365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

DREVENÉ SLNEČNÉ OKULIARE

Každé naše drevené slnečné okuliare a drevené okuliare s čírymi sklami sú ručne vyrobené z pravého dreva. Ponúkame ebenové drevo, bambus, ružové drevo, drevo zebrawood a dokonca aj okuliare vyrobené zo starých skateboardov. Použitie prírodného dreva znamená, že každý výrobok má jedinečný vzor a farby. So 100% ochranou voči UV žiareniu a polarizačnými šošovkami môžete nosiť niečo výnimočné a zároveň byť chránený pred slnkom.

Produktov: 11

DREVENÉ SLNEČNÉ OKULIARE A OKULIARE S ČÍRIMI SKLAMI

Naše jedinečné drevené slnečné okuliare a drevené okuliare s čírymi sklami sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa odvážia vystúpiť z davu plastových a kovových rámov. Nehovoriac o tom, že drevené slnečné okuliare sú ľahšie a pohodlnejšie ako hrubé, plastové okuliare. Zaujímate sa o také slnečné okuliare, ktoré sú naozaj jedinečné a originálne? Pozrite si naše ručne vyrobené okuliare zo 100% recyklovaného skateboardového dreva. Zaručenie budú dobrým motívom na začiatok rozhovoru na párty.

ŠOŠOVKY

Hľadáte drevené slnečné okuliare? Uistite sa, že ponúkajú 100% UVA a UVB ochranu a sú polarizačné. Polarizačné šošovky výrazne znižujú namáhanie vašich očí a oslnenie z vody, snehu a zo situácií, keď šoférujete a náhle vás oslepí slnko! Tieto okuliare poskytujú potrebnú UV ochranu pre vaše oči pred slnkom.

PREČO SI VYBRAŤ DREVENÉ RÁMY?

 Správna teplota - Na rozdiel od plastových alebo kovových rámov, ktoré sú v zime chladné a v lete horúce, drevené rámy si zachovávajú príjemnú teplotu po celý rok.

Ľahké - Používajte okuliare s čírymi sklami a pánske slnečné okuliare bez toho, aby ste cítili, že ich nosíte.

Neškodia planéte - Drevo je obnoviteľný zdroj a dá sa recyklovať (ako naše slnečné okuliare vyrobené zo skateboardového dreva).

Sú jedinečné - Každý drevený rám je ručne vyrobený. Kovové a plastové rámy sú vyrábané hromadne. Prírodné drevo zaručuje, že vaše okuliare budú naozaj výnimočné.

Remeselne spracovaný produkt - Určite môžete byť pyšný, ak máte na sebe niečo, o čom viete, že výroba trvala dlhšiu dobu. Každé naše drevené slnečné okuliare a drevené okuliare s čírymi sklami boli ručne vyrobené, a v konečnom produkte sa odráža remeselné spracovanie a čas.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske slnečné okuliare.