Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
365 dní na vrátenie bez udania dôvodu
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Okuliare s priehľadnými sklami
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Čo sa skrýva za dizajnovaním: Detaily, na ktorých záleží

Od náčrtu a digitálnych výkresov, až po hotové produkty - takto pridávame zložité detaily do každého Arkai náramku a náhrdelníku s príveskom.

Kapitola 1: Začala sa skrolovaním

Táto kolekcia sa začala tak, že jedna z našich výskumných pracovníčiek v oblasti značky, skrolovala na Instagrame. Potom, čo si všimla, že sa príveskové náhrelníky opäť vracajú do módy, rozhodla sa do tejto tematiky ponoriť hlbšie.
Kontrola našich telefónov je činnosť, ktorú robíme všetci. Je to malý detail, ktorý je súčasťou každého dňa. Ale pri tomto príbehu, je to detail, na základe ktorého vznikla táto minikolekcia pre Arkai.

Chceme robiť zaujímavé kúsky, ktoré sa dajú spolu pekne kombinovať a vyzerajú dobre aj keď sa nosia samostatne. Rovnako ako pri populárnej kolekcii náramkov Arkai, aj pri tejto kolekcii musí mať každý nový náhrdelník s príveskom prirodzený šarm, exkluzívny dizajn a cestovateľský štýl.

Naším cieľom je navrhnúť a vyhľadať kvalitné kamene a materiály... a navrhnúť niečo, pri čom sa zastavíte, keď budete skrolovať na Instagrame.

Kapitola 2: Náčrty a kamene

Dizajnérsky tím Arkai sa poradí a premení tieto nápady na náčrty. Keď táto kolekcia začne ožívať, začneme premýšľať o jemnejších detailoch, ako je dizajn lebky, umiestnenie loga a typy kameňov - bez kompromisov volíme iba prírodné kamene. Ale aké kamene? Aké farby? To sú otázky, ktorým stále čelíme.

Keď sme si prešli všetky návrhy, dohodli sme sa na kolekcii, ktorá obsahuje viac ako 40 rôznych náramkov a náhrdelníkov. Môžu sa nosiť tak, aby sa navzájom dopĺňali, ale sú navrhnuté s dostatkom detailov, aby sa dali nosiť aj samostatne.

Kolekcii sme dali meno Rico. Čo si o ňom myslíte? Do komentára napíšte, ako by ste pomenovali túto kolekciu vy… a aké iné kúsky by ste chceli v kolekcii vidieť.

Kapitola 3: Od ceruzky po digitálnu tlač

Náš digitálny dizajnér premení každý náčrt na digitálny výkres. Toto je časť, kedy začíname vidieť, ako jednotlivé kúsky ožívajú - a pri ktorej si uvedomujeme, aké detaily chýbajú a musíme ich doplniť. Neustále sa zameriavame na zložitosť, pretože mužovi Arkai záleží na životnom príbehu, ktorý rozpráva prostredníctvom doplnkov.

Pri vytváraní náramku alebo náhrdelníka s príveskom na veľkosti naozaj záleží. Každý prívesok vytlačíme na 3D tlačiarni, aby sme skontrolovali proporcie a detaily.

Prívesok bol navrhnutý príliš veľký a musel byť upravený. Znie to síce dosť jednoducho... ale jedna zmena ovplyvní všetko ostatné - od kameňa po rozmery lebky. Jediným spôsobom, ako získať niečo, na čo ste hrdí, je pracovať na tom.

Od začiatku sme vedeli, že chceme oceľové kúsky v čiernej, striebornej a zlatej farbe, ale po pokračujúcom výskume sme pridali aj farbu ružového zlata. Akú farbu by ste si vybrali? Ste typ muža, ktorému sa páčia zlaté alebo strieborné odtiene?

Kapitola 4: Teraz musíme čakať

Po dokončení všetkých zmien a skontrolovaní posledného kola 3D tlače pošleme výrobcovi hárky s rozmermi, obrázkami a materiálmi. Nebude trvať dlho, kým budeme vidieť naše úsilie premenené do reality!

Sledujte nás a uvidíte, čo sa stane, keď dostaneme prvé vzorky!

Nemôžete sa dočkať? Ušetrite 10%

Nenechajte si ujsť príležitosť na prezretie kolekcie. Pripojte sa* k Trendhim Tribe a získajte 10% zľavu.

Ste na to pripravení?

Neustále hľadáme nové nápady a inšpirácie. Aká by mala byť perfektná kolekcia?

*Registráciou pomocou e-mailu akceptujete naše Zásady ochrany osobných údajov a súhlasíte s prijímaním e-mailových ponúk a noviniek o našich produktoch. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.

Nové kolekcie

Skladacie okuliare Waykins + 31 nových štýlov

Od skladacích slnečných okuliarov po šošovky odolné voči poškriabaniu, naše najnovšie slnečné okuliare sú vyrobené tak,...

Šály a čiapky príjemné na dotyk

Každý šál a čiapka z kolekcie Montagna je premyslene navrhnutá pre tie najchladnejšie dni, pretože zadržuje teplo, ale j...

Hodiny s viditeľným mechanizmom

Dante hodinky sú poháňané pohybom. Kým sa budete pohybovať vy, hodinky sa budú pohybovať s vami.

Skladacie tašky pre mestského objaviteľa pripravené na cestovanie

Každá ľahká taška v Kolekcii skladacích tašiek od Lazy Bear je odolná voči vode a navrhnutá v Dánsku. Dá sa ľahko zabali...

Kolekcia talianskych kožených opaskov

Každý kožený opasok je výsledkom kombinácie talianskeho remesla a dánskeho dizajnu. Je to spojenie dlhotrvajúcej funkcie...

Kolekcia Kite

Kolekciu Kite tvorí univerzálny výber ľahkých čiapok. Každý kus je vyrobený zo 100% organickej bavlny, ktorá zaisťuje pr...

Kolekcia Lincoln

Každá peňaženka a taška, vyrobená z jemnej kože v rôznych farbách, kombinuje funkčný dizajn s kvalitou. Koža bude časom...

Kolekcia Moda

Kolekcia Moda v sebe spája talianske remeselné spracovanie a dánsky dizajn. Obsahuje klobúky a čiapky pre daný moment a...

Kolekcia okuliarov Vista

Kolekcia Vista s polarizovanými šošovkami a 100% ochranou proti UV žiareniu bola vytvorená tak, aby ste mohli žiť život...

Zobraziť všetky kolekcie
Späť
Zmeniť moje heslo

Hurá! Poslali sme Vám email. Už čoskoro sa budete môcť prihlásiť!

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna