Zľavy a inšpirácie

Dostávajte najlepšie módne inšpirácie v Európe "model týždňa".

Novinky o zľavách až do výšky 50%.

Dostávajte naše novinky raz alebo dvakrát do týždňa

Model týždňa
Týždeň 47
Týždeň 47

Hrebene na bradu a fúzy

14 produktov na sklade, doručenie do 1-5 dní

Ako dospievajúci chlapec ste mal radosť pozorovať dievča, ktoré hľadá hrebeň a pýtal ste sa sám seba, prečo jej na tom tak záleží. Až v čase, keď ste si sám nechal narásť bradu, ste pochopil, prečo je vhodný hrebeň dôležitý. Akonáhle si zaobstaráte svoj vlastný hrebeň na bradu, prečesávanie fúzov sa stane dennou rutinou. Pri odchode z domu bez toho, aby ste mal bradu prečesanú, sa budete cítiť nesvoj.

Filtrovať (4)
Vybrali ste si:
Obnoviť všetky filtre
Farba
Zavrieť
Meteriál
Zavrieť
Značka
Zavrieť
Cena
-
Použiť
Zoradiť podľa:
produktov
Kent Brushes Jemný / hrubý hrebeň imitácia korytnačiny
12,95 € 9,95 €
-20%
Audacious Beard Co. Drevený hrebienok na fúzy Nanmu
18,95 € 14,95 €
-20%
Trendhim Hrebeň Sumach
18,95 € 14,95 €
-20%
River Grooming Klasický oceľový hrebeň
31,95 € 25,95 €
-20%
Trendhim Čierny motýlikový hrebeň z nerezovej ocele
25,95 € 20,95 €
-20%
River Grooming Holičov hrebeň z nerezovej ocele
31,95 € 25,95 €
-20%
Trendhim Motýlikový hrebeň z nerezovej ocele
25,95 € 20,95 €
-20%
River Grooming Jednoduchý oceľový hrebeň s hustými zubami
31,95 € 25,95 €
-20%
River Grooming Oceľový hrebeň veľkosti kreditnej karty
31,95 € 25,95 €
-20%
Kent Brushes Hrebeň na fúzy s imitáciou korytnačiny
16,95 € 12,95 €
-20%
Trendhim Hrebeň Flight
29,95 € 23,95 €
-20%
River Grooming Jednoduchý oceľový hrebeň s riedkymi zubami
31,95 € 25,95 €
-20%
Mountaineer brand Matný čierny vreckový hrebeň na fúzy
31,95 € 25,95 €
-20%
River Grooming Oceľový hrebeň s riedkymi zubami Otvárač
31,95 € 25,95 €
-20%

0 nájdených produktov

Prosíme, upravte Vaše vybrané filtre

Obnoviť všetky filtre
Dostávajte týždenné zľavy a inšpirácie

Dostávajte najlepšie módne inšpirácie v Európe "model týždňa".

Novinky o zľavách až do výšky 50%.

Dostávajte naše novinky raz alebo dvakrát do týždňa

Prečo potrebujete hrebeň na bradu

Dôvod, prečo si nechať narásť bradu, je jednoduchý. Chcete, aby vám dodala mužnosť a aby bola vždy upravené. Očakávate kladnú odozvu od kamarátov a kolegov s bradou, ale aj bez nej. Pokiaľ si zaobstaráte kvalitný hrebeň určený na bradu, nič iné, ako chválu ani neočakávajte!

Brada sa nosí už po stáročia, a dnes opäť slávi renesanciu. Stala sa súčasťou identity známych osobností. Ak by ste mali nakresliť portrét Abrahama Lincolna, Mr. T, Gandalfa, Leonarda da Vinciho, Santa Clausa či Hulka Hogana, brada bude jednou z ich charakteristík. Tiež by ste si priali, aby bola brada vašou neodmysliteľnou súčasťou?

Končeky sa netrápia iba na vlasoch.

Samozrejme viete, že ženy si zastrihávajú rozštiepené končeky, aby ich vlasy boli zdravé. Týka sa to aj fúzov. Ak sa končeky fúzov začnú štiepiť, je ich potrebné často zastrihávať. Nevhodný hrebeň môže prispievať k poškodeniu folikúl, čo môže spôsobovať zvýšený výskyt rozštiepených končekov, častejšie zastrihávanie a celkové skracovanie brady. A to nechceme, že?

Hrebeň skrotí vašu bradu.

Áno, brada sa dá skrotiť. Pravidelným prečesávaním môžete usmerňovať jej rast smerom dole a získate tak krásnu a skrotenú bradu.

Zarastajúca brada je vždy otravná.

Zarastajúca brada je vždy nepríjemná. Keď si rast fúzov pravidelným prečesávaním nasmerujeme nadol, riziko bolestivého zarastania sa znižuje.

Kvalita hrebeňa na bradu je dôležitá

Ľudia si kupujú kvalitné hrebene, ako od značky Kent po stáročia. Hrebene Kent sú neustále vylepšované, zatiaľ čo kúpa nevhodného lacného hrebeňa, môže narobiť viac škody ako úžitku. Takéto hrebene majú na zuboch stovky mikroskopických nerovností, ktoré môžu poškodiť vašu bradu. Odporúčame vám zakúpiť si drevený hrebeň na bradu, ktorý má navyše dlhú životnosť.

Tipy na prečesávanie.

Koncept prečesávania brady je jednoduchý. Ale môže sa stať, že si ju prečesávate nesprávne. Vezmite si naše rady k srdcu, nech nenarobíte viac škody ako osohu.

  • Nečešte vlhkú bradu. Ak by ste sa česal hneď po sprchovaní, budú vám fúzy viac vypadávať. Zvlášť, ak máte redšiu bradu, mohla by vám ešte viac zrednúť a vyzerala by nepekne.

  • Najvhodnejšie je česanie po hydratácii. Najjednoduchšie je rozčesávanie po aplikácii hydratačného oleja a / alebo balzamu. Brada bude ťažšia a umožní hrebeňu ľahšie rozčesať prípadné uzly na fúzoch a brade.

  • Vyberte si ten správny hrebeň. Brady sa líšia hustotou. Pre hustejšiu odporúčame redšie hrebene s väčšími medzerami medzi zubmi. Vždy začnite prečesávať redšou stranou hrebeňa a potom prejdite na hustejšiu stranu.

  • Rozčesávajte ju opatrne. Neopatrné česanie môže zlomiť zauzlené fúzy. Jemným prečesávaním nedôjde k poškodeniu a brada bude dokonale rozčesaná.

Kde sa dajú zakúpiť najlepšie hrebene na fúzy a bradu v SR?

Samozrejme tu. Ponúkame vám vysoko kvalitné hrebene, ktoré si radi pridáte k svojim potrebám na holenie. Hrebene na fúzy a bradu zabezpečia, že budete mať veľa pozitívnych reakcií na to, ako skvele vyzeráte.
Choďte hore