365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO

Kravaty bolo boli špeciálne navrhnuté pre mužov a obsahujú dizajn domorodých Američanov a kamene, rohy, symboly vlkov a dokonca aj keltské uzly. Ak ste pripravení vymeniť vašu klasickú kravatu a byť trochu dobrodružní, pozrite si výber našich bolo kravát, ktoré sa hodia nielen pre kovbojov, ale aj pre mestských elegánov.

Produktov: 14

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO UŽ NIE SÚ LEN PRE WESTERNOVÉ HVIEZDY

Bolo kravata bola ikonickým symbolom kovbojov a mužov divokého západu. Ale tento prvok americkej westernovej módy už nepatrí iba k jazdcom, ktorí točia laso.

Názov kravaty bolo pochádza zo slova ‘boleadoras’. Je to nástroj používaný mužmi z argentínskeho kmeňa Gaučovia, ktorí ho používali na chytanie zvierat. Niektoré zo skorších bolo kravát boli kúsky povrázkov používané domorodými Američanmi na uchytenie šatky okolo krku. Boli ozdobené mušľami a inými prvkami, a boli začiatkom úplne nového spôsobu zdobenia.

V súčastnosti sú kravaty bolo typicky vyrobené z pletenej kože alebo šnúrok, a obsahujú ozdobné kovové konce. Zapínajú sa na sponu. Spona je často ozdobená tyrkysovými kameňmi, emblémami alebo kovovým dizajnom. Ak ste pripravení vymeniť vašu normálnu kravatu a vyskúšať niečo neočakávané, pozrite si našu kolekciu kovbojských kravát bolo navrhnutú špeciálne pre mužov.

AKO NOSIŤ KOVBOJSKÚ KRAVATU BOLO?

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO S FORMÁLNYM ŠTÝLOM

Toto je tradičný spôsob ich nosenia. Zapnite si vašu gombíkovú košeľu až povrch a noste bolo kravatu rovnako, akoby ste nosili normálnu kravatu. Nastavte sponu tak, aby bola priamo pod vašou bradou.

KOVBOJSKÉ KRAVATY BOLO S NEFORMÁLNOU KOŠEĽOU

Pre ležérnejší vzhľad noste kravatu bolo uvoľnenú okolo krku a nezapínajte si košeľu až povrch. Môžete ju nosiť aj s tričkom. Jednoducho si ju nasaďte a nechajte ju uvoľnenú, neuťahujte sponu na krku. O kovbojskú kravatu bolo sa starajte ako o náhrdelník.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske luxusné kravaty.