Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

PÁNSKE BUCKET KLOBÚKY

Klobúky v štýle bucket boli navrhnuté tak, aby vás ochránili pred dažďom a slnkom, čiže sú nevyhnutným letný doplnkom. Či už hľadáte vodeodolný klobúk, aby ste na festivale kvôli dažďu nezmeškali vašu obľúbenú kapelu alebo klobúk, ktorý bol ručne vyrobený v Taliansku, z našej kolekcie si určite vyberiete.

Produktov: 18
Produktov: 18

PREČO SA VOLAJÚ BUCKET KLOBÚKY?

Pánske bucket klobúky sú jedinečné klobúky vhodné na leto. Vďaka širokej, okrúhlej strieške smerujúcej nadol zatienia vašu tvár, oči a krk. Obyčajne sú vyrobené z bavlny a dajú sa zrolovať alebo poskladať pre jednoduché balenie.

Týmto klobúkom sa začiatkom 20. storočia rybári a poľnohospodári v Írsku chránili pred slnkom a dažďom. Názov bucket bol odvodený od tvaru klobúka, ktorý pripomína vedro, čo v angličtine znamená bucket. Z írskeho vidieka sa nosenie tohto klobúka rozšírilo až k anglickej šľachte, ktorá si ho osvojila na víkendové prechádzky a na jazdenie... a odvtedy bol letnou nevyhnutnosťou.

A ešte jeden vtipný fakt! V Austrálii sa klobúky bucket často zamieňajú s klobúkmi giggle alebo Boonie, ktoré nosí armáda a záhradkári bojujúci s burinou a slimákmi. V Dánsku ich zase ľudia poznajú pod názvom "bøllehat" alebo klobúk pre nezbedníkov.

PREČO SÚ BUCKET KLOBÚKY TAKÉ POPULÁRNE?

Pánske bucket klobúky boli populárne od čias írskych rybárov. V 80. a 90-tych rokoch sa stali populárnejšie, keď ich začali nosiť aj popové hviezdy. A ostali populárne až dodnes, pretože poskytujú neuveriteľnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi.. a popri tom vyzerajú dobre.

Bucket klobúky sú vo svojej podstate neformálne a štýlové, takže ich noste k jednoduchému outfitu. Vhodné sú šortky (alebo džínsy) a tričko. Dajte si aj klasické tenisky - a na skompletizovanie vzhľadu aj všetky pánske doplnky, ktoré chcete.

AKÝ JE NAJLEPŠÍ BUCKET KLOBÚK?

Najlepšie bucket klobúky sú ľahké a vodeodolné. Všetky pánske bucket klobúky ochránia vašu tvár a krk pred slnkom. Ale nie všetky sú vodeodolné. Či už budete klobúk nosiť na letných festivalov alebo počas rybačky, najlepší klobúk je taký, ktorý vás okrem škodlivých UV lúčov ochráni aj pred dažďom.

AKO KUPOVAŤ PÁNSKE KLOBÚKY V ŠTÝLE BUCKET

ČO ZNAMENÁ, AK JE BUCKET KLOBÚK SKLADATEĽNÝ?

Keď čítate o tom, že bucket klobúk je skladateľný, baliteľný alebo deformovateľný znamená to, že sa dá poskladať alebo zrolovať a napchať do vášho batohu. Bucket klobúky sú navrhnuté tak, aby odolali deformácii a rýchlo sa vrátili do svojho pôvodného tvaru.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske čiapky.