Objednajte si do pondelka 20. decembra do 16:00, a objednávku vám doručíme pred Vianocami
365 dní na vrátenie tovaru
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Objednajte si do pondelka 20. decembra do 16:00, a objednávku vám doručíme pred Vianocami
Objednajte si do pondelka 20. decembra do 16:00, a objednávku vám doručíme pred Vianocami
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Okuliare s priehľadnými sklami
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Každý má svoj príbeh

Chceme pomôcť každému mužov povedať ten svoj.

Vízia

Pánske doplnky nie sú o obliekaní na špeciálne príležitosti, ani nie sú vyhradené pre určitú skupinu mužov. Nie je to o trikoch alebo o tom, aby ste nevyhnutne vyzerali dobre. Ide o vyrozprávanie vášho príbehu a vyjadrenie toho, kto naozaj ste. Jeden zo spôsobov, akým sa to dá dosiahnuť, je prostredníctvom menších vecí, ktoré nosíte - doplnkov.

Trendhim navrhuje kvalitné pánske doplnky, ktoré sú módne a cenovo prístupné. V súčastnosti máme 13 značiek , ročne vydávame niekoľko kolekcií a máme neustále rastúci arzenál článkov , ktoré vám pomáhajú vyťažiť z vašej objednávky, čo najviac.

Naše hodnoty

Chcete pracovať pre Trendhim?

Chcete nás lepšie spoznať? Pozrite si náš Atlas a Brand Manual, kde objavíte aj voľné pracovné pozície.

Príbeh o Trendhim

Mali ste niekedy aj vy jeden z tých dní? Deň, keď ste hrali hru na naháňačku s prestavovaním budíka na mobile o pár minút neskôr? Áno, tieto dni máme tiež.

Sú to naše rozhodnutia, ktoré definujú náš príbeh.

Nemôžeme vám pomôcť rozhodnúť sa, ako dlho by ste mali ešte spať, ale môžeme vám pomôcť vyrozprávať svoj príbeh tým, že vám ponúkame produkty, ktoré nie sú k dispozícii nikde inde na svete. Všetky naše produkty skrývajú v sebe niečo jedinečné. Boli navrhnuté v Dánsku a spadajú pod jednu z 13 domácich značiek.

Ktorý si vyberiete?

Aký príbeh rozpoviete?

Prečítajte si krátky príbeh o tom, ako Trendhim vznikol... od kolísky až po dospelosť, tak ako si ho pamätáme.

2007

Všetky dobré príbehy začínajú na počiatku... ale nie o 4 ráno.

Trendhim sme založili ja (Mikkel) a Sebastian na začiatku roku 2007. Mali sme 18 rokov a dokončovali sme náš posledný rok na strednej škole. Mladí, plní energie, tak trochu šťastne naivní, ale hlavne s nesmiernou túžbou naštartovať náš vlastní biznis.

Napadli nás dva rôzne podnikateľské plány. Rozvážať chleba cez víkend priamo až do domu alebo e-shop s doplnkami pre mužov.

Ako sa hovorí, podnikateľ musí dať do svojho biznisu všetko, ak chce mať úspech. Určite je to tak a rozhodne s tým súhlasíme. A práve preto sme si rýchlo uvedomili, že stávať o 4 ráno a rozvážať chlieb nie je naša šálka kávy.

A tak bolo rozhodnuté! Idea ranného rozvozu chleba padla do záhuby z predstavy ranného vstávania a z jej popola sa zrodil Trendhim.

2008

Ďakujem, mami

So 4000 euro, ktoré boli ťažko zarobené viazaním kvetín a roznášaním novín (príbeh na niekedy inokedy), sme sa pustili do tohto veľkého dobrodružstva.

S našou naivitou, ktorú predbehol iba náš podnikateľský zápal, sme sa po hlave vrhli do všetkého, čo je pre internetové podnikanie potrebné. Kódovanie, nákup tovaru, starostlivosť o zákazníkov, poistenie, účtovníctvo, fotenie produktov a oveľa viac.

Naše rodiny a priatelia mali trochu problém pochopiť, čo vlastne robíme. Niektorí z nich radi využívali každú príležitosť, aby nám pripomínali, že to, o čo sa snažíme, je riskantné.

Dokonca aj Sebastianova maminka, ktorá si synáčikovu budúcnosť maľovala v iných farbách, nakoniec prijala fakt, že nás nič a nikto od nášho zámeru a cieľa neodradí.

Dnes je našou nejvernejšou fanúšičkou a upozorňuje nás na chybičky na stránke, a to dokonca skôr, ako ich máme šancu spozorovať.

Obrázok nášho webu v rokoch 2008/2009. Nedržte to v sebe a poriadne sa zasmejte :-)

2009

Náš malý kúsok Ríma

Keby nás niekto dopredu upozornil, že bude potrebné pracovať 16 hodín denne, 7 dní v týždni, investovať ďalších 10 000 euro a vzdať sa akéhokoľvek sociálneho života počas 2 rokov, asi by sme to hneď od začiatku videli trochu inak. Takže sme vlastne vďační za našu mladučkú podnikateľskú naivitu a zápal.

Od roku 2007 do 2010 sme obaja stále pracovali na polovičný úväzok na pošte, aby sme mohli vyložiť chlieb (a občas aj mlieko) na stôl.

Sebastian a ja sme zdieľali byt o rozlohe 83 m2, kam sa okrem nás museli vojsť aj naše postele, kuchyňa, inventár obchodu a kancelária.

83m2 byt pre nás 3 (Sebastian, Mikkel, a Trendhim). Bývali sme tu niekoľko rokov.

Že Rím nebol vybudovaný za jeden deň, sme vedeli.

Na konci roku 2009 sme usúdili, že Tendhim konečne zarába dostatočne na to, aby sme mohli opustiť naše zamestnanie na pošte, a sústrediť sa iba na Trendhim. Olala, bol to skvelý pocit!

Stále si veľmi živo vybavujem ten zvláštny pocit v žalúdku cestou domov po poslednej zmene na pošte. Bola to zvláštna kombinácia extrémneho šťastia, vzrušenia, stresu, obáv a okamžitého nervového zrútenia.

Urobil som správne rozhodnutie? Trendhim nám teraz musí vynášať dva celé platy a peniaze, čo sme si doteraz ušetrili, možno za 6 mesiacov nebudú. Tieto pochybnosti ale prevýšila jedna vec. A to, keď som si uvedomil, že teraz mám čas urobiť z Trendhim niečo skutočne skvelé!

2010

Kto potrebuje spálňu?

Veci sa začali rýchlo hýbať. Rozšírili sme našu ponuku o nové kategórie a začali sme doručovať do ďalších krajín. A...potrebovali sme viac miesta. Škatule s tovarom sme mali doma doslova v každom rohu a obaja sme spali na miniatúrnych matracoch v obývačke.

Pretože sme boli dvaja mladí nezadaní muži, prenajali sme si veľkú vilu v susedstve. Jasné. Považovali sme to za skvelé riešenie, pretože sme nemuseli každý deň jazdiť do práce a mohli sme sa kopať do zadku, od rána až do večera.

Náš nový dom... kde bolo dostatok miesta pre nás oboch a pre Trendhim

2011

Nová éra

Prišiel rok 2011 a my sme museli náš biznis opäť presťahovať, pretože majiteľ domu sa rozhodol nehnuteľnosť predať z dôvodu nám neznámeho, a nepozdávalo sa mu nás tam ponechať ako súčasť inventáru.

O niečo starší a o niečo múdrejší, ale stále veľmi nadšení pre budovanie niečoho skvelého, sme sa rozhodli prenajať si skutočný obchodný priestor o skvelej rozlohe 200 m².

Náš prvý sklad

2012

Raketa musí letieť rýchlo, nie priamo.

Vždy sme si boli istí tým, že chceme byť niečo viac, ako iba prevádzkari e-shopu. Tak sme v roku 2012 prijali ďalšiu výzvu. Vybudovali sme našu vlastnú skvelú značku doplnkov pre mužov, ktorú sme vypracovali do posledných detailov. A hurá! Nech sa páči – zrodil sa Lucleon .

Vlastná značka a navrhovanie našich vlastných produktov odrážalo našu túžbu o tom, čo chceme budovať v budúcnosti. To bol príbeh, ktorý sme chceli povedať...každopádne sme si vtedy naložili riadne veľké sústo.

2014

Redbull a zapálenosť je perfektná kombinácia

Na prelome rokov 2013 a 2014 sa veci začali hýbať naozaj rýchlo.

Trendhim rodina sa rozrástla. Pridal sa k nám Martin ako tretí spoločník v biznise. Už vtedy bol tak trochu "energy drink alkoholik". To sa nám páčilo!

Martin medzi nás skvele zapadol. Mali sme pár skvelých nočných pracovných sérií. Dobre si pamätám to ráno, kedy som sa prebudil na zvuk otvárania plechovky Red Bull. Martin si dával svoju rannú dávku :)

My traja - zľava Martin, Sebastian a Mikkel.

Na konci roka 2014 Trendhim vyrástol a rozšíril sa do Nórska, Švédska, Fínska a Holandska. V tom istom roku sme zdvojnásobili našu ponuku tovaru a začali sme najímať študentov, aby nám pomáhali baliť objednávky. Energetické nápoje boli preplácané.

2015

Skvelá skúsenosť

Pripojili sa k nám Karina a Kristof, inventár sa veeeľmi rozrástol a náš 200 m² veľký sklad bol tak plný, že jediný spôsob, ako nájsť tovar a zabaliť objednávky, bolo pohybovať sa bokom. Prakticky sme celý sklad premenili na sieť jednosmerných uličiek.

Tak sme mali poradu a po hodinách uvažovania sme urobili veľké rozhodnutie. Povedali sme dovidenia nášmu milovanému domovu... a presťahovali sa na druhú stranu ulice.

My piati. Zľava, Sebastian, Karen, Karina, Mikkel, a Martin. Na fotke bohužiaľ nie je Kristof.

Tak sme sa presťahovali do nášho momentálneho hlavného stanu - miesto pre vysokozdvižné vozíky, ping pongové stoly a veľké myšlienky.

Dni slobodných mužov a spanie na matraci v obývačke sa týmto skončili.

Jeden by si pomyslel, že "v ten moment sme sa stali profesionálmi." No...nie celkom.

Jednou z našich kľúčových hodnôt je Hakuna Matata (aká nádherná fráza). Je to niečo, čo si všetci v Trendhim držia blízko pri srdci. Už dávno sme sa rozhodli, že sa nikdy nechceme stať "profesionálmi" iba kvôli profesionalite.

Chceme s našimi klientmi hovoriť priamo a prirodzene, ako človek s človekom a našich zamestnancov považujeme za súčasť rodiny. Iba tak sa môžeme rozvíjať v oboch smeroch, ako ľudia a ako obchodná spoločnosť. Je to oveľa viac ako byť len ‘profesionál’.

Každý príbeh je iný. Nie sme muži, ktorí by chceli vyzerať ako cez kopirák. Tak prečo by sme to mali vyžadovať od niekoho iného?

2016

Dobre, potom sa to naozaj zrýchlilo

Aaah, 2016.

Začneme koncom februára, kedy sme sa rozšírili o 11 nových krajín a prijali sme 43 prekladateľov. Otvorenie nových trhov znamenalo, že sme museli do 8 rôznych jazykov preložiť všetkých 3.000 produktov a celú internetovú stránku! Nebolo to jednoduché. Ale čo je jednoduché?

Stanovili sme si, že z 3 000 produktov rozšírime našu ponuku na 5 000 jedinečných kúskov, ktoré začneme ponúkať online pred koncom roka. Mali sme teraz k dispozícii skladovacie priestory, ktoré sme potrebovali zaplniť.

2017-2018

Bež, gazela, bež

Dokonca ani zrútenie serverov počas Black Friday nemohlo v novembri 2018 zabrzdiť našu raketu... hoci pokus bol. Našťastie sme to zvládli a produkty sme odoslali načas. A mali sme nejaké reportáže z národného spravodajstva. Sebastian sa stal v tento deň hviezdou!

V roku 2017/2018 sme spustili predaj v 12 nových krajinách vrátane Austrálie, Singapuru, Južnej Afriky, Kanady, Nového Zélandu a USA, čo nás priviedlo na 28 aktívnych trhov. To je veľa nových príbehov, ktoré treba rozpovedať.

V týchto rokoch bolo veľkou časťou nášho zamerania zefektívnenie DNA našej značky a identity. V roku 2017 sme sa stali 10. najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v Dánsku - "Gazelia spoločnosť".

Nevieme, ako to robia naozajstné gazely… ale vďaka čomu stále bežíme my, je kombinácia skvelého tímu a viera v kvalitné produkty. A sme radi, že v Horsens nežijú žiadne gepardy.

2019

Viac príbehov na vyrozprávanie

Pamätáte si, že v roku 2012 sme mali iba jednu značku? Teraz máme v našom portfóliu 13 jedinečných značiek s viac ako 1 600 produktmi. Naším zameraním stále zostáva vytváranie produktov, ktoré v Dánsku navrhuje náš interný dizajnérsky tím a sú dostupné iba prostredníctvom Trendhimu.

Veľa sa toho nezmenilo. Okrem toho, že naši zákazníci majú väčší výber a viac spôsobov, ako rozpovedať svoj príbeh. Martin stále pije energetické nápoje a nikto z nás neľutuje, že cez víkend nepečie chlieb. Hádajte, či tlačidlo na prestavenia budíka zvíťazilo?

Už to bolo povedané, ale v dnešnej dobe sú našou najcennejšou súčasťou ľudia. Sme šťastní, že sme obklopení pracovitými, starostlivými, zodpovednými a pozornými ľuďmi viac ako kedykoľvek predtým. Tím Trendhim sa v súčasnosti skladá z viac ako 50 fantastických ľudí. Niektorí pracujú na čiastočný úväzok, niektorí na plný úväzok ... ale všetci sú rovnako úžasní.

Snažili sme sa všetci stretnúť v kancelárii, aby sme si spravili peknú fotku, ale nebolo to možné. Budete sa teraz musieť uskromniť s 26 ľuďmi.

Tak, dostali sme sa až sem. Rovnako ako všetky dobré príbehy... aj ten náš bude pokračovať a už sa nevieme dočkať na to, čo nás čaká.

Vďaka za to, že ste súčasťou spoločnosti Trendhim. Teraz je čas, aby ste sa vrátili k vášmu príbehu. Urobte to najlepšie, ako viete!

Nové kolekcie

Kolekcia náramkov Sanatio

Či už majú mystické sily alebo nie, kolekcia Sanatio ponúka prírodné kamene. Každá korálka je špecifická, každý náramok...

Zatiahnite závesy

Skeletové hodinky odhaľujú hodinkový strojček poháňajúci ručičky a nútia nás pýtať sa: „prečo bol tento nádherný mechani...

Kolekcia Amager

Náhrdelník o vás môže veľa povedať. Ale zvyčajne nesie jedinú správu. Tieto náramky a náhrdelníky majú mnohostranný vzhľ...

Zatieňte si oči - Dodajte životu farby

Zatieňte si toto leto oči s kvalitnými okuliarmi. Kolekcia Waykins Thea - 39 nových štýlov pánskych slnečných okuliarov.

Vodotesné hodinky so zafírovým sklom

Váš príbeh sa nikdy nezastaví, tak prečo by sa mali zastaviť vaše hodinky? Vďaka vodotesnosti do 100 metrov, nehrdzavejú...

Vaše vianočné doplnky

Od motýlikov a vreckoviek do saka, až po manžetové gombíky a kravaty - všetky vianočné doplnky dostanete pekne zabalené....

Personalizovaný darček pre neho

Inšpirujte sa a vyberte si z našej širokej ponuky personalizovaný darček, ktorý sa bude hodiť ku každému štýlu.

Chronografy z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele so zafírovým sklom

Vďaka presnému zobrazovaniu času a najlepším materiálom vo svojej triede vám kolekcia Ray umožní stráviť čas štýlovo.

Skladacie okuliare Waykins + 31 nových štýlov

Od skladacích slnečných okuliarov po šošovky odolné voči poškriabaniu, naše najnovšie slnečné okuliare sú vyrobené tak,...

Zobraziť všetky kolekcie

Nové články

Ako sme navrhovali kolekciu Traveller

Všetci túžime spoznávať svet. Táto túha taktiež inšpirovala výrobu našich doplnkov určených na dobrodružstvo.

Pánske svadobné prstene a obrúčky – Vaša kompletná príručka

V tejto príručke sa dozviete všetko - od výberu správnej veľkosti prsteňa až po nakupovanie netradičných obrúčok a prste...

Liečivé náramky pre mužov – aký majú význam jednotlivé šperkové kamene

Zistite, čím sú pánske liečivé náramky so šperkovými kameňmi výnimočné a ako si vybrať ten pravý.

Valentínsky darček pre neho

Vyberte mu na deň sv. Valentína darček, ktorý bude pre neho znamenať veľa - od hodiniek, až po prstene, náhrdelníky a ná...

Čo sú 24-hodinové jednoručičkové hodinky a prečo by ste ich mali nosiť?

Objavte, ako nastavovať 24-hodinové jednoručičkové hodinky a ako na nich čítať čas, a pozrite sa, prečo by ste ich mali...

Hodinky s mesačnými fázami a ako ich nastaviť

Naučte sa, ako čítať a nastavovať najstaršiu funkciu hodiniek na svete - fázy mesiaca.

Ako čistiť a starať sa o pánske náramky

Odpovieme vám na všetky otázky týkajúce sa čistenia a starostlivosti o pánske náramky. Dozviete sa všetko od toho, či mô...

4 otázky, na ktoré by ste si mali odpovedať pred kúpou skeletových hodiniek

Ak si položíte tieto 4 otázky, pomôže vám to vybrať si tie správne pánske skeletové hodinky a budete vedieť ako ich udrž...

Ako nosiť vreckové hodinky so štýlom?

v tejto príručke sa naučíte, ako nosiť vreckové hodinky správnym spôsobom - od výberu retiazky na vreckových hodinkách a...

Zobraziť všetky články
Späť
Zmeniť moje heslo

Ďakujeme vám! Ak máte účet, dostanete od nás e-mail. Ak od nás nedostanete e-mail, je to preto, že nemáte účet. Účet si môžete vytvoriť kliknutím na VYTVORIŤ ÚČET v našej ponuke „Prihlásiť sa“

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna