52 spôsobov, ako poskladať vreckovku do saka

Sprievodca 52 rôznych spôsobov skladania vreckovky do saka s podrobnými inštrukciami. Bodky znázorňujú obtiažnosť skladania.

Pravidlá pre skladanie vreckovky do saka

Neexistuje veľa pravidiel o nosení vreckoviek do saka, čo znamená, že pri skladaní máte možnosť využiť Vaše kreatívne schopnosti.Takže si môžete vytvoriť vlastný spôsob. Napriek tomu Vám odporúčame, aby ste sa vyhli používaniu rovnakej textílie pre Vašu kravatu/motýlika a Vašu vreckovku do saka. Vyzerá to príliš uhladene. Namiesto toho experimentujte s farbami, ktoré fungujú dobre. Ak chcete lepšie porozumieť teórii farieb, prečítajte si náš článok o vrecke do saka.

Ak hľadáte spôsoby skladania pre začiatočníkov, odporúčame Vám Prezidentský spôsob alebo Spôsob s 1 špicom. Ak chcete ísť do viac ležérneho štýlu, ale zároveň chcete, aby ste mali vreckovku poskladanú za sekundu, potom vyskúšajte Vydutý spôsob. Naozaj hľadáte výzvu? Vyskúšajte spôsob Zakrútená ruža alebo 4 zahnuté špice.

Kedy sme začali nosiť vreckovky do saka?

Pred príchodom papierových vreckoviek sa muži spoliehali na malé kusy tkanín, aby si utreli pot z čela, vyfúkali si nos a odstránili z brady zvyšky jedla. Klasická vreckovka dlho slúžila mužom po celom svete. Bola to osobná hygienická pomôcka, ktorá sa nosila v ruke alebo vo vnútorných vreckách na saku.

Vreckovka do saka je v podstate vreckovka, ktorá slúži iba na dekoratívne účely. Zvyčajne je vyrobená z tenšej tkaniny, býva farebná a obsahuje zdobenie. Trend skladania a zastrčenia nádherného kusu tkaniny (čiže vreckovky) do saka stúpol v dvadsiatych rokoch minulého storočia a v šesťdesiatych rokoch vyšiel z módy. Znovuobjavenie vreckoviek do saka prišlo v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď ich začali opäť nosiť herci v populárnych televíznych reláciách .

Choďte hore