Dostaňte pred Valentínom – objednávajte do štvrtka 9. februára, do 16:00.

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 5 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 29 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

PÁNSKE ŠPORTOVÉ TAŠKY

19 products
19 products

Tašky ponúkame v rôznych veľkostiach a modeloch. Od veľkých víkendových tašiek a športových vakov až po menšie tašky do posilňovne a cestovné tašky. Či už sa jedná o výlet na jednu noc alebo si vyrazíte do posilňovne, tá správna taška sa o vaše veci vždy dobre postará.
Všetky modely máme na sklade.

Najpredávanejšie

Produktov: 19

PRIDAJTE SA K TRENDHIM TRIBE

Pripojte sa k Trendhim Tribe a získajte novinky o pripravovaných produktoch, o štýlových tipoch a trikoch, exkluzívnych zľavách a oveľa viac!

Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Trendhim. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

ŠPORTOVÉ, VÍKENDOVÉ A TAŠKY DO POSILŇOVNE

Tašky nájdeme pod rôznymi názvami - od víkendových až po športové tašky. Každá z nich bola vytvorená pre konkrétny účel. Hľadáte tašku dostatočne veľkú na to, aby sa do nej zmestilo vaše športové vybavenie a dala sa uložiť do skrinky v posilňovni alebo hľadáte takú, ktorá je vhodná na víkendový výlet a v lietadle sa vojde do hornej priehradky? Najskôr si musíte ujasniť, na aký účel bude taška slúžiť. Len tak nájdete tú pravú tašku.

VÝBER SPRÁVNEJ TAŠKY

AKO SI VYBRAŤ SPRÁVNU TAŠKU DO POSILŇOVNE

Keď idete domov z ťažkého tréningu v posilňovni,nepotrebujete nosiť ťažkú taškou. Vyberte si takú, ktorá je ľahká a má odnímateľný čalúnený ramenný popruh.

Menšie taška môže poslúžiť ako taška do posilňovne, ale aj ako príručná batožina do lietadla. Ak používate rovnakú tašku do kancelárie, aj na šport, vyberte si takú, ktorá má priehradky, aby vaše tenisky neležali hneď vedľa notebooku.

AKO SI VYBRAŤ VÍKENDOVÚ TAŠKU?

Prechod od batohu, ktorý používame každý deň, k taške určenej na víkend, je pre mnohých mužov veľkým krokom. Obdĺžnikový tvar je ideálny pre toaletné potreby a pár kúskov oblečenia a je skvelý, keď je vaša cestovná taška príliš veľká. Nezabudnite si vybrať tašku, ktorá spĺňa požiadavky na batožinu danej leteckej spoločnosti. Chcete ju použiť aj do posilňovne? Uistite sa, že je dostatočne kompaktná, aby sa vošla do skrinky v šatni.

KTORÝ MATERIÁL JE NEJLEPŠÍ

Pri výbere materiálu máte viacero možností. Koža vyzerá, ako keby ste išli alebo sa práve vrátil z krásnej dovolenky a nič sa nestane, ak s ňou potom prídete aj do práce. Taška z pravej kože je investícia, tak si našetrite a spravte si radosť kvalitnou, odolnou kožou. Ak tak urobíte, skončíte s taškou, ktorú budete používať aj za 10 rokov. To isté platí pre tašky do posilňovne a športové tašky, ktoré si vyberiete. Ak budete do posilňovne nosiť tašku, na ktorú ste hrdí, bude mať o jednu výhovorku menej, prečo tam dnes neísť.

AKO UDRŽIAVAŤ TAŠKU ČISTÚ?

ÚDRŽBA KOŽENÝCH TAŠIEK

Taška z priveľmi spracovanej kože sa ľahšie čistí, ale nevyzerá tak dobre, ako taška z menej spracovanej kože. Pre oba prípady ponúkame niekoľko tipov, ako rozmaznávať koženú tašku tak, aby vyzerala čo najlepšie:

Nikdy ju nečistite čistiacimi prostriedkami alebo chemikáliami.

Uchovávajte ju v suchu a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu.

Ak koža vyschne alebo je matná, použite prípravok na kožu s včelím voskom alebo inými prírodnými zložkami.

Po návšteve posilňovne alebo po predĺženom víkende ju vždy nechajte vyvetrať.

ÚDRŽBA PLÁTENÝCH TAŠIEK

Plátno je textilná tkanina vyrobená prevažne z bavlny, a malo by sa s ním zaobchádzať rovnakým spôsobom ako s ostatnými textilnými materiálmi.

Nepoužívajte chemikálie ani čistiace prostriedky. Ak je to možné, použite iba teplú vodu.

Na odolnejšie škvrny použite jemný saponát zmiešaný s teplou vodou, aby sa škvrna jemne zotrela.

Rovnako ako u kožených tašiek, nechajte ju vyschnúť zakaždým, keď prídete z posilňovne domov a máte ju naplnenú prepoteným oblečením.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske tašky