365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

RETIAZKY NA PEŇAŽENKY

Retiazky na peňaženky nie sú pre každého muža. Ale kto chce vlastne byť tým mužom? Či už hľadáte motorkárske retiazky na peňaženky inšpirované zjazdmi alebo jemné verzie navrhnuté na to, aby peňaženka ostala v bezpečí, pozrite si našu kolekciu retiazok na peňaženky pre toho muža, ktorý patrí do vášho príbehu.

Produktov: 10

RETIAZKY NA PEŇAŽENKY - OD FUNKCIE PO ŠTÝL

Retiazka na peňaženku je retiazka so sponou na oboch stranách, ktorá sa pripevňuej o opasok alebo peňaženku. Primárnym účelom tejto retiazky bolo uchovať peňaženku v bezpečí. A nie len kvôli zlodejom... vďaka tejto retiazke ostane každá peňaženka v bezpečí aj počas jazdy na motorke. A buďme úprimní, vyzerá to aj veľmi štýlovo.


Retiazky na peňaženky sa preslávili v 50-tych rokov minulého storočia a zapísali sa tak do histórie. Nosili ich motorkári, aby boli ich peňaženky v bezpečí. Nie je žiadnym tajomstvom, že rockeri, punkeri a motorkári tiahnu k doplnkom, ktoré ich odlišujú. Retiazky na nohaviciach boli vidieť kdekoľvek od mól na módnych prehliadkach až po hipsterskú kultúru, ale ostali základnými doplnkami motorkárov. Či už hľadáte retiazku s putami alebo hrubú reťaz, pozrite si našu neustále rozšírujúcu sa kolekciu pre štýl a ochranu vašej peňaženky.

AKO NOSIŤ RETIAZKU NA PEŇAŽENKU?

1. Najskôr pripevnite jeden koniec retiazky ku kovovému krúžku na vašej peňaženke. Tento špeciálny krúžok má väčšina peňaženiek. Ak chcete nosiť retiazku na peňaženku pre štýl (alebo ak vaša peňaženka nemá krúžok), pripevnite jeden koniec na slučku na opasok na strane vašich džínsov.

2. Teraz, keď je vaša peňaženka a retiazka pripojená, zasuňte peňaženku do zadného vrecka. 3. Posledným krokom je pripevnenie druhého konca retiazky na slučku na opasok na prednej strane džínsov. Uistite sa, že ho pripevňujete na rovnakú stranu, ako je peňaženka. Retiazka nemusí byť úplne omotaná okolo tela.

JE URČENÁ STRANA, NA KTOREJ BY SA MALA NOSIŤ RETIAZKA NA PEŇAŽENKU?

Neexistuje vhodná ani nevhodná strana na nosenie retiazky na peňaženku. Pripevnite retiazku na stranu, kde nosíte peňaženku. Obyčajne je to na strane vašej dominantnej ruky. Ak ste pravák, pripojte retiazku na pravú stranu. Ste ľavák? Pripojte ju na ľavú stranu.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske peňaženky.