365 dní na vrátenie bez udania dôvodu
Doprava zadarmo pri objednávke nad 29 €
i
02 327 848 49 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Výsledky vyhľadávania ""
Doprava zadarmo pri objednávke nad 29 €
i
Trendhim
×
Jazyk:
Všetky kategórie
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o fúzy
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 327 848 49
Pracovné dni 9.00-17.00
Rýchla a jednoduchá príručke o kombinovaní doplnkoch

Skombinovali sme kravatové spony, manžetové gombíky, ihly do klopy, náramky a - najviac obľúbené - kravaty a vreckovky do saka. Pridajte sa k nám a pošleme vám prístup k týmto informáciám!

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna
Ďakujeme

Sľubujeme, že vám pošleme iba dobré veci.

Zavrieť
Získajte prístup k príručke o kombinovaní doplnkov

7 základných pravidiel o kombinovaní pánskych doplnkoch

Chceme sa s vami podeliť s otestovanými pravidlami o kombinovaní doplnkov. Dnes je posledný deň, kedy sa pýtate sám seba, či tento motýlik vyzerá dobre s týmito trakmi.

Stojíte pred vašou skriňou a ste úplne naštvaný, pretože neviete, ako sa obliecť. Nie je to o tom, že neviete, ako si na seba dať nohavice a košeľu... je to o zostavení kompletného outfitu s doplnkami a všetkým, čo vám otvára sánku a vyvracia oči dohora.

Predtým ako sa vzdáte a opäť si oblečiete tie isté džínsy a tričko, ponúkame vám záchranu - 7 pravidiel o kombinovaní pánskych doplnkov.

Nenechajte sa odradiť pri slove pravidlo. Koncept je pomerne ľahko zvládnuteľný a vyžaduje si viac sebavedomia ako zručností.

Sebavedomie pochádza z dôvery vo vašu intuíciu a z vedomia dokonalého vzhľadu pri odchode z domu. Práve tieto zručnosti vás chceme naučiť.

Myšlienka, ktorá stojí za týmito 7 pravidlami je to, aby ste po skombinovaní doplnkov nemali lajdácky výzor. Áno, sú to síce pravidlá, ale sú určené skôr na hranie a na vyjadrenie vašej osobnosti a príbehu, ktorý chcete povedať.

Douglas MacArthur to vyjadril úplne presne: "Najlepšie si zapamätáte tie pravidlá, ktoré porušíte." Tu to máme... už spomínané zvýšenie sebavedomia.

Najskôr sa oblečte

Túto príručku sme vytvorili pre pánov, ktorí majú základy svojho obliekania perfektne zvládnuté. V prípade, že si ešte stále nie ste na 100% istí, prečítajte si zopár tipov, kým začnete s doplnkami.

Vždy noste 1 jednofarebné oblečenie
Dajte si na seba aspoň jeden jednofarebný kúsok oblečenia. Môže to byť napríklad jednofarebný oblek s pruhovanou košeľou. Predstavte si, ako by vyzeralo sako so vzorom houndstooth s kvetinovou košeľou.

S kombináciou neutrálnej farby + 1 farbou nemôžete nič pokaziť
Ak ste úplne stratení, držte sa neutrálnych farieb a dajte si na seba 1 farbu na zvýraznenie. Neutrálna farba je čierna, biela, sivá, námornícka modrá a hnedá.

Zlaďte doplnky s oblečením - nie oblečenie s doplnkami
Vždy si najprv kúpte košeľu, oblek alebo džínsy a potom hľadajte vhodné doplnky. Je to oveľa jednoduchšie ako si kúpiť najlepšiu vreckovku do saka a potom sa k nej snažiť nájsť vhodnú košeľu.

Teraz, keď máte vytvorený základ, je čas pridať ďalšie prvky, ktoré posunú vaše obliekanie o úroveň vyššie.

1. Koža musí byť zladená

Prvým pravidlom je, že koža musí ladiť s kožou. To znamená, že ak máte hnedý opasok, mali by ste nosiť aj hnedé topánky. Zostaňte pri jednej farbe, pretože váš celkový vzhľad bude pôsobiť čisto a elegantne.

Keď povieme, že koža musí ladiť s kožou, nemáme na mysli niekoľkohodinové hľadanie presného odtieňa vašich topánok v obchode s opaskami. Stačí, ak budete nosiť rovnakú farbu.

Topánky určujú farbu vašich kožených doplnkov.

