365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

DREVENY MOTYLIK

Áno, tieto motýliky sú vyrobené z dreva, nežartujeme! A prečo by ste mal nosiť motýlika z dreva? No, pretože vyzerajú skvele a nehrozí, že stratia svoj tvar. Vďaka našim motýlikom máte skvelú príležitosť dodať Vášmu outfitu zaujímavý prvok. Skrátka, je to klasický módny doplnok v modernom poňatí.

Produktov: 8

PREČO DREVENÝ MOTÝLIK

Motýlika vyrobeného z dreva môžete nosiť k akémukoľvek outfitu a preto sa nám tak pozdávajú. Môžete ich nosiť s ležérnym oblečením, ale aj k formálnemu obleku, dokonca aj na zvláštne príležitosti. Drevený motýlik bude vyzerať skvele s klasickou denim košeľou a kraťasmi, ale aj s klasickým oblekom v námorníckej modrej farbe.

PREDNOSTI MOTÝLIKA VYROBENÉHO Z DREVA

Drevený motýlik má aj svoje výhody v porovnaní s klasickým motýlikom.

1. Ľahko sa oblieka. Viazanie motýlika nie je pre každého. Predovšetkým nie pre tých, ktorí žijú v zhone. Viazanie motýlika v tomto prípade odpadá. Stačí len natiahnuť elastický prúžok okolo krku, utiahnuť, a ste pripravený vyraziť. Celé to trvá asi 48 sekúnd. Rýchlejší spôsob ako dodať obleku osobitý štýl, už snáď ani neexistuje.

2. Všetci si ho všimnú. Motýlik vyrobený z dreva nielen podčiarkne Váš osobitý štýl, navyše v ňom budete stredobodom pozornosti. Môžeme Vám zaručiť, že takého dreveného motýlika, akého budete mať vy, určite často neuvidíte!

3. Budete fešák celú noc. Bežný motýlik v priebehu noci / dňa môže stratiť svoj tvar. Predovšetkým, ak sa na danej akcii tancuje alebo robia iné aktivity. Nič také nehrozí, ak si oblečiete motýlika dreveného. Zaručene si udrží svoj tvar po celý večer, pokiaľ teda nebudete zvedavý, či je drevo horľavé

K ČOMU SA HODÍ DREVENÝ MOTÝLIK?

Drevené motýliky sa dajú zakúpiť v rôznych farbách a tvaroch. Takže ich nezabudnite adekvátne zladiť s Vašimi odevmi! Podľa našich skúseností je skvelé, ak kontrastujú s košeľou, ktorú máte na sebe. Takže ak máte na sebe svetlú košeľu, vyberte si skôr motýlika vyrobeného z tmavšieho dreva a naopak, k tmavšej košeli sa Vám bude hodiť svetlejší motýlik. Väčšina motýlikov má prúžok látky uprostred, ktorý by mal ladiť s farbami Vášho odevu.

AKÚ VEĽKOSŤ MOTÝLIKA SI VYBRAŤ?

Uistite sa, že si vyberiete veľkosť motýlika úmernú k Vašej postave. Ak ste naozajstný chlap, vyberte si väčší model a menší model, ak ste menšej postavy.

ZVOLTE VYVÁŽENÝ VZHĽAD

Drevený motýlik v každom prípade vynikne. Je však lepšie, ak to nebudete nepreháňať. Preto sa uistite, že Váš odev sa dokonale hodí k Vášmu motýliku. Ak sa Vám to nepodarí, nedosiahnete dokonalého vzhľadu, po ktorom túžite.

KVALITNÝ A ODOLNÝ

Drevený motýlik vyrobený s dôrazom na detail Vám bude slúžiť veľmi dlho, ak sa o neho budete dobre starať. Investícia do módneho doplnku sa oplatí, pretože Vám to tisíckrát vráti!

Tu si môžete pozrieť všetky naše pánske motýliky.