365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

ŠPORTOVÉ SLNEČNÉ OKULIARE

Športové slnečné okuliare pre mužov sú skvelé nielen na športové aktivity. Vďaka obopínajúcemu, ľahkému dizajnu a pevnému uchyteniu sa budú hodiť ku každej príležitosti. Najmä keď chcete, aby vaše okuliare zostali na mieste. Náš neustále rastúci výber obsahuje rôzne štýly - od motorkárskych slnečných okuliarov až po polarizačné športové slnečné okuliare. Nakupujte a zistite, ako vyzerá bezpečnosť.

Produktov: 11

AKÉ SÚ NAJLEPŠIE ŠPORTOVÉ OKULIARE?

Najlepšie slnečné okuliare na športové aktivity sú tie, ktoré dobre držia na tvári. Či už behávate, bicyklujete, chodíte na turistiku alebo hráte tenis, posledná vec, ktorú potrebujete, je, aby vám slnečné okuliare padali z tváre.

Náš špeciálne vybraný rad športových slnečných okuliarov má ľahké, ale odolné rámy. Väčšina modelov tiež poskytuje úplné bočné prekrytie, ktoré poskytuje celkovú ochranu očí a chráni pred škodlivými lúčmi UVA a UVB, vetrom a oslnením. Ste pripravení na triatlon? Máme aj také slnečné okuliare... stačí ich len chcieť!

SLNEČNÉ OKULIARE S OBOPÍNAJÚCIM RÁMOM

Obopínajúci rám definuje športové slnečné okuliare a dodáva im výhodu oproti iným okuliarom. Niektoré športové slnečné okuliare majú jednu súvislú šošovku, zatiaľ čo iné majú 2 šošovky (typické pre štandardné slnečné okuliare). Rámy môžu byť v štýle plného rámu a polorámu.

Polorámové slnečné okuliare majú pásik cez obočie so šošovkami zavesenými pod ním. Tento štýl poskytuje jasné zorné pole bez rámu, ktorý by rušil rozhľad. Keďže periférny pohľad je neprerušovaný a umožňuje vám sústrediť sa na cestu pred vami, tento štýl často nájdete na bežeckých slnečných okuliaroch a cyklistických slnečných okuliaroch.

Športové slnečné okuliare s obopínajúcim dizajnom tiež chránia zrak pred periférnym svetlom. Vyskúšajte si ich a všimnite si, že na rozdiel od tradičných pánskych slnečných okuliarov máte oči chránené aj po stranách. To zníži únavu očí a ochráni jemnú pokožku okolo očí pred škodlivými slnečnými lúčmi.

Všimnite si aj nerozbitné polykarbonátové šošovky. Sú odolné voči nárazom, a vďaka nim budú športové aktivity oveľa bezpečnejšie.

CYKLISTICKÉ SLNEČNÉ OKULIARE

Ponúkame cyklistické a motorkárske slnečné okuliare pre amatérskych motorkárov alebo motocyklových nadšencov. Tieto motorkárske slnečné okuliare obsahujú mäkkú penovú výstelku na vnútornej strane. Tá bráni v tom, aby vám prach, úlomky a vietor poranil oči a zatemnil zrak.

POLARIZAČNÉ SLNEČNÉ OKULIARE

Každé pánske športové okuliare by mali obsahovať polarizačné šošovky. Polarizačné šošovky sú navrhnuté tak, aby eliminovali oslnenie od vody, snehu, cesty alebo bicykla pred vami. Keďže sa športové slnečné okuliare a motorkárske slnečné okuliare používajú na šport, je logické, že zníženie oslnenia je veľmi dôležité.

Skombinujte polarizačné šošovky s UV ochranou a máte bezpečný spôsob, ako si užiť svoju obľúbenú zábavku.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske slnečné okuliare.