365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 3 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 09.00-16.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Pánske hnedé kožené rukavice

Prezentujte svoj štýl s našimi pánskymi hnedými koženými rukavicami. Tieto rukavice sú vyrobené z kvalitnej kože a majú dokonalý strih, ktorý sa prispôsobí vašim rukám. Okrem toho, že vám poskytnú teplo v chladnom počasí, dodajú vám aj sofistikovaný vzhľad. Objednajte si ich ešte dnes a získajte dokonalý doplnok k vášmu outfitu.

Produktov: 17
Produktov: 17

Kožené pánske rukavice – dokonalý doplnok vášho štýlu

Hľadáte vhodný doplnok ku svojmu outfitu? Máme pre vás pánske rukavice vyrobené z najkvalitnejšej kože. Sú hnedé a preto sa perfektne hodia na rôzne príležitosti. Nech už idete na rande, do práce, alebo na prechádzku, naše rukavice vás zaručene nezklamú.

Dokonalá kombinácia štýlu a pohodlia

Oceniť ich môžete najmä v chladnom počasí, keď vám ochránia ruky pred mrazom. Ich používateľský komfort vám zaručí, že ich nebudete chcieť odložiť. Praktické a pohodlné, také sú naše pásnke hnedé kožené rukavice. Objednajte si ich ešte dnes a doprajte si prvotriedny doplnok ku svojmu štýlu. Sme presvedčení, že náš produkt vám bude slúžiť dlhé roky.