365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Ružence pre mužov

Ružence sú tradične používané katolíkmi na počítanie modlitieb. Či už nakupujete ruženec kvôli vašej viere alebo ako módny doplnok, z našej ponuky univerzálnych ružencov si určite vyberiete. Pozrite si náboženské prívesky inšpirované zázračnou medailou a Pannou Máriou z Guadalupe alebo ružence s krucifix.

Produktov: 8

Čo ružence symbolizujú?

Ružence sú nástroje používané pri meditácii a modlitbách. Niektoré ružence sú vyrobené z dreva, drahých kameňov alebo dokonca plastu. Prichádzajú vo všetkých tvaroch, farbách a veľkostiach.

Korálky ruženca napomáhajú pri počítajú modlitieb, keď ich nositeľ prednáša nahlas alebo v tichosti. Táto metóda sledovanie modlitieb vám umožní vyprázdniť myseľ a sústrediť sa na význam každej z nich.

Môžete ruženec nosiť, aj keď nie ste katolík?

Ak ste katolík, môžete ruženec nosiť ako prejav svojej viery.

Ak nie ste katolík, zvážte význam, ktorý pre vás korálky majú, a či im pripisujete nejaký význam. Pamätajte si, že na niektorých miestach môže byť neslušné nosiť ruženec mimo budovy kostola.

Ružence pre mužov

Všetky naše ruženca sú navrhnuté s medzerami medzi korálkami, takže ich môžete počas modlenia pohodlne držať. Všetky sa ľahko nosia vo vrecku, obtočené okolo zápästia alebo ich môžete nosiť ako náhrdelník.

Pokiaľ nakupujete srdečný darček na Vianoce, Veľkú noc alebo birmovanie, ruženec bude určite skvelým darčekom.