Doručenie do Vianoc – objednajte si do utorka 19. decembra do 16:00

Doručenie do Vianoc – objednajte si do utorka

19. decembra do 16:00

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 3 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Piercingové šperky do jazyka

Pozrite si našu ponuku pánskych piercingových šperkov do jazyka – rovné a zakrivené činky z chirurgickej ocele alebo čistého titánu, dostupné v rôznych farbách a štýloch. Uistite sa, že váš piercing do jazyka bude bezpečný a odolný, aby vás vhodne reprezentoval. Popozerajte si pánske piercingové šperky do jazyka v zaručenej kvalite.

Produktov: 6
Produktov: 6

PRIPOJTE SA A VYHRAJTE 400 €

Prihláste sa na odber tipov o štýle, špeciálnych ponúk a informácií o uvedení nových produktov na trh. Automaticky sa zapojíte do mesačného žrebovania o darčekovú poukážku v hodnote 400 €.

Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Trendhim. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

Pánske piercingové šperky

Existuje dôvod, prečo sú piercingy do jazyka medzi mužmi také obľúbené. Nielenže ich ženy milujú, ale dodajú vášmu vzhľadu aj prvok prekvapenia, ktorý sa neodhalí, pokiaľ sa ho nerozhodnete odhaliť. V závislosti od typu piercingu v jazyku môžete hľadať štandardnú alebo zakrivenú činku. Ale môžete hľadať aj doplnok do piercingu, ktorý je bližšie k okraju jazyka – ideálny piercing pre krúžok s guľôčkou (captive ball ring) alebo kruhovú činku (podkova). V našom sortimente ponúkame produkty z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele a z čistého titánu. Sú k dispozícii v rôznych farbách a povrchových úpravách. Všetky prudukty sú testované a bezpečné na nosenie. Vyberte si veľkosť a štýl, ktorý vám dobre sadne, a bude dopĺňať váš vkus a preferencie. Či už uprednostňujete decentný vzhľad alebo radi nosíte výraznejšie kúsky, u nás zaručene nájdete aj vhodný kúsok do jazyka.