Kožená taška

Nikto nechce stráviť ráno tým, že si bude meniť tašku za taškou, pretože v ten deň si chce obliecť čierny kožený opasok. Nemíňajte príliš veľa energie na zladenie tašky a opasku. Je to jediný doplnok, ktoré dostane priepustku... ale iba vtedy, ak sa jedná o veľmi dobrú tašku.

Kožený remienok na hodinkách

Kožený remienok na hodinkách by mal byť v rovnakej farbe ako opasok. Puzdro hodiniek by malo zodpovedať spone na opasku.

Kožené opasky

Pohrajte sa s náramkami a vyberte si tmavšie tóny v rovnakej farbe. Skombinujte tmavohnedý kožený náramok s hnedým opaskom v bledšom odtieni. Alebo môžete skombinovať jeden čierny kožený náramok s korálkovým náramkom v zemských tónoch.

Kožená peňaženka

Ak mávate peňaženkou, aby ju každý uvidel... je tu väčší problém, nad ktorým by ste sa mali zamyslieť. Kúpte si radšej peňaženku, ktorá je funkčná, a nie tú, ktorá bude ladiť s vaším opaskom a topánkami. Ak chcete vyzerať sofistikovane, vyberte si peňaženku na základe vašej koženej tašky.

Nenosíte kožené topánky alebo opasok?

Rovnaké pravidlá platia aj v prípade plátených tenisiek alebo žabiek. Či už nosíte kožu alebo nie, farbu by ste mali zladiť.

2. Kovy musia byť zladené

Do tejto kategórie spadá veľmi veľa doplnkov. Taktiež by malo platiť rovnaké všeobecné pravidlo ako pri koži - kovy by mali ladiť s kovmi. Dajte si na seba farby v rovnakých tónoch pre úhľadný, rafinovaný a svieži vzhľad.

Hodinky

Sú vaše hodinky celokovové alebo kožené? Ak sú kožené - a vy ste si prečítali vyššie uvedenú pasáž - puzdro hodiniek musí zodpovedať farbe vášho opasku. Ak máte striebornú sponu, dajte si na seba strieborné hodinky.

Ak sú vaše hodinky celokovové, je to jednoduchšie. Hodinky v zlatých tónoch vyzerajú dobre so zlatou sponou na opasku. Nie je dôležité mať úplne rovnaký farebný odtieň - leštená oceľová spona sa hodí aj k lešteným hodinkám v striebornom tóne.

Hodinky sú základom pre ďalšie doplnky.
Všetko sa začína hodinami. Hodinky by mali zodpovedať spone na opasku. Opasok by mal zodpovedať topánkam. A pri topánkach sa začína zábava!

Manžetové gombíky

Manžetové gombíky sa nachádzajú v blízkosti hodiniek. Najlepšie vyzerá, ak budú kovy rovnaké. Je tiež vizuálne dôležité, aby manžetové gombíky ladili k vašej kravatovej spone.

Látkové manžetové gombíky? Sústreďte sa viac na farby, ako na kovy.

Chcete vedieť, ktoré manžetové gombíky sa hodia ku všetkému?

Vybrali sme manžetové gombíky, ktoré sa hodia k bielej, modrej, ružovej, čiernej a vzorovanej košeli. Pridajte sa k nám a okamžite vám pošleme nášho sprievodcu o zladení manžetových gombíkov.

Kravatové spony & Kravatové klipsne

Kravatové klipsne a spony by mali ladiť s ihlou do klopy, pretože sa tieto doplnky nosia v rovnakej línii. Nie je povinné, aby boli rovnaké ako hodinky, ale pre súdržnosť a jednotnosť sa to odporúča.

Prstene & Náhrdelníky

Prstene sa nachádzajú v blízkosti hodiniek a ich kovy by mali byť zladené. Je v poriadku, keď budete do určitej miery miešať kovy - neprestávajte nosiť svadobnú obrúčku kvôli inej farebne hodiniek.

Kovové náhrdelníky by mali byť v rovnakom tóne ako ostatné kovy. Výnimkou tohto pravidla je, ak máte osobné alebo náboženské spojenie s náhrdelníkom.

Náramky

Najskôr musíme upresniť… nenoste zápästie plné kovových náramkov. Budete prekvapení, o koľko životných problémov sa ukrátite.

