365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 3 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 09.00-16.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Pánske čierne kožené rukavice

Prezentujte svoj štýl s eleganciou a sofistikovanosťou s našimi pánskymi čiernymi koženými rukavicami. Vyberte si z našej širokej ponuky rukavíc, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú dokonalý strih pre pohodlné nosenie. Naše rukavice sú ideálne pre každodenné použitie alebo pre špeciálne príležitosti, kde chcete vyniknúť svojím štýlom. Objednajte si ich ešte dnes a pridajte do svojej kolekcie pánskych doplnkov ten správny dotyk elegancie.

Produktov: 12
Produktov: 12

Čierne kožené rukavice pre mužov: Štýl a funkčnosť

Čierne kožené rukavice sú dokonalým doplnkom pre každého muža, ktorý sa zaujíma o štýl a kvalitu. V našej ponuke nájdete množstvo rôznych modelov a veľkostí, aby ste si mohli správne vybrať.


Tieto rukavice nie sú len o štýle. Sú vyrobené z kvalitného koženého materiálu, ktorý poskytuje teplo a ochranu pred vetrom a chladom. Okrem toho, koža sa prirodzene prispôsobuje vašej ruke, takže sa budete cítiť pohodlne a príjemne po celý deň.


Čierne kožené rukavice sú investíciou do kvality a štýlu. Dokážu zlepšiť váš celkový vzhľad a pritom poskytnúť praktické využitie. Či ich nosíte do práce alebo na špeciálne príležitosti, budete vyzerať štýlovo a elegantne.

Pánske čierne kožené rukavice: Vynikajúca kombinácia štýlu a funkčnosti

Pánske čierne kožené rukavice sú jedným z najobľúbenejších doplnkov pre mužov a to z dobrého dôvodu. Okrem toho, že vám rukavice dodajú štýlový vzhľad, tiež vám poskytnú ochranu a pohodlie aj v chladnejších mesiacoch.


V našej ponuke nájdete širokú škálu rukavíc vyrobených z kvalitného koženého materiálu, ktorý je odolný a prispôsobí sa vašej ruke. Môžete si vybrať z rôznych dizajnov a štýlov - od klasických až po moderné.


Investícia do kvalitných pánskych čiernych kožených rukavíc vám určite neprinesie sklamanie. Budete mať dlhodobo kvalitný doplnok, ktorý vám bude slúžiť na mnohé príležitosti.