Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

PÁNSKE LETNÉ ŠÁLY

Kľúčom k získaniu správneho letného šálu je nájsť ten, ktorý je ľahký a priedušný. Naše produkty sú vyrobené z priedušnej letnej bavlny a modalu, a sú navrhnuté na doplnenie vášho letného oufitu, bez ohľadu na to, ako horko je vonku.

Produktov: 23
Produktov: 23

MÔŽU MUŽI NOSIŤ ŠÁLY CEZ LETO?

Môžete si myslieť, že nosenie šálu uprostred horúceho leta je ako nosiť plavecké šortky na pracovnom pohovore. Ale kľúčom k vybratiu správneho letného šálu je nájsť taký kúsok, ktorý sa ľahko nosí. Kým väčšina pánskych šálov je vyrobená tak, aby vás ochránila pred zimou, letné šály sú navrhnuté z ľahkej látky, ako je bavlna, modal alebo hodváb.

Šály nosené v lete dodajú farbu a oživia váš outfit, ale sú skvelé aj počas letných nocí, keď sedíte vonku s kamarátmi a popíjate fľašu vína. Prehoďte si ho počas dňa a večer vám poskytne príjemné teplo. Pánske šály sú preto jedinečné letné doplnky.

Pozrite si našu kolekciu ľahkých pánskych šálov - vyrobených z priedušnej látky a navrhnutých so vzormi a farbami, ktoré budú ladiť s vaším letným outfitom. Pomôžu vám vyrozprávať váš príbeh zaujímavejšou formou.

AKÝ JE NAJLEPŠÍ MATERIÁL PRE LETNÝ ŠÁL?

Pánske letné šály sú úplne iné ako zimné šály. Určite nenájdete hrubé pletené kúsky ani nič, v čom vám bude teplo a budete sa potiť viac, ako zo slnka. Najlepšia látka na výrobu letných šálov je taká, ktorá je priedušná - ako je bavlna alebo modal.

V Trendhim predávame ľahké pánske šály vyrobené z bavlny a modalu. Ľahké bavlnené šály sú pevnejšie ako ľanové šály a sú prirodzene priedušné, jemné a schopné pohlcovať vlhkosť z vášho krku. Model je iný typ ľahkej látky. Bol vyrobený z buničiny bukových stromov. Je to obnoviteľný ekologický materiál, ktorý je udržateľný a má lepšiu absorpciu vody ako bavlna. Šály z modalu sú skvelé pre každého, kto má rád pohodlie a našu planétu. Pre najlepšie letné šály odporúčame zmes bavlny a modalu.

AKO NOSIŤ PÁNSKY ŠÁL CEZ LETO

Letný šál je neuveriteľné všestranný. Pre mužov, ktorí hľadajú neformálny vzhľad odporúčame prehodiť si šál okolo krku cez tričko. Môžete ho uviazať jednoduchým uzlom... ale uvoľnite ho. Určite ho nenoste natesno. Ak nosíte športové sako, dajte si váš letný šál cez ramená tak, aby bolo vidno jeho vzor a farbu. Pre extra štýl si uviažte šál bližšie ku krku a vložte ho do košele.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske šály.