Doprava zadarmo na všetky produkty | Vyprší za:

00:00:00

Doprava zadarmo na všetky produkty

Vyprší za:

00:00:00
365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Zadarmo štandardná doprava na všetky objednávky-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

PÁNSKE ŠATKY

Pánske šatky už nie sú len pre námorníkov. Vďaka jemnému luxusnému hodvábu a vzorom sú pripravené na váš krk. Pokiaľ ide o definovanie vášho štýlu alebo stanovenie trendu, pánske šatky sú dokonalým doplnkom, ktorý urobí vyhlásenie. Pozrite si našu kolekciu a vyberte si tú, ktorá sa vám páči.

Produktov: 16

DOPLŇTE VÁŠ VZHĽAD S HODVÁBNOU PÁNSKOU ŠATKOU

Predtým, ako vám povieme o tom, ako pridať štýl do vášho outfitu s hodvábnou pánskou šatkou, poďme si ozrejmiť, čo to šatka je. Šatka je štvorcový kúsok látky, ktorý sa nosí okolo krku alebo hlavy ako doplnok. Šatky môžete vidieť všade - od jácht v Saint-Tropez po skupiny skautov kempujúcich v lese.

Náš výber pánskych šatiek je iný, ako tie, ktoré nosia muži v lese. Naše šatky sú vyrobené z jemného hodvábu a nosia sa tak dobre, ako vyzerajú. Skombinujte šatku s paisey potlačou s klasickým bielym tričkom alebo džínsovou gombíkovou košeľou pre jednoduchý vzhľad. Ak hľadáte formálnejší štýl, každá z našich hodvábnych pánskych šatiek dodá väčšie množstvo jemnej textúry a bude sa skvele hodiť k vášmu saku.

AKO NOSIŤ PÁNSKE ŠATKY

Šatka je navrhnutá tak, aby sa nosila okolo krku, zápästia alebo dokonca ako vreckovka do saka. Najpopulárnejšie je nosiť pánsku šatku okolo krku uviazanú voľným spôsobom.

AKO SI ZAVIAZAŤ ŠATKU

1. Položte a vystrite šatku, a potom ju diagonálne preložte.

2. Teraz, keď máte trojuholníkový tvar, zrolujte ju voľne od najdlhšej strany, aby ste vytvorili rúrkový tvar.

3. Položte si zrolovanú šatku okolo krku a zaviažte konce na uzol. Uistite sa, že uzol nie je príliš tesný.

4. Posuňte uzol jemne nabok (nie presne pod bradu).

Tu si môžete pozrieť všetky pánske šály.