365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Pánske spodné prádlo

Či už hľadáte vytvarované bavlnené boxerky alebo ekologické bambusové spodné prádlo, náš sortiment pánskej spodnej bielizne vám poskytne tú najvyššiu úroveň pohodlia. Vaše korunovačné klenoty si to zaslúžia.

Produktov: 22

PÁNSKE BOXERKY

Väčšina mužov má tendenciu byť skôr konzervatívna, pokiaľ ide o spodné prádlo. Pánska spodná bielizeň má ale rôzne tvary, strihy a materiály. Naša elastická, tvarovaná pánska spodná bielizeň je dodávaná z bavlny a bambusu. Dvoch materiálov, z ktorých každý ponúka jedinečné výhody a nevýhody.

BAVLNENÉ PÁNSKE SPODNÉ PRÁDLO

Bavlnená spodná bielizeň je priemyselným štandardom pánskych boxeriek. Tento materiál je známy svojou mäkkosťou, priedušnosťou a odolnosťou. Bavlna je prírodné vlákno, ktoré sa pohodlne nosí a umožňuje cirkuláciu vzduchu, čím udržuje vašu spodnú časť v chlade a suchu. Bavlnené spodné prádlo je nenáročné aj na údržbu. Znesie aj časté pranie a sušenie bez toho, aby stratilo svoj tvar alebo farbu.

PÁNSKE BAMBUSOVÉ BOXERKY

Bambusové spodné prádlo je relatívne nová možnosť, ktorá si medzi mužmi postupne získava na obľube. Je známe, že bambusová tkanina je ekologická a udržateľná, ak sa získava z etických zdrojov. Bambusová bielizeň je mäkšia a ľahšia ako bavlna, vďaka čomu je pohodlnou a priedušnou voľbou pre citlivú pokožku. Prirodzene tiež odvádza vlhkosť, vďaka čomu vás udrží v suchu a chlade po celý deň.

Bavlnené aj bambusové spodné prádlo má svoje jedinečné výhody. Bavlna je bezpochyby klasická možnosť, je pohodlná na nosenie a nenáročná na údržbu. Bambus je novšia a udržateľnejšia možnosť, ktorá je mäkšia a ľahšia, vďaka čomu bude skvelou voľbou pre tých, ktorí majú citlivú pokožku. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť si vyberiete, bavlnená aj bambusová spodná bielizeň vám poskytne pohodlie a podporu, ktorú potrebujete pre každodenné nosenie.