Pretože náramky sa nachádzajú v blízkosti hodiniek alebo na opačnej ruke, ale v rovnakom zornom poli, je dôležité, aby boli kovy rovnaké. Naše najpopulárnejšie náramky často obsahujú 1 alebo 2 malé kovové korálky. Tieto korálky by mali byť v rovnakej farbe ako vaše hodinky.

Ak máte zápästie plné kovových náramkov… môžeme vám odporučiť vyskúšať kožené alebo korálkové náramky? Je to skvelá príležitosť na kombinovanie kovov. Áno, náramky sú skombinované s vašimi hodinkami, ale malé štítky, prívesky alebo korálky sú dosť malé, takže vám bude odpustené, ak bude jeden v kontraste.

Traky

Budú vaše traky viditeľné? Ak áno, zlaďte kovy na trakoch s vašimi hodinkami. Ak ich nikto nebude vidieť, a ste si istí, že si sako nevyzlečiete, potom na tom naozaj nezáleží... choďte do toho!

Náušnice

Náušnice sú síce malé, ale sú ľahko viditeľné. Aby ste si udržali celkovú estetickú čistotu a sviežosť, zlaďte náušnice so sponou do saka a ihlou do klopy. Ak nenosíte ani sponu ani ihlu, zlaďte ich kvôli kontinuite s hodinkami.

Nezúfajte, ak sú vaše obľúbené hodinky v zlatej farbe a obľúbená spona na opasok je strieborná. Môžete nosiť aj iné kovové doplnky v kombinácii striebra a zlata. Manžetové gombíky v strieborných a zlatých tónoch je jednoduchý spôsob, ako skombinovať dva kovy a vytvoriť harmóniu.

Keď ste na pochybách… zlaďte kovy. Je to bezpečné, jednoduché a vždy to funguje.

Nemáte opasok alebo hodinky?

Najprv sa opýtame… prečo nie? Vždy si vyťahujete telefón, aby ste zistili koľko je hodín?

Rovnaké pokyny platia bez ohľadu na to, či nosíte hodinky alebo opasok - zlaďte kovy v rovnakom tóne.

3. Starostlivo si vyberte farbu

Pochopiť zákony kovov a kože je celkom jednoduché - naučiť sa kombinovať farby je na úplne inej úrovni. A s množstvom doplnkov v rôznych farbách sa nedá uplatniť jedno všeobecné pravidlo. Môžeme vám iba poskytnúť základy na to, aby ste na to prišli sami.

Pamätáte si krabičku s pastelkami, s ktorou ste sa hrali ako dieťa. Tieto pastely sú veľmi praktická pomôcka na vysvetlenie.

Koleso farieb

Koleso farieb tvorí základ pre každú farbu na svete.

Existujú 4 typy farebných schém, ktoré potrebujete poznať. Ak pochopíte farebné schémy, môžete ich uplatniť pri všetkom, od vreckoviek do saka a kravát, až po traky a motýliky.

Upozorňujeme, že nie každá kombinácia si musí vyžadovať veľkú pozornosť. Pozrite sa na fotky a uvidíte, ako sa používajú rôzne odtiene farieb v každej schéme.

Monochromatická
Monochromatické farby sú z rovnakej farebnej rodiny. Môžu mať odlišný odtieň (farba + čierna alebo biela farba), ale sú v podstate rovnaké.

Analogická
Analogické farby sú 3 farby, ktoré sa nachádzajú vedľa seba a zdieľajú dominantnú farbu v strede. Doplnky v tejto farebnej schéme si vyžadujú trochu dobrodružstva, ale bez toho, aby to vyzeralo bláznivo.

Zobrazený produkt: Bernie Boho hodvábna kravata & Bjorn Boho hodvábna vreckovka do saka

Bledomodrá vyzerá dobre s vreckovkou do saka a kravatou v zelenej farbe.

Triadická
Triadické farby sú tri farby na kolese farieb, ktoré majú medzi sebou rovnakú vzdialenosť. Výsledkom je vyvážená kombinácia s viacerými farbami.

Zobrazený produkt: Červená Paisley vreckovka do saka & Kreatívne smotanová kvetina do saka

Bledšie verzie žltej, červenej a modrej farby v triadickej farebnej schéme nebudú vyzerať, ako keby boli kreslené.

Komplementárna
Komplementárne farby sú na kolese farieb umiestnené oproti sebe. Môžu byť výrazné a pútavé alebo pri nosení tlmených farieb môžu pôsobiť nevýrazne.

Zobrazený produkt: Retiazka na kravatu Square, Hodvábna 6 cm leštená hnedá kravata s bielymi bodkami, Krémovo-olivová kvetina do klopy & Vreckovka do saka Vivid Paisley

Zelené a oranžové tóny sú komplementárne farby bez toho, aby na seba pútali pozornosť.

Interaktívne koleso farieb od Trendhim

Táto malá pomôcka sa stane vaším novým najlepším priateľom. Urobte si chvíľku času a oboznámte sa s ňou.

JednofarebnáStále na vlastnom piesočku
AnalogickáBuďte dobrodružný
TriadickáElegantný hrdina
KomplemantárnaGule z ocele

Predstavte si, že máte doma červenú kravatu, ktorú si veľmi chcete obliecť, ale nemôžete prísť na to, aká vreckovka do saka sa k nej bude hodiť. Namiesto zdĺhavého hľadania odpovede na internete použite koleso farieb. Vyberte si požadovanú farebnú schému a potom vyberte farbu kravaty (červená). Vyberme si triadickú schému.

Môžete si ju vybrať aj teraz… počkáme na vás.

Ukazovatele sa zarovnajú na farbách, ktoré zodpovedajú tejto schéme. Potom kliknite pod kolesom na ikonu doplnku, ktorý hľadáte. V našom príklade je to vreckovka do saka, tak kliknite na ikonku vreckovky do saka.

Uvidíte políčko s "obchod’ a farbu – v našom príklade sa zobrazia 3 políčka: červená, modrá a žltá. Vyberte si jedno z políčok, ktoré nie je červené a dostanete sa do vreckoviek do saka tejto farby. Blahoželáme, našli ste si vašu novú vreckovku do saka!

S touto pomôckou zažijete hodinky zábavy...môžete nám veriť.

Je to jednoduchý spôsob, ako zladiť kravaty, motýliky a vreckovky do saka. Všimnite si, že koleso neobsahuje neutrálne farby. Je to preto, lebo k čiernej, šedej, hnedej alebo bielej sa hodia takmer všetky farby.

Taktiež ho môžete použiť aj na výber farby ostatných produktov.

Povedzme, že ste dostali modré traky a potrebujete k nim nájsť motýlika. Vyberte si farebnú schému a modrú farbu. Ďalej si vyberte ikonu motýlika a farbu. Zobrazia sa vám motýliky, ktoré sa budú hodiť k vašim trakom. Upozornili sme vás ... bude to nikdy nekončiaca zábava!

Náramky

Väčšina pánskych náramkov sa vyrába z prírodných materiálov, ako je koža, drevo, lávový kameň, kokosové alebo kamenné korálky. Farba je zvyčajne hnedá, čierna, strieborná, bronzová alebo zlatá a môžu sa nosiť takmer so všetkým.

Nezabudnite zladiť kovy a kožu v rovnakej farebnej rodine.

Pozrite si naše najpopulárnejšie náramky

Pridajte sa k nám a prečítajte si, ako nosiť naše najpopulárnejšie náramky.

4. Nebojte sa vzorov

Mnohým z nás vyvoláva úzkosť predstava ladenia vzorov. Všetko je ale iba o pochopí farieb... nie ste teraz radi, že ste dávali pozor pri pasáži o kolese farieb?

Skôr ako začneme, chceme vám pripomenúť, že tento článok je určený doplnkom. Nosenie vzorovanej košele alebo obleku je o niečom inom.

Všeobecným pravidlom pre začiatočníkov je: Ak je vaša košeľa plisovaná, pruhovaná alebo vzorovaná, všetko ostatné vrátane doplnkov by malo byť jednofarebné.

Za predpokladu, že máte na sebe jednofarebnú košeľu a oblek v komplementárnej farbe, poďme sa pozrieť na túto vreckovku do saka. Tento kúsok sme vybrali kvôli kvetinovému vzoru s minimálne 5 rôznymi farbami.

Ako môžeme zladiť motýlika s touto vreckovkou do saka?

Prvým krokom je určiť farbu v rámci vzoru, ktorý chcete zladiť. Môžete to zahrať na istotu výberom najdominantnejšej farby - v tomto prípade fialovej. My sme si vybrali bledomodrú farbu, ktorá bola použitá na stonkách a listoch.

Teraz si musíme vybrať farebnú schému, ktorú chceme použiť. Poďme skúsiť analogickú schému, pretože je to síce odvážny krok, ale bez skoku do neznáma.

