Objednajte do 19/12 - 16:00 a doručíme vám do Vianoc

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 5 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 29 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00)
Zoznam želaní
Košík
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.
  1. Zákaznícka podpora
  2. Platba a jej zabezpečenie
  3. Všetko o bezpečnej platbe

Všetko o bezpečnej platbe

Najbezpečnejšia platba online


Všetky platby sú spracovávané cez Adyen s kompletne zašifrovanou SSL bránou, takže všetky vaše osobné údaje budú v bezpečí. Trendhim ani ktokoľvek iný ich neuvidí.

Adyen je certifikovaný platobný systém, ktorý spĺňa štandardy PCI. Vyžaduje súlad s viac ako 200 bezpečnostnými kontrolami.

Adyen je hlavným členom a licencovaným nadobúdateľom Visa a Master Card a je predmetom každoročného auditu spoločnosťami Visa a Master Card a všetkých partnerských bánk.

Spoločne s Adyen vám zaručujeme, že Trendhim je jedno z najbezpečnejších miest online nákupu.

Trendhim SSL certifikát


Trendhim udržuje svoju stránku v bezpečí. Či sa jedná o server alebo platformu, vždy dodržujeme najnovšie aktualizácie a tým zaisťujeme to najlepšie možné zabezpečenie.

Trendhim je overenou vedúcou spoločnosťou vo webovom priemysle Qualys. Vlastníme SSL certifikát.

Naviac všetky naše stránky sú zabezpečené protokolom HTTPS s použitím 256 bit šifrovaním. HTTPS šifrovanie je zabezpečené spárovaním len medzi vaším a naším serverom. To znamená, že nikto iný nemá k vašim osobným údajom prístup.

Zistiť, či webová stránka používa HTTPS spojenie je ľahké. Na lište pod webovou adresou je napísané "https" a vedľa adresy je zobrazená malá ikonka zámku. Odporúčame Vám nakupovať iba v e-shopoch s týmto symbolom. Iba tak si môžete byť istý, že nakupujete bezpečne.

Trendhim garantuje


  • NIKDY nebudeme mať prístup k žiadny vašim uvedeným informáciám o platobnej karte.
  • Vaše súkromie berieme veľmi vážne. Dôverné informácie nikdy nedodáme tretím stranám. Prečítajte si viac o ochrane osobných údajov tu.
  • Nikdy nestrhávame platbu z vášho účtu predtým, ako bol tovar odoslaný na vašu adresu. Takže nezaplatíte za nič až do doby, kedy budete tovar držať v rukách.
  • Ponúkame 365 dňovú lehotu na vrátenie.
  • Vyúčtovanie dostanete spoločne s tovarom, potvrdenie o objednávke hneď po jej vytvorení.

Zaručujeme Vám, že Trendhim je jedno z najbezpečnejších miest online nákupu.

Čo ak som objednávku nikdy nedostal?


Ak ste z akéhokoľvek dôvodu nedostali vašu objednávku, dajte nám vedieť a my vám tovar pošleme znova alebo vám vrátime peniaze.

Môžete byť pokojný. U nás nikdy nezaplatíte za niečo, čo ste nedostali. Tu nájdete viac informácií: Zásielka ešte nedorazila?

Ak máte akékoľvek otázky ohľadne bezpečnej platby alebo ochrany osobných údajov, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odpovieme na všetky otázky.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám
Sme dostupní každý pracovný deň v čase od 9.00 - 17.00
02 333 251 71