Objednajte do 19/12 - 16:00 a doručíme vám do Vianoc

365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 5 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 29 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00)
Zoznam želaní
Košík
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO

Produktov: 14
Produktov: 14

Kravaty bolo boli špeciálne navrhnuté pre mužov a obsahujú dizajn domorodých Američanov a kamene, rohy, symboly vlkov a dokonca aj keltské uzly. Ak ste pripravení vymeniť vašu klasickú kravatu a byť trochu dobrodružní, pozrite si výber našich bolo kravát, ktoré sa hodia nielen pre kovbojov, ale aj pre mestských elegánov.

Najpredávanejšie

Produktov: 14

PRIDAJTE SA K TRENDHIM TRIBE

Chcete sa o všetkých našich nových kolekciách dozvedieť ako prví? Prihláste sa na odber noviniek Trendhim Tribe a získajte prístup k všetkým novinkám Trendhim vrátane tipov, trikov a článkov, v ktorých sa do hĺbky ponoríme do sveta pánskych doplnkov.

Súhlasím so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Trendhim. Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO UŽ NIE SÚ LEN PRE WESTERNOVÉ HVIEZDY

Bolo kravata bola ikonickým symbolom kovbojov a mužov divokého západu. Ale tento prvok americkej westernovej módy už nepatrí iba k jazdcom, ktorí točia laso.

Názov kravaty bolo pochádza zo slova ‘boleadoras’. Je to nástroj používaný mužmi z argentínskeho kmeňa Gaučovia, ktorí ho používali na chytanie zvierat. Niektoré zo skorších bolo kravát boli kúsky povrázkov používané domorodými Američanmi na uchytenie šatky okolo krku. Boli ozdobené mušľami a inými prvkami, a boli začiatkom úplne nového spôsobu zdobenia.

V súčastnosti sú kravaty bolo typicky vyrobené z pletenej kože alebo šnúrok, a obsahujú ozdobné kovové konce. Zapínajú sa na sponu. Spona je často ozdobená tyrkysovými kameňmi, emblémami alebo kovovým dizajnom. Ak ste pripravení vymeniť vašu normálnu kravatu a vyskúšať niečo neočakávané, pozrite si našu kolekciu kovbojských kravát bolo navrhnutú špeciálne pre mužov.

AKO NOSIŤ KOVBOJSKÚ KRAVATU BOLO?

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO S FORMÁLNYM ŠTÝLOM

Toto je tradičný spôsob ich nosenia. Zapnite si vašu gombíkovú košeľu až povrch a noste bolo kravatu rovnako, akoby ste nosili normálnu kravatu. Nastavte sponu tak, aby bola priamo pod vašou bradou.

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO S NEFORMÁLNOU KOŠEĽOU

Pre ležérnejší vzhľad noste kravatu bolo uvoľnenú okolo krku a nezapínajte si košeľu až povrch. Môžete ju nosiť aj s tričkom. Jednoducho si ju nasaďte a nechajte ju uvoľnenú, neuťahujte sponu na krku. O kovbojskú kravatu bolo sa starajte ako o náhrdelník.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske luxusné kravaty.