Doprava zadarmo na všetky produkty | Vyprší za:

00:00:00

Doprava zadarmo na všetky produkty

Vyprší za:

00:00:00
365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Zadarmo štandardná doprava na všetky objednávky-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

TRILBY KLOBÚKY

Či už idete von do mesta alebo chcete urobiť hipsterské vyhlásenie, ukončite svoj vzhľad s Trilby klobúkom z našej neustále sa rozširujúcej kolekcie. Pozrite si naše vlnené Trilby klobúky ručne vyrobené v Taliansku - skvelé, keď sa chcete v zime zahriať a v lete schladiť.

Ako merať?
Produktov: 4

ZAVŔŠTE VÁŠ VZHĽAD PÁNSKYM KLOBÚKOM V ŠTÝLE TRILBY

Názov ‘trilby’ pochádza z hry inšpirovanej románom od Georga du Mauriera ‘Trilby’. Klobúk, ktorý mal svoj debut v tejto hre, sa rýchlo stal známy ako ‘klobúk Trilby’. Historicky sa vyrábal z plste zo zajačej kožušiny, ale väčšina našich Trilby klobúkov navrhnutých v Dánsku je vyrobených z vlny.

Či už idete do divadla alebo do vašej obľúbenej kaviarne, vyberte si u nás klobúk Trilby, ktorý dodá šmrnc vášmu outfitu. Pozrite si vlnené Trilby klobúky, ktoré sú ručne vyrobené v Taliansku - skvelé na to, aby vám bolo teplejšie cez zimu a chladnejšie v lete. Sú navrhnuté pre formálne aj pre neformálne príležitosti.

AKÝ JE ROZDIEL MEDZI KLOBÚKOM TRILBY A FEDORA?

Trilby sú často označujú ako fedora, ale ich hlavný rozdiel je vo veľkosti striešky a spôsobu nosenia - vzadu na hlave verzus vpredu. Vďaka tomu je klobúk Trilby skôr štýlovou záležitosťou ako funkčnou, keďže nechráni proti slnku.

Najcharakteristickejším znakom klobúka Trilby je jeho krátka strieška. O tomto klobúku rozmýšľajte skôr ako o doplnku než ako o funkčnom kúsku, ktorý vás ochráni pred slnkom - ako fedora alebo bekovka.

AKO SI VYBRAŤ KLOBÚK TRILBY?

1. Pri výbere pozerajte na prírodné materiály, ktoré ponúkajú lepšiu izoláciu a priedušnosť. Zvoľte si vlnu, bavlnu alebo ľan.

2. Radšej si vyberte jednofarebný klobúk, ako veľmi pútavé vzory a dizajny.

3. Noste klobúk Trilby správnym spôsobom - jemne naklonený dozadu na hlave. Inak budete vyzerať, že ste si kúpili fedora klobúk, ktoré je vám príliš malý.

4. Pamätajte si, že Trilby klobúky sú viac vhodné pre štýl ako pre funkčnosť. Na ochranu pred slnkom alebo teplom slúžia iné klobúky.

5. Uistite sa, že klobúk Trilby má pásku na pot. Pomôže absorbovať pot a čistí sa jednoduchšie ako celý klobúk.

AKO ZISTIŤ SPRÁVNU VEĽKOSŤ KLOBÚKA TRILBY

1. Najprv sa rozhodnite, ako ďaleko vzadu chcete mať klobúk umiestnený.

2. Potom pomocou krajčírskeho metra alebo kúsku povrázka odmerajte obvod hlavy na mieste, kde ho chcete nosiť.

3. Poznačte si výsledok a pozrite si výber klobúkov vo vašej veľkosti.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske čiapky.