Na interaktívnom kolese farieb kliknite na bledomodrú farbu. Výsledok je zelená a modrá farba. Vyberte si ikonku motýlika na políčku s nejakým modrým odtieňom - vybrali sme tmavší modrý odtieň.

Teraz sa vám zobrazia motýliky v tejto farbe. Z týchto možností sme si vybrali bledomodrého motýlika s polka bodkami.

Prečo bude tento motýlik vyzerať dobre? Je to dobrá voľba, pretože farba je podobná bledomodrej na vreckovke do saka a vzor je menší ako je kvetinová potlač.

Dôležité je, aby mali vzory podobné proporcie. To znamená, že vzory na vreckovke do saka a vzory na motýliku by nemali mať rovnakú veľkosť, ale rozdiel by nemal byť ani príliš veľký - vždy noste jeden vzor väčší alebo viac živý.

Celková farebná paleta pre tieto 2 kúsky je tlmená. Dobrý spôsob, ako začať s ladením vzorov a farieb je práve nosenie tlmených farieb - namiesto žiarivých.

Pravidlá pre ladenie vzorov: U doplnkoch

  • Ak nosíte viac ako jeden vzor: Použite 1 malý, 1 stredný a 1 výrazný
  • Pohrajte sa s proporciami - malá pruhovaná vreckovka do saka s kravatou s väčšími pruhmi
  • Viaceré vzory by mali byť v rovnakom tóne - monochromatická alebo analogická farbená schéma

Čo v prípade, že nemáte oblečený oblek?

Ak máte radi neformálny štýl, aj v tomto prípade platia rovnaké pravidlá pre doplnky.

Čierne šortky a biele tričko? Pozrite sa na remienok na hodinky alebo paracord náramok v žiarivej farbe. Malý vzor, textúra a farba môže byť všetko, čo potrebujete.

5. Nezabudnite na štruktúru

Pri kombinovaní doplnkov je dôležitá aj štruktúra. Zatiaľ čo väčšina pánskych doplnkov nie je príliš štruktúrovaná alebo komplikovaná, existuje zopár kúskov, s ktorými sa denno-denne stretávame. Môžu sa použiť na vizuálne upútanie.

Porozmýšľajte o pletenej kravate namiesto tej hodvábnej. Pletená štruktúra je oveľa viac kontrastnejšia k hladkému hodvábu, že? Cieľom je dosiahnuť kontrast medzi doplnkami. Toto je obzvlášť dôležité medzi kravatami/motýlikmi a vreckovkami do saka.

Pri kombinovaní štruktúry, buďte opatrní. Zvoľte si iba 1 textúru, ktorá sa líši od ostatných. Ak máte na sebe jemnú hladkú kravatu, choďte do hrubšej bavlnenej alebo vlnenej vreckovky do saka. A ak je vaša kravata štruktúrovaná, vyberte si peknú hodvábnu vreckovku do saka.

Bonusový tip

Štruktúrovaný kúsok by mal byť jednofarebný. Zložitá štruktúra v kombinácii s odvážnym vzorom bude vyzerať chaoticky.

6. Berte do úvahy aj ročné obdobie

Môže sa to síce zdať ako zbytočné pravidlo, ale vypočuje si nás. Výber sezónnych doplnkov podľa farby a vzoru nie je tak dôležitý ako použiteľnosť konkrétneho produktu. Nenoste šály a beanie čiapky iba pre to, že sa hodia k vášmu outfitu. Ak svieti slnko, ochráňte si oči okuliarmi, aj keď sa nehodia k remienku na hodinkách.

Aké teplé sú tieto rukavice? To by mala byť jediná otázka, ktorú sa spýtate sám seba, keď si ich na seba dávate. Zladiť ich k vášmu opasku je fantastické ... to je pravda. Ale lepšie bude, keď nebudete mať na prstoch omrzliny.

Viazanie šálov...

Pridajte sa k nám a dostanete 5 najobľúbenejších spôsobov, ako si uviazať šál - kompletná príručka s presnými postupmi.

7. Mali by ste vedieť, kam idete

To, čo nosíte, je založené na tom, kam idete. Ak vám nejde o to, aby ste vyzerali zaujímavejšie ako novomanželská dvojica, nedávajte si na svadbu neónové traky a čierny vybíjaný kožený náramok.

Svetlé, odvážne farby a výrazné vzory sú vhodnejšie pre neformálne udalosti, zatiaľ čo menej farebné kúsky sa budú hodiť na obchodné a formálne príležitosti.

