365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 5 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 29 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Pánske prívesky

Produktov: 21
Produktov: 21

Najpredávanejšie

Produktov: 21

PRIDAJTE SA K TRENDHIM TRIBE

Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Trendhim. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Pánske prívesky na náhrdelníky

316L je technický termín pre chirurgickú nehrdzavejúcu oceľ používanú vo väčšine našich pánskych príveskov a retiazok. Je pevná, bezpečná a odolná voči poškriabaniu. Na poškriabanie nehrdzavejúcej ocele 316L je tiež potrebná oveľa väčšia sila ako na poškriabanie zlata, striebra alebo dokonca platiny (navyše stojí len zlomok ceny).

Prostredníctvom PVD povlaku sa mikroskopická vrstva farby spája s povrchom ocele na molekulárnej úrovni. Táto vrstva je vyrobená z nitridu titánu, čo je keramická látka, ktorá je rovnako odolná voči poškriabaniu a hrdzi ako oceľ pod ňou. A keďže je prichytená k povrchu na molekulárnej úrovni, nevybledne ani sa neodlupuje. 

Týmto procesom je možné dosiahnuť rôzne farby, vrátane zlatých a strieborných odtieňov. Farby majú rovnaký lesk ako keby boli predmety vyrobené zo zlata alebo striebra – ale sú oveľa odolnejšie.

Výber toho správneho

Otvor v hornej časti prívesku, cez ktorý je prevlečená retiazka alebo šnúrka, sa nazýva 'kaucia'. Priemer otvoru určuje, aká hrubá môže byť retiazka. Pri výbere dizajnu prívesku je dobré zvážiť váš šatník, ale aj ďalšie doplnky. 

Ak ste muž so studenou farbou pleti, ktorý nosí väčšinou strieborné šperky a modré oblečenie, strieborná alebo čierna farba bude vašou najbezpečnejšou stávkou. Hodia sa k väčšine vašich vecí a pri kombinovaní s vašimi existujúcimi náhrdelníkmi dokonale splynú. Zlatá a čierna dopĺňajú teplé farby, ako je červená. Čierna sa hodí ku všetkému a ponúka najväčšiu rozmanitosť, ale nemá pútavý lesk kovu.

Zlaďte kovy (alebo nie)

Základným pravidlom je zladiť kovy. Ak je vaša spona na opasku strieborná, zvoľte si aj všetky ostatné kovy v striebornom odtieni. Ak sú vaše hodinky zlaté, každý kov na outfite by mal mať tiež zlatý odtieň. 

Ale je tu argument pre vzburu proti tomuto pravidlu. Ak striebro a zlato zladíte vyváženým spôsobom, kde ani jedno ani druhé nie je dominantné, nebude to vyzerať nevhodne. Je to štýl ďalšej úrovne.

Prívesky na gravírovanie

Dodajte prívesku osobný nádych pomocou gravírovania. Iniciály milovanej osoby, vaše vlastné iniciály alebo slovo, ktoré má pre vás veľký význam... voľba je na vás. Je to váš príbeh. Nech už je to čokoľvek, gravírovania bývajú spúšťačmi konverzácie, najmä ak sú umiestnené na výraznom povrchu, ako sú napríklad psie známky.

Pozrite si možnosti gravírovania pre každý prívesok na stránke produktu.