Objednávku dostanete ku Dňu otcov – objednajte si do utorka 13. júna do 16:00

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 5 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-15.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Piercingové šperky do jazyka

Pozrite si našu ponuku pánskych piercingových šperkov do jazyka – rovné a zakrivené činky z chirurgickej ocele alebo čistého titánu, dostupné v rôznych farbách a štýloch. Uistite sa, že váš piercing do jazyka bude bezpečný a odolný, aby vás vhodne reprezentoval. Popozerajte si pánske piercingové šperky do jazyka v zaručenej kvalite.

Produktov: 8
Produktov: 8

PRIDAJTE SA K TRENDHIM TRIBE

Pripojte sa k Trendhim Tribe a získajte novinky o pripravovaných produktoch, o štýlových tipoch a trikoch, exkluzívnych zľavách a oveľa viac!

Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Trendhim. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Pánske piercingové šperky

Existuje dôvod, prečo sú piercingy do jazyka medzi mužmi také obľúbené. Nielenže ich ženy milujú, ale dodajú vášmu vzhľadu aj prvok prekvapenia, ktorý sa neodhalí, pokiaľ sa ho nerozhodnete odhaliť. V závislosti od typu piercingu v jazyku môžete hľadať štandardnú alebo zakrivenú činku. Ale môžete hľadať aj doplnok do piercingu, ktorý je bližšie k okraju jazyka – ideálny piercing pre krúžok s guľôčkou (captive ball ring) alebo kruhovú činku (podkova). V našom sortimente ponúkame produkty z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele a z čistého titánu. Sú k dispozícii v rôznych farbách a povrchových úpravách. Všetky prudukty sú testované a bezpečné na nosenie. Vyberte si veľkosť a štýl, ktorý vám dobre sadne, a bude dopĺňať váš vkus a preferencie. Či už uprednostňujete decentný vzhľad alebo radi nosíte výraznejšie kúsky, u nás zaručene nájdete aj vhodný kúsok do jazyka.