365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

BRITVY NA HOLENIE

Upozornenie – Britvy sú iba pre skutočných mužov. Existuje dôvod, prečo sú označované ako rezače krkov. Britvy si vyžadujú pevnú ruku a trpezlivosť počas trénovania, ale odmenou je najhladšie oholenie, aké ste kedy mali. A uspokojenie z toho, že ste zvládli túto zručnosť. Ponúkame vám britvy pre všetky úrovne zručností. Máme aj britvy s vymeniteľnými čepeľami a osobným gravírovaním.

Typy personalizácie
Produktov: 13

POUŽITE BRITVU PRE ČO NAJHLADŠIE OHOLENIE

Keď muži začali brať holenie vážne, britva bola ich prvou voľbou. Ostrá britva sa prerezáva s ľahkosťou a eleganciou aj tým najhustejšom porastom na brade. Zaobstaranie britvy je samozrejme pomerne veľká investícia. Na druhú stranu, na rozdiel od bežných strojčekov na holenie, Vám dobrá britva pri šetrnom zaobchádzaní a starostlivosti vydrží po celý život.

Skutočná a nefalšovaná dlhodobá investícia. Ak vás unavuje utrácať peniaze za poruchové holiace strojčeky, vzápätí ich vyhadzovať a kupovať opäť nové, tradičné mokré holenie s holiacou štetkou a kvalitnou britvou môže byť pre Vás to pravé.

ANATÓMIA BRITVY

1. Črienka

2. Rameno

3. Chrbát

4. Hlava

5. Špička

6. Ostrie

7. Čepeľ

8. Rameno

9. Krčok

10. Hlavný nit

11. Kľučka/držiak

BRITVY S JEDNORAZOVÝMI ČEPEĽAMI

Britvy s jednorazovými čepeľami sa používajú prevažne na hygienické účely. Vyžaduje to rozlomenie dvojitej čepele na dva kusy a použitie iba jednej polovice. Tieto britvy sú ideálne aj na holenie tela – myslite ale na to, kde všade ste sa holili rovnakou čepeľou. Chceli by ste sa holiť na tvári stranou, ktorú ste použili na telo?

ŠÍRKA ČEPELE PÁNSKEJ BRITVY

U širších britiev uľahčuje a urýchľuje holenie uhol vytvorený k povrchu pokožky. Je to uhol, pod ktorým britvu držíme. Na druhú stranu môže byť trochu zložitejšie holenie okolo nosa a uší. Avšak, šírka čepele je prevažne vecou osobných preferencií.

BRITVA Z NEREZOVEJ ALEBO UHLÍKOVEJ OCELE - ČO JE LEPŠIE?

Väčšina britiev je vyrábaná z nasledujúcich dvoch typov ocele - nerezovej a uhlíkovej ocele.

UHLÍKOVÁ OCEĽ

Hovorí sa, že čepeľ z uhlíkovej ocele je o niečo ostrejšia ako nerezová. Uhlíkovú oceľ by ste však mali pravidelne ošetrovať olejom a zabrániť tak jej hrdzaveniu.

NEREZOVÁ OCEĽ

Nerezová oceľ lepšie znáša vlhké prostredie v kúpeľniach, a preto si vyžaduje menej starostlivosti. Mnohí zákazníci sú ale presvedčení, že čepeľ z nerezu nedosiahne nikdy takej ostrosti ako čepeľ z uhlíkovej ocele.

PERSONALIZOVANÉ BRITVY

V spoločnosti Trendhim sa považujeme za odborníkov na rozdávanie darčekov a najviac si ceníme darčeky na mieru. Pokiaľ venujete čas navyše gravírovaniu, vyšlete správu, ktorá často povie viac ako samotný darček. Keď budete hľadať personalizované darčeky pre mužov, zvážte britvu s gravírovaním.

Ponúkame laserové gravírovanie, vďaka ktorému bude darček dokonalý. A nezabudnite, že si môžete nechať vygravírovať aj britvu, ktorú si kupujete pre seba. Až budete britvu kupovať otcovi ku Dňu otcov a svojmu najlepšiemu kamarátovi k narodeninám, kúpte si jednu aj pre seba. Nechajte si vygravírovať svoje meno… alebo decentné pripomenutie, aby ste sa holili pomaly a neporezali sa. Pre prípad, že by ste to potrebovali pripomenúť.

Tu si môžete pozrieť všetky produkty na holenie.