Objednajte do 19/12 - 16:00 a doručíme vám do Vianoc

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 5 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 29 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00)
Zoznam želaní
Košík
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Ružence pre mužov

Produktov: 6
Produktov: 6

Ružence sú tradične používané katolíkmi na počítanie modlitieb. Či už nakupujete ruženec kvôli vašej viere alebo ako módny doplnok, z našej ponuky univerzálnych ružencov si určite vyberiete. Pozrite si náboženské prívesky inšpirované zázračnou medailou a Pannou Máriou z Guadalupe alebo ružence s krucifix.

Najpredávanejšie

Produktov: 6

PRIDAJTE SA K TRENDHIM TRIBE

Chcete sa o všetkých našich nových kolekciách dozvedieť ako prví? Prihláste sa na odber noviniek Trendhim Tribe a získajte prístup k všetkým novinkám Trendhim vrátane tipov, trikov a článkov, v ktorých sa do hĺbky ponoríme do sveta pánskych doplnkov.

Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Trendhim. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Čo ružence symbolizujú?

Ružence sú nástroje používané pri meditácii a modlitbách. Niektoré ružence sú vyrobené z dreva, drahých kameňov alebo dokonca plastu. Prichádzajú vo všetkých tvaroch, farbách a veľkostiach.

Korálky ruženca napomáhajú pri počítajú modlitieb, keď ich nositeľ prednáša nahlas alebo v tichosti. Táto metóda sledovanie modlitieb vám umožní vyprázdniť myseľ a sústrediť sa na význam každej z nich.

Môžete ruženec nosiť, aj keď nie ste katolík?

Ak ste katolík, môžete ruženec nosiť ako prejav svojej viery.

Ak nie ste katolík, zvážte význam, ktorý pre vás korálky majú, a či im pripisujete nejaký význam. Pamätajte si, že na niektorých miestach môže byť neslušné nosiť ruženec mimo budovy kostola.

Ružence pre mužov

Všetky naše ruženca sú navrhnuté s medzerami medzi korálkami, takže ich môžete počas modlenia pohodlne držať. Všetky sa ľahko nosia vo vrecku, obtočené okolo zápästia alebo ich môžete nosiť ako náhrdelník.

Pokiaľ nakupujete srdečný darček na Vianoce, Veľkú noc alebo birmovanie, ruženec bude určite skvelým darčekom.