365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Digitálne hodinky

Kedysi sa človek spoliehal na to, že čas ukazuje slnko. Potom človek vynašiel hodiny. Potom sa človek rozhodol pripevniť si hodiny na zápästie. Potom však prišli digitálne hodinky – úžasný zázrak inžinierstva a vynaliezavosti, ktorý svojou vynikajúcou presnosťou a dlhou životnosťou spôsobil revolúciu v meraní času. V 80. rokoch sa objavili úžasné dizajny a teraz sú opäť v móde s množstvom retro šarmu, ktoré ponúkajú. Preskúmajte náš výber vysokokvalitných pánskych digitálnych hodiniek tu.

Produktov: 18

Digitálne hodinky: Retro zariadenie na zisťovanie času

Jedinečný doplnok, ktorým sa vrátite v čase

Tieto malé zázraky na zápästí ukazujú čas už od úsvitu digitálneho veku. Nie sú ani zďaleka relikviami minulosti, ale sú opäť štýlové a pripravené ukázať vám, koľko je hodín – doslova.

Tam, kde sa funkcia stretáva s módou

Digitálne hodinky sú viac ako len retro módny doplnok. Predstavujú dokonalú kombináciu dizajnu a funkcií, vďaka ktorým bude žiarliť aj ten najpokročilejší smartfón. Potrebujete stopky? Majú ich. Budík? Aj ten.Kalkulačku?Niektoré modely majú dokonca aj tú. A nezabudnime na čerešničku na torte: staré známe pípnutie každú hodinu, áno, každú hodinu.

Nepopierateľný „cool“ faktor

Nedá sa poprieť, že digitálne hodinky majú v sebe určité retro čaro. Bez ohľadu na to, či máte radi klasické Casio hodinky alebo elegantné moderné dizajny, ľudia si ich určite všimnú. A keď sa tak stane, budete pripravení na rozhovor so šibalským úškrnom, pretože ste súčasťou exkluzívneho klubu digitálnych hodiniek.

Nikdy nič nezmeškajte

S digitálnymi hodinkami na zápästí už nebudete nikdy meškať ani minútu – ani na schôdzku, ani na tréning ani na čokoľvek iné, kde vždy meškáte. Tieto hodinky sú známe svojou presnosťou, takže sa už nikdy nebudete musieť báť, že vaše hodinky bežia rýchlo alebo pomaly. Navyše si môžete nastaviť viacero budíkov, vďaka čomu už nikdy nezaspíte.

Odolnosť, ktorá sa nedá poraziť

Pamätáte si, keď vám spadol smartfón a rozbila sa na ňom obrazovka? To sa vám s týmito digitálnymi hodinkami nestane. Sú vyrobené tak, aby vydržali dlhé roky. Majú robustný dizajn a sú vodeodolné. Odolajú aj skúške času – a občasným pádom.

Perfektný doplnok na rozpútanie konverzácie

Nosiť digitálne hodinky je ako nosiť na zápästí kúsok histórie. Je to doplnok na rozpútanie konverzácie, spôsob, ako sa spojiť s ostatnými fanúšikmi, a spomienka na časy, kedy bola technológia jednoduchšia – časy, kým nás ešte sociálne médiá nenaplnili pochybnosťami. Navyše sa už nikdy nebudete musieť báť, že niekto prejde po hodinkách, aby skontroloval informačný kanál na Instagrame.

Získajte digitálne hodinky

Užite si retro kúzlo digitálnych hodiniek a zažite uspokojivé pípnutie po dobre vykonanej práci. Vždy prídete načas – alebo aspoň budete presne vedieť, koľko meškáte.