Zľavy a inšpirácie

Dostávajte najlepšie módne inšpirácie v Európe "model týždňa".

Novinky o zľavách až do výšky 50%.

Dostávajte naše novinky raz alebo dvakrát do týždňa

Model týždňa
Týždeň 38
Týždeň 38

Kondicionéry na bradu a fúzy

12 produktov na sklade, doručenie do 1-5 dní

Každý chce, aby bola jeho brada mäkká a hydratovaná. A v neposlednom rade by mala byť lesklá a príjemná na dotyk. Môžete to dosiahnuť pomocou špeciálneho kondicionéru na bradu. Kondicionéry na bradu v našej kolekcii sú špeciálne vyrobené na tento účel. Obsahujú prísady, ktoré sú jemnejšie a majú príjemnú vôňu, ktorá je skvelá práve na brade.
Vybrali ste si:
Obnoviť všetky filtre
+
Farba

Krémová

Sivá

Žltá

Oceľová

Zlatá

Zelená

Zavrieť
Meteriál
Zavrieť
Značka

Audacious Beard Co.

Golden Beards

Leonis Barbam

Mountaineer brand

Ons Mannen

Zavrieť
Cena
-
Použiť
Zoradiť podľa:
12 nájdených položiek
Moment

Dostávajte inšpirácie a zľavy na každý týždeň

  • - Zľavy na nové kolekcie až do výšky 40%
  • - Najviac inšpirujúca rubrika "Model týždňa" v Európe
  • - Novinky o exkluzívnych zľavách až do výšky 50%

...a oveľa viac! Novinky zasielame 1-2 krát v týždni.

Novinky môžete kedykoľvek zrušiť!

highfive

Výborne! Rozhodli ste sa správne!

Prvý email môžete očakávať v priebehu niekoľkých dní.

email-bg

Prečo používať kondicionér na bradu?

Nechávate si narásť bradu, ale nevyzerá presne tak, ako by ste si prial? Vyzerá vaša brada zanedbane a nezdravo? Potom na ňu budete potrebovať špeciálny kondicionér.

Udržujte bradu mäkkú a hydratovanú.

Neobsahuje žiadne chemikálie. Kondicionér vyrobený z prírodných ingrediencií sa postará o to, že vaša brada bude mäkká na dotyk a hydratovaná, takže nebude vyzerať mdlo a neudržiavane.

Brada bude poddajnejšia.

Tiež to neznášate, keď sa vaša brada vymkne kontrole a je rozstrapatená? Teraz si s tým už nebudete musieť robiť starosti, pretože kondicionér sa postará o to, aby sa dala ľahko rozčesať po každom použití.

Nech vám brada krásne vonia.

Samozrejme, že voňavú bradu každý privíta, nie je to tak? Väčšina našich kondicionérov obsahuje vonné látky, vďaka ktorým bude brada krásne voňať po celý deň. Jedná sa o vône špeciálne vytvorené práve pre bradu. Ak dávate prednosť prírodnej vôni, ponúkame samozrejme aj kondicionéry bez vône.

Z našej ponuky si môžete vybrať aj ďalšie výrobky s hydratačnými účinkami. Aby sme uspokojili všetky vaše potreby, máme širokú škálu výrobkov. Prípravky na zmäkčenie brady, hydratačné prípravky, oleje a veľa ďalších výrobkov určených špeciálne na bradu.

Tipy na starostlivosť o bradu

Chceme totiž, aby vyzerala čo najlepšie. Je to zrejmé aj z našej ponuky vysoko kvalitných výrobkov. Tu sú niektoré všeobecné tipy na jej starostlivos:

Umyte a hydratujte ju každý druhý deň.

Tým sa odstránia nánosy nečistôt a prachu, a bude znova mäkká a lesklá.

Zastrihnite si ju aspoň raz za týždeň.

Udržujte si tvar brady a nenechajte ju prerásť.

Nezabudnite ju prečesávať každý deň.

Vaša brada by mala stále vyzerať dokonale!

Aký máte typ brady?

Bez ohľadu na to, akú hustú alebo dlhú bradu máte, vždy sa vám bude hodiť kondicionér. Pokiaľ chcete mať niektorý z nasledujúcich typov, potom budete kondicionér potrebovať určite:

Kozia briadka Goatee (ďalšie verzie).

Ten najpopulárnejší druh brady. Jednoduchý štýl, ktorý pristane snáď každému. Dokonca aj Abraham Lincoln mal briadku v posledných mesiacoch svojho prezidentského života.

Brada Chin strap.

Jedná sa o klasický štýl, ktorý nasleduje líniu čeľuste a brady. Slávny filozof Henry David Thoreau bol známy pre tento štýl. Jedná sa o tenký prúžok brady, ktorý sa musí udržiavať v kratšej dĺžke.

Brada Chin curtain.

Ďalší klasický štýl podobný chin strap. Pokrýva celú bradu a je spravidla dlhšia. Snáď najslávnejší muž, ktorý nosil bradu v tomto štýle bol Abraham Lincoln, ktorý ju nosil počas svojho prezidentstva.

Kde zoženiem najlepšie kondicionéry na bradu?

Môžete si ich kúpiť tu. Všetky kondicionéry v našej ponuke boli navrhnuté špeciálne na brady a fúzy a obsahujú iba prírodné produkty, aby ste vyzerali čo najlepšie. Z našej ponuky vyššie si určite vyberiete.