365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

NÁRAMKY S KOTVOU

Či už sa plavíte po mori alebo sa chcete obliecť tak, aby ste upútali pozornosť, čisté línie a symbolika pánskeho náramku s kotvou alebo háčikom na ryby vám to pomôže urobiť v štýle. Náramky majú šnúrku a sú vyrobené v rôznych farbách. Tieto doplnky si cenia históriu šperkov inšpirovanú námorníctvom a sú nadizajnované pre moderné časy.

Ako merať?
Typy personalizácie
Produktov: 18

PÁNSKE NÁRAMKY S KOTVOU A NÁRAMKY S HÁČIKOM NA RYBY

Kotva a háčik na ryby sú pekné módne doplnky – to je pravda– ale symbolizujú aj o niečo viac ako je trendový štýl.

Kotva je symbol, ktorý je úzko previazaný s námorníkmi a morom, a je to obľúbená voľba v tetovacích štúdiách. Kotvy zvykli symbolizovať silné puto - to, ktoré je trvalé a neporaziteľné. Dáva to zmysel. Symbol kotvy reprezentuje bezpečné, pevné spojenie, pretože kotva bola vyrobená na prichytenie lodí ku dnu mora. Druhá zaujímavá verzia histórie kotvy prichádza zo dôb ranného kresťanstