365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

KRYTY NA GOMBÍKY

Chcete vyzerať na formálnej udalosti čo najlepšie, ale nechce sa vám nosiť košeľa s francúzskymi manžetami? Kryty na gombíky premenia akýkoľvek plastový gombík na doplnok, ktorý zažiari. Pozrite si našu kolekciu a vyberte si kúsok, ktorý sa vám páči - máme všetko od krytov s drahými kameňmi, až po uhlíkové vlákna.

Produktov: 14

KRYTY NA GOMBÍKY ZMENIA OBYČAJNÉ NA ÚŽASNÉ

Kryty na gombíky sú pánske doplnky, ktoré sa nasúvajú na obyčajné nudné gombíky a premenia ich na prvok, ktorý upúta pozornosť. S pánskymi krytmi na gombíky nepotrebujete nosiť špeciálnu francúzsku košeľu s manžetami, ktorú potrebujete pri nosení manžetových gombíkov. Hodia sa na štandardné gombíky a môžu sa nosiť s akoukoľvek košeľou vo vašom šatníku. Vyzerajú skvele aj so smokingom, na špeciálne príležitosti alebo keď chcete vyzerať extra dobre v kancelárii.

KRYTY NA GOMBÍKY, KTORÉ SA JEDNODUCHO NOSIA.

Najpravdepodobnejšie uvidíte kryty na gombíky na mieste manžetových gombíkov. Namiesto zakúpenia luxusnej košele s dvojitými manžetami si môžete nasunúť tieto kryty na každú pánsku košeľu. Taktiež sa môžu nosiť na hornom gombíku vašej košele na smokingu pre špeciálne príležitosti, kedy je naozaj dôležité, aby ste vyzerali dobre.

Každý pár krytov na gombíky v našom výbere sa hodí na štandardné košeľové gombíky. Ak ich chcete použiť, jednoducho otvorte základňu a zasuňte kryt pod a okolo gombíka. Uzavrite ho a máte peknú imitáciu manžetových gombíkov, ktorá premení klasickú košeľu na skvelý kúsok.

Jedinou zložitou časťou je rozhodnúť sa, aké kryty na gombíky by ste mali nosiť. Od tvrdých, farebných smaltovaných po kryty vyložené perlami alebo drahými kameňmi, určite existujú kryty na gombíky, ktoré vám pomôžu vyrozprávať váš príbeh.

AKO ZLADIŤ KRYTY NA GOMBÍKY?

Tak ako so všetkými kovovými doplnkami, aj pri krytoch na gombíky platí, že by ste ich mali zladiť s kovom na iných doplnkoch a šperkoch. Napríklad, ak nosíte strieborné hodinky, najlepšie budú vyzerať kryty na gombíky v striebornom tóne.

DARČEK PRE MUŽA, KTORÝ UŽ MÁ VŠETKO

Každý z nás pozná muža... ktorý má všetko. Pre tento typ muža je takmer nemožné kúpiť nejaký darček. Ak práve riešite tento problém, dajte mu niečo, čo využije. Vyskúšajte pár krytov na gombíky vyložené uhlíkovým vláknom - je to ten istý typ materiálu, vďaka ktorému sú Ferrari, Aston Martin a Laborghini ľahké a super rýchle autá. Alebo možno uprednostňuje klasický štýl a ocení čierne kryty na gombíky? Pozrite si našu kolekciu a vyberte tie najlepšie pánske kryty na gombíky, bez ohľadu na to, aký štýl má váš kamarát.

Tu si môžete pozrieť všetky luxusné manžetové gombíky.