365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

HLAVICOVÉ HOLIACE STROJČEKY

Pokiaľ ide o čisté holenie, zariadenie, s ktorým sa holíte, je rovnako dôležité ako technika, ktorú používate. Posuňte holenie na úplne novú úroveň s našimi elegantnými, ergonomickými rukoväťami pánskych holiacich strojčekoch. Sú určené pre použitie s náhradnými hlavicami.

Produktov: 3

RUKOVÄTE HOLIACICH STROJČEKOV NA NÁHRADNÉ HLAVICE

Otvorte akýkoľvek pánsky časopis a uvidíte reklamu na holiaci strojček a náhradné. Tento typ pánskeho holiaceho strojčeka bol vytvorený tak, aby bolo holenie pohodlnejšie vďaka ľahko použiteľným a vymeniteľným hlaviciam.

Hlavnou výhodou týchto holiacich strojčekov je, že sú rýchle a relatívne bezpečné - je naozaj ťažké poraniť sa s týmto druhom strojčeka (na rozdiel od britvy). Každý z nás má rád iné typy hlavíc, ktoré môžete nájsť v miestnej lekárni alebo v supermarkete.

PREČO BY STE NEMALI KUPOVAŤ JEDNORAZOVÉ ŽILETKY?

Jednorazový holiaci strojček je nástroj, v ktorom je žiletka a rukoväť vyrobená z jedného kusu, a keď sa žiletka otupí, musíte ju vyhodiť. Zvyčajne sa predávajú vo vrecku a sú relatívne lacné. Žiletky na nich nevydržia tak dlho, na rozdiel od kvalitnej hlavice, čo sa ukáže na hladkosti vášho holenia.

OHOĽTE SA DOHLADKA

Holenie by ste mali mať pod kontrolou. Táto kontrola je ovplyvnená tým, ako uchopíte rukoväť holiaceho strojčeka. Ak je rukoväť príliš veľká, nebudete ju môcť pohodlne držať. Ak je zase príliš tenká alebo zle navrhnutá, vaša ruka by mohla skĺznuť. Ideálna rukoväť je taká, ktorá vám umožní cítiť sa sebavedome a mať ruku pod kontrolou... doslova.

Naše rukoväte vám umožnia správne uchopenie:

Počas používania holiaceho strojčeka budú prsty v bezpečí.

Nezachytí sa do nich voda a nepošmyknú sa.

Ľahko sa držia v ruke a dobre sa otáčajú.

Pravdepodobne ste nikdy nerozmýšľali o rukoväti holiaceho strojčeka. Ale posledná vec, ktorú chcete, je rukoväť, ktorá sa vykĺzne z vašej ruky, keď prechádzate s ostrým kúskom ocele okolo vašej brady.

MÔŽEM SI VZIAŤ HOLIACI STROJČEK DO PRÍRUČNEJ BATOŽINY?

Podľa TSA (Transport Security Administration Spojených štátov), si môžete do vašej príručnej tašky vziať jednorazové holiace strojčeky a holiace strojčeky na náhradné hlavice. To zahŕňa rukoväť holiaceho strojčeka a náhradné hlavice. Pred balením si to ale overte u leteckých spoločností, pretože pravidlá sa môžu v iných krajinách líšiť.

Tu si môžete pozrieť všetky produkty na holenie.