365 dní na vrátenie tovaru
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Okuliare s priehľadnými sklami
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Navrhovanie kolekcie pre cestovateľov

Ako sme navrhovali kolekciu Traveller

Kapitola 1 - Inšpirácia

Chcieť to, čo nemôžeme mať, je prirodzené. Pozerať sa na pole s vedomím, že ním nemôžeme prejsť, je veľmi frustrujúce. Viac ako rok lockdownu nás všetkých naplnil tým, čo naši neprístupní nemeckí susedia nazývajú „fernweh“, alebo túha po diaľavách. Niekedy sa prekladá ako putovanie, ale tento pojem túto frustráciu nevie dobre zachytiť.

Sme prieskumníci. Bez ohľadu na to, ako pevne zakoreníme korene na jednom mieste, vždy sa objaví ten vnútorný hlas, ktorý nás volá k dobrodružstvu. Preto cestujeme. A tento hlas inšpiroval tím Trendhim k návrhu kolekcie Traveller.

Kapitola 2 - Pero a papier

Pretože sme cestovatelia, rozhodli sme sa navrhnúť doplnky, ktoré sa budú páčiť ľuďom túžiacim po slobode a nových miestach. Zobrali sme ceruzky a skicáre a pustili sme sa do práce.

Najikonickejšími symbolmi cestovania sú kompas a mapa. Ich guľatá povaha umožňovala vytvoriť na doplnkoch zaujímavé kombinácie a vzory.

Výraz „Slobodný ako vták,“ vyjadruje podstatu ducha cestovateľa. Tím Trendhim navrhol prívesok krídla, ktorý predstavuje túto túžbu po slobode. Na našich doplnkoch zobrazujeme aj mnohé ďalšie symboly. Všetky sú inšpirované našim nomádskym dedičstvom a zadržiavanou túžbou spoznávať svet.

Kapitola 3 - 3. rozmer

Po dokončení papierových náčrtov ich tím Trendhim presunie do 3D podoby. Niekedy to, čo na skici vyzerá dobre, jednoducho v 3D forme nefunguje. A ak to nefunguje v 3D, je pravdepodobné, že to nebude fungovať na vás. Niektoré návrhy vyhodíme, ale tie, čo prežijú, sú potom extra dobré.

Modely máme pripravené. 3D prvky vytlačíme pre bližšiu kontrolu. To, čo funguje v 3D, opäť vždy nefunguje v reálnom svete. Tento proces nám umožňuje identifikovať slabé stránky, nepresné detaily a chyby v dizajne. Napríklad, keď sme tlačili prvky na jeden z našich náramkov, zistili sme, že zapínacia spona je príliš malá.

Identifikácia týchto problémov pomocou prístupu postupných návrhov zabráni tomu, aby tieto produkty skončili vo vašom balíku.

Kapitola 4 - Kontrola reality

Vzorky od nášho dodávateľa môžu vyzerať odlišne od 3D tlačených vzorov. Kovový lesk môže zvýrazniť nedokonalosti alebo prehlušiť detaily. Toto je ďalší krok procesu. Často prechádzame viacerými vzorkami, kým nedosiahneme správne detaily.

Teraz sa zameriavame na odolnosť ocele a jej pokovovanie, aby sme sa ubezpečili, že je pripravená na životný štýl aktívneho človeka, ktorý znovu začal objavovať svet. Testovanie stresu zabezpečí, aby produkty vydržali všetko, čo na ne prichystáte. Test na odieranie povrchovej úpravy zase zabezpečí, že produkty nikdy nebudete musieť zložiť pred skokom do vody.

Kapitola 5 - Upokojte Fernweha

Keď bude kolekcia Traveller od Arkai vonku, bude pripravená na dobrodružstvo. Budete aj vy?

*Registráciou pomocou svojho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami. Registráciou sa taktiež prihlásite na odber e-mailových ponúk a noviniek o našich produktoch. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.

Nové články

Vrstvenie náhrdelníkov - Vaša kompletná príručka

Nosenie viacerých náhrdelníkov vo vrstvách je veľmi štýlové. Prečítajte si o tom, ako vrstviť náhrdelníky s citom a ako...

Ako sme navrhovali kolekciu Orisun

Náhodnosť prírody nás napĺňa úžasom. Kolekcia Orisun dodá vášmu krku trochu kreativity matky prírody.

Pánske svadobné prstene a obrúčky – Vaša kompletná príručka

V tejto príručke sa dozviete všetko - od výberu správnej veľkosti prsteňa až po nakupovanie netradičných obrúčok a prste...

Liečivé náramky pre mužov – aký majú význam jednotlivé šperkové kamene

Zistite, čím sú pánske liečivé náramky so šperkovými kameňmi výnimočné a ako si vybrať ten pravý.

Valentínsky darček pre neho

Vyberte mu na deň sv. Valentína darček, ktorý bude pre neho znamenať veľa - od hodiniek, až po prstene, náhrdelníky a ná...

Čo sú 24-hodinové jednoručičkové hodinky a prečo by ste ich mali nosiť?

Objavte, ako nastavovať 24-hodinové jednoručičkové hodinky a ako na nich čítať čas, a pozrite sa, prečo by ste ich mali...

Hodinky s mesačnými fázami a ako ich nastaviť

Naučte sa, ako čítať a nastavovať najstaršiu funkciu hodiniek na svete - fázy mesiaca.

Ako čistiť a starať sa o pánske náramky

Odpovieme vám na všetky otázky týkajúce sa čistenia a starostlivosti o pánske náramky. Dozviete sa všetko od toho, či mô...

4 otázky, na ktoré by ste si mali odpovedať pred kúpou skeletových hodiniek

Ak si položíte tieto 4 otázky, pomôže vám to vybrať si tie správne pánske skeletové hodinky a budete vedieť ako ich udrž...

Zobraziť všetky články
Späť
Zmeniť moje heslo

Ďakujeme vám! Ak máte účet, dostanete od nás e-mail. Ak od nás nedostanete e-mail, je to preto, že nemáte účet. Účet si môžete vytvoriť kliknutím na VYTVORIŤ ÚČET v našej ponuke „Prihlásiť sa“

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna