20% zľava na všetky šperky

00:00:00

20% zľava na všetky šperky

Vyprší čoskoro

00:00:00
365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

KRAVATOVÉ RETIAZKY

Kravatová retiazka dodá dômyselné zakončenie vášmu outfitu a udržuje kravatu na mieste. Jednoducho zaveste sponu na gombík a preveďte kravatu cez retiazku. Bude to ideálny darček ku Dňu otcov alebo darček pre ženícha. Každá naša kravatová retiazka je na sklade a pripravená na dodanie.

Produktov: 4

ČO JE TO KRAVATOVÁ RETIAZKA?

Kravatová retiazka je štýlový spôsob, ako zabrániť, aby vaša nepoddajná kravata mávala vo vetre alebo vám padala do umývadla, keď si umývate ruky. Nesmejte sa... stáva sa to. Kravatová retiazka dodáva vám profesionálne zakončenie tým, že zaistí kravatu k prednej časti košele. Naše kravatové retiazky sú populárne darčeky pre výročia, sviatky, narodeniny a ako darček ku Dňu otcov. Každý kúsok je vyrobený z dvoch častí. Horná časť retiazky je upevnená a zavesená na gombík na košeli. Kravata sa vloží cez slučku v retiazke a zakryje gombík. Výsledkom je viditeľná retiazka pred vašou kravatou, ktorá zostane na mieste po celú dobu... aj pri umývaní.

AKO NOSIŤ KRAVATOVÚ RETIAZKU

Umiestnite príchytku na hornú časť gombíku, a potiahnite ju dole pre zaistenie.

Keď bude na mieste, preveďte kravatu cez otvorenú retiazku.

Prispôsobte kravatu tak, aby bola aj retiazka aj kravata vyrovnaná a rovná.

ROZDIEL MEDZI RETIAZKOU A KRAVATOVÝMI SPONAMI A KRAVATOVÝMI KOLÍKMI

Kravatové retiazky sú skvelé pre mužov, ktorí si nemyslia, že kravatové spony, klipsne a kolíky sú pre nich to pravé. Kravatové spony vyzerajú skvele, to j pravda... ale často je ťažké nasadiť sponu úplne rovno. Kravatové retiazky zabezpečujú, že kravata ostane na mieste aj bez zbytočných dierok alebo neustálej kontroly, či vyzeráte upravene.

AKO UPRAVIŤ KRAVATOVÚ RETIAZKU

Rozhodnite sa, či sa bude hodiť pre konkrétnu príležitosť. Retiazky majú tendenciu zachytávať predmety okolo nich, pretože voľne visia. Môžete si ich vyhradiť pre tie dni, kedy sa chcete pekne obliecť a vyniknúť.

Vyberte si kravatovú retiazku, ktorá zodpovedá vášmu outfitu. Ponúkame retiazky v striebornej a zlatej farbe. Nezabudnite si vybrať aj na základe farby iných kovových doplnkov. Máte na sebe manžetové gombíky v striebornej farbe? Potom si zvoľte kravatovú retiazku v strieborných tónoch.

Retiazky sa tradične nosia nižšie na kravate, ale môže sa to meniť podľa osobného vkusu a štýlu.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske spony na kravaty.