Väčšina našich pravidiel je pre muža, ktorý chce stylovať svoj oblek alebo sako. Ale aj pre každodenné neformálne oblečenie môžu platiť rovnaké pravidlá.

Povieme to znova - pravidlá sú na to, aby sa porušovali. Ak chcete, môžete miešať kovy. Môžete nosiť aj 8 rôznych vzorov, ak si to tak želáte. Premýšľajte o pravidlách ako o trase navrhovanej GPS ... nemusíte ju nasledovať, ale uľahčí vám cestu.

Sľúbili sme vám, že vám poskytneme tieto zručnosti. A navyše sme všetko vyriešili za vás. To, čo musíte teraz urobiť vy, je získať prax, mať trpezlivosť a vybudovať si sebadôveru. Sme si úplne istí, že vám to pôjde. Veľa šťastia, chalani!

Vy sa pýtate – My odpovedáme

Mal by som zladiť svoju kravatu s opaskom?

Výber kravaty by mal byť založený na vašej košeli. Váš opasok musí ladiť s vašimi topánkami.


Môžem nosiť rovnakú kravatu ako vreckovku do saka?

Môžete? Áno. Mali by ste? Nie.

Existuje milión možností pre skvelé vreckovky do saka, takže nie je potrebné kupovať vreckovku v rovnakej farbe a materiáli ako je vaša kravata. Jedinou výnimkou môže byť svadba, na ktorej nevesta trvá na tom, aby bol ženích kompletne zladený. 80-te roky sa vracajú.


Mala by byť moja kravata zladená s mojimi topánkami?

Na toto sa nedá odpovedať jedným slovom. Je to ťažké, pretože nohavice by mali ladiť s vaším sakom, vaša košeľa by mala ladiť s oblekom a vaša kravata musí ladiť ku košeli.

Takže naša odpoveď je áno… ale nie spôsobom, akým ste si mysleli.


Musia ladiť moje traky, aj keď ich nie je vidno?

Ak sľubujete, že si nevyzlečiete sako, potom nie. Ale bezpečnejšie je nosiť traky, ktoré ladia ku kovom, koži a farbám.


Mali by sa pravidlá porušovať?

Nikto sa na to skutočne nespýtal, ale je to dôležité.

Áno, mali by sa porušovať.

Robte to, máte od nás povolenie.


Nové články

Ako nosiť motýlika (A ako ho nosiť dobre)

Ako si uviazať motýlika: Krok za krokom sprievodca, aby si vedeli uviazať motýlika vždy správnym spôsobom. A všetko, čo...

Ako si uviazať kravatu: 30 spôsobov viazania kravaty

Naučte sa 30 rôznych spôsobov, ako si uviazať kravatu krok za krokom s naším sprievodcom a inštrukciami - od klasických...

Čo si obliecť na svadbu: Oblečenie pre pánskych hostí na svadbe

Páni, nie ste si istí, čo si obliecť na svadbu? V tejto príručke sa budeme zaoberať výhodami a nevýhodami svadobného ob...

Doplnky pre ženícha – vaša kompletná príručka

Vaša svadba je najlepšia šanca, aby ste nad vaši doplnkami premýšľali viac ako obvykle. Manžetové gombíky, motýliky, šer...

Sprievodca pre pánov o prepichovaní ušnej dierky

Všetko, čo potrebujete vedieť o prepichnutí ušnej dierky. Od typov piercingu, až po následnú starostlivosť, a o tom ako...

Príručka pre začiatočníkov o pánskych náušniciach

Ste pripravení na nosenie náušníc, ale nie ste si celkom istí, kde začať? Preskúmali sme najdôležitejšie aspekty pánskyc...

7 tašiek, ktoré nenosíte… Ale mali by ste

Zbaľte si veci rýchlo a na vyššej úrovni. Či už ide o víkendový výjazd alebo idete do posilňovne, pravá pánska taška je...

O nás

Rozprávanie príbehov prostredníctvom pánskych doplnkov je základom toho, kto sme. Každý má svoj príbeh. Aký je ten váš?

Ako uskladniť, čistiť a žehliť kravaty

Toto je náš kompletný sprievodca o hodvábnych, vlnených, polyesterových a bavlnených kravatách - od prenášania a uskladň...

Zobraziť všetky články
Zmeniť moje heslo

Hurá! Poslali sme Vám email. Už čoskoro sa budete môcť prihlásiť!

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna