Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

SPONY NA PENIAZE / SPONY NA BANKOVKY

Spona na peniaze slúži na uloženie bankoviek, ale môžete do nej vložiť aj pár bankových kariet. Ak z nejakého dôvodu nechcete mať pri sebe peňaženku, ktorá je plná priehradiek na karty, vreciek na zips a ďalších nevyhnutností, potom bude spona na peniaze tou pravou voľbou.

Produktov: 12
Produktov: 12

Slim Down Your Life

Rozhodnutie, že chcete radšej používať sponu na peniaze ako peňaženku je ideálnou príležitosťou na vyradenie starých účteniek, použitých darčekových kariet a prachu, ktorý sa nazhromaždil tam, kde si všetci prajeme, aby boli peniaze. Akonáhle si takto upracete, uvedomíte si, že potrebujete len malú hotovosť a pár kariet.

Bojíte sa, že budete vyzerať ako gangster, keď v supermarkete vytiahnete sponu na peniaze? Potom so sebou nenoste toľko peňazí. Problém je vyriešený.

Druhy spôn na peniaze

Samozrejme, že nájdete viac druhov spôn na peniaze. Väčšinou sa však dajú rozdeliť do dvoch kategórií: klasické spony na peniaze a puzdra na karty so sponou/puzdra na karty.

Klasické spony na peniaze

Spony na peniaze sú tým najjednoduchším spôsobom, ako si uložiť peniaze. Sú vyrobené prevažne z kovu a sú perfektné na bankovky a pár bankových kariet. Nielenže sú veľmi praktické, navyše sú dokonalým módnym doplnkom. Ak nechcete mať pri sebe objemnú peňaženku, potom si môžete vziať len sponu na peniaze a spoločne s bankovkami a kartami si ju vložiť do predného vrecka.

Puzdrá na karty so sponou/puzdrá na karty

Sú to peňaženky alebo púzdra na karty, ktoré majú sponu na peniaze namiesto klasickej priehradky na bankovky. Niektoré majú sponu z vonkajšej strany, zatiaľ čo iné ju majú vnútri.

Spony na peniaze z nerezovej ocele

Nerezová oceľ je vďaka svojej odolnosti a elegantnému vzhľadu dokonalým materiálom na výrobu spôn na peniaze. Spony na peniaze sú často dostupnejšie ako väčšina peňaženiek a fungujú ako jedinečné a štýlové pánske doplnky. Spona na peniaze z nerezovej ocele vám môže vydržať takmer celý život. Len ju príliš nezaťažujte desiatkami bankoviek a kariet.

Ste pripravení na sponu na peniaze?

Tento doplnok je tenký a elegantný, ale napriek tomu vám poskytuje pohodlie a vedomie, že vaše karty a hotovosť budú v bezpečí. Vybrané štýly vám umožnia nechať si vygravírovať osobné posolstvo, aby bola vaša spona naozaj jedinečná.

Aj keď možno vašu sponu na peniaze nevyťahujete tak často – pokiaľ vás nebaví neustále ukazovať, koľko máte bankoviek pri sebe – je stále dôležité vedieť, že odráža váš vkus, štýl a zmysel pre módu.

Gravírované spony na peniaze

Gravírovaná spona na peniaze vám umožní vlastniť svoj príbeh. Bude to viac ako len trendy doplnok – bude to oveľa osobnejší predmet. A bude len vaša.

Spony na peniaze s osobným gravírovaním budú tiež skvelým darčekom pre výnimočného muža vo vašom živote. Potrebujete niečo pre otecka ku Dňu otcov? Alebo sa žení váš najlepší kamarát? Gravírované spony na peniaze sú perfektnými darčekmi pre družbov. Môžete si nechať laserom vygravírovať čokoľvek od vašich iniciál cez špeciálny dátum až po správu, ktorá vám pripomenie, ako ste skvelí. Niečo ako… "som skvelý". Dobre, nie je to najoriginálnejšie, ale chápete...

Či už s gravírovaním alebo bez, svoju obľúbenú sponu na peniaze si vyberiete z nášho stále sa rozširujúceho sortimentu pánskych doplnkov.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske peňaženky.