Doprava zadarmo na všetky produkty | Vyprší za:

00:00:00

Doprava zadarmo na všetky produkty

Vyprší za:

00:00:00
365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Zadarmo štandardná doprava na všetky objednávky-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Biele kravaty

Prezentujte svoj štýl s eleganciou a sofistikovanosťou s našou kolekciou bielych kravát. Tieto kravaty sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú dokonalý strih, ktorý sa prispôsobí každému krku. Biela kravata je klasický doplnok, ktorý dodá vášmu outfitu štýlový nádych a dokáže zvýrazniť vašu osobnosť. Vyberte si z našej širokej ponuky bielych kravát a získajte dokonalý doplnok pre každú príležitosť.

Produktov: 23

Nadčasový štýl s pánskou bielou kravatou

Pánska biela kravata patrí medzi nevyhnutné doplnky elegantného pánskeho šatníka. Tento kúsok nie je len štýlový, ale aj nadčasový a veľmi elegantný. Biela kravata dokonale doplní každé elegantné oblečenie, a preto by nemala chýbať v žiadnej šatníkovej skrini.

Bez ohľadu na príležitosť, biela kravata vždy dodá outfitu mužský šarm a eleganciu. Nevyberte si priemerný kúsok, ale zvoľte si tú najkvalitnejšiu bielu kravatu, ktorá vám bude slúžiť dlhé roky. Pozrite sa na našu kolekciu bielych kravát!