20% zľava na všetky šperky

00:00:00

20% zľava na všetky šperky

Vyprší čoskoro

00:00:00
365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

PUZDRÁ NA LAPTOP

Ak máte radi váš laptop, zaobstarajte si na neho puzdro. Ak ste ako my, určite trávite veľa času chytaním laptopu, pozeraním na neho... a dokonca aj hovorením s ním. Puzdro ochráni laptop pred škrabancami, prachom a poškodením. V našej zbierke nájdete rôzne typy - od kožených až po puzdrá z hrubého plátna.

Produktov: 15

PUZDRÁ NA LAPTOP – SPOJENIE ŠTÝLU S OCHRANY

Puzdro na laptop je vrecko, často vyrobené z kože, plátna alebo neoprénu, ktoré drží váš laptop pevne vo vnútri. Tieto ochranné vrecká sú navrhnuté tak, aby tesne prekryli laptop a aby sa zmestili do väčšej tašky.

Dnes používame laptopy na všetko, od pozerania TV show po objednávania jedla. Puzdrá na laptop dodávajú extra vrstvu ochrany vášmu počítaču a zabraňujú zbieraniu prachu na spodku batoha alebo messenger tašky. A navyše puzdro, do ktorého sa laptop presne hodí, poskytuje aj ochranu voči nárazom - o jeden spôsob naviac, ako mať laptop v bezpečí počas vašich ciest.

Ak máte laptop uložený v puzdre znamená to, že ho nebudete musieť čistiť veľmi často. Ak ho nepoužívate, uložte ho do puzdra. Ušetríte si tým hodiny čistenia.

A ak sa obávate toho, že funkčnosť puzdra pokazí váš outfit - zamyslite sa ešte raz. Určite máme puzdro, ktoré si váš štýl (a počítač) zaslúži.

AKO MERAŤ PUZDRO NA LAPTOP

Je ľahké nechať sa rozptýliť vzhľadom a zabudnúť na veľkosť. Nechceme, aby ste si objednali zlú veľkosť a aby vám laptop poskakoval v puzdre, ktoré je príliš veľké... a ani nechceme, aby ste strávili hodiny tým, že sa budete snažiť vopchať 15” laptop do puzdra, ktoré je vhodné pre 11.6” laptop.

1. Meranie šírky vášho laptopu

Keď chcete odmerať šírku laptopu, uzavrite ho a použite meter na odmeranie celej šírky laptopu od ľavej strany po pravú.

2. Meranie výšky vášho laptopu

Aby ste poznali výšku laptopu, zavrite ho, a odmerajte ho od spodnej časti po vrch.

3. Meranie hĺbky vášho laptopu

Čo sa týka merania hĺbky, merajte od základne uzavretého laptopu (časť, ktorá leží na stole) po vrchnú časť. Hĺbkou myslíme výšku puzdra, keď leží na stole.

V popise všetkých našich puzdier uvádzame veľkosť, ktorá je vhodná pre dané puzdro. Je to iba ďalší spôsob, ako vám ušetríme čas.

DÔLEŽITÁ OTÁZKA: TAŠKA ALEBO PUZDRO NA LAPTOP?

Najväčší rozdiel medzi puzdrom a taškou na laptop je, že taška má držadlá na nosenie. Tašky na laptop majú aj iné úložné priečinky a vrecká. Väčšina puzdier je elegantná a minimalistická. Puzdrá sú navrhnuté tak, aby sa nosili samostatne pod ramenom alebo bezpečne v taške.

Ak máte radi váš laptop, kúpte si puzdro. A keď ste ako my, určite trávite nekonečne veľa hodín dotýkaním sa laptopu a pozeraním na neho. Puzdro na laptop zabezpečuje extra ochranu pred poškriabaním, prachom a poškodením, ktoré môže vzniknúť pri nárazoch počas každodenného používania. A ak skutočne milujete váš laptop... zakúpte si kožené puzdro. Bude to, ako keby ho neustále objímala jemná koža. Kto by to nechcel, však?

Pozrite si všetky pánske tašky tu