Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

Slnečné okuliare | Kúpte 2 a ušetrite 20%

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

KONDICIONÉRY NA BRADU A FÚZY

Každý chce, aby bola jeho brada mäkká a hydratovaná. A v neposlednom rade by mala byť lesklá a príjemná na dotyk. Môžete to dosiahnuť pomocou špeciálneho kondicionéru na bradu. Kondicionéry na bradu v našej kolekcii sú špeciálne vyrobené na tento účel. Obsahujú prísady, ktoré sú jemnejšie a majú príjemnú vôňu, ktorá je skvelá práve na brade.

Produktov: 17
Produktov: 17

PREČO POUŽÍVAŤ KONDICIONÉR NA BRADU?

Nechávate si narásť bradu, ale nevyzerá presne tak, ako by ste si prial? Vyzerá vaša brada zanedbane a nezdravo? Potom na ňu budete potrebovať špeciálny kondicionér.

UDRŽUJTE BRADU MÄKKÚ A HYDRATOVANÚ.

Neobsahuje žiadne chemikálie. Kondicionér vyrobený z prírodných ingrediencií sa postará o to, že vaša brada bude mäkká na dotyk a hydratovaná, takže nebude vyzerať mdlo a neudržiavane.

BRADA BUDE PODDAJNEJŠIA.

Tiež to neznášate, keď sa vaša brada vymkne kontrole a je rozstrapatená? Teraz si s tým už nebudete musieť robiť starosti, pretože kondicionér sa postará o to, aby sa dala ľahko rozčesať po každom použití.

NECH VÁM BRADA KRÁSNE VONIA.

Samozrejme, že voňavú bradu každý privíta, nie je to tak? Väčšina našich kondicionérov obsahuje vonné látky, vďaka ktorým bude brada krásne voňať po celý deň. Jedná sa o vône špeciálne vytvorené práve pre bradu. Ak dávate prednosť prírodnej vôni, ponúkame samozrejme aj kondicionéry bez vône.

Z našej ponuky si môžete vybrať aj ďalšie výrobky s hydratačnými účinkami. Aby sme uspokojili všetky vaše potreby, máme širokú škálu výrobkov. Prípravky na zmäkčenie brady, hydratačné prípravky, oleje a veľa ďalších výrobkov určených špeciálne na bradu.

TIPY NA STAROSTLIVOSŤ O BRADU

Chceme totiž, aby vyzerala čo najlepšie. Je to zrejmé aj z našej ponuky vysoko kvalitných výrobkov. Tu sú niektoré všeobecné tipy na jej starostlivos:

UMYTE A HYDRATUJTE JU KAŽDÝ DRUHÝ DEŇ.

Tým sa odstránia nánosy nečistôt a prachu, a bude znova mäkká a lesklá.

ZASTRIHNITE SI JU ASPOŇ RAZ ZA TÝŽDEŇ.

Udržujte si tvar brady a nenechajte ju prerásť.

NEZABUDNITE JU PREČESÁVAŤ KAŽDÝ DEŇ.

Vaša brada by mala stále vyzerať dokonale!

AKÝ MÁTE TYP BRADY?

Bez ohľadu na to, akú hustú alebo dlhú bradu máte, vždy sa vám bude hodiť kondicionér. Pokiaľ chcete mať niektorý z nasledujúcich typov, potom budete kondicionér potrebovať určite:

KOZIA BRIADKA GOATEE (ĎALŠIE VERZIE).

Ten najpopulárnejší druh brady. Jednoduchý štýl, ktorý pristane snáď každému. Dokonca aj Abraham Lincoln mal briadku v posledných mesiacoch svojho prezidentského života.

BRADA CHIN STRAP.

Jedná sa o klasický štýl, ktorý nasleduje líniu čeľuste a brady. Slávny filozof Henry David Thoreau bol známy pre tento štýl. Jedná sa o tenký prúžok brady, ktorý sa musí udržiavať v kratšej dĺžke.

BRADA CHIN CURTAIN.

Ďalší klasický štýl podobný chin strap. Pokrýva celú bradu a je spravidla dlhšia. Snáď najslávnejší muž, ktorý nosil bradu v tomto štýle bol Abraham Lincoln, ktorý ju nosil počas svojho prezidentstva.

KDE ZOŽENIEM NAJLEPŠIE KONDICIONÉRY NA BRADU?

Môžete si ich kúpiť tu. Všetky kondicionéry v našej ponuke boli navrhnuté špeciálne na brady a fúzy a obsahujú iba prírodné produkty, aby ste vyzerali čo najlepšie. Z našej ponuky vyššie si určite vyberiete.

Tu si môžete pozrieť všetky naše potreby pre starostlivosť o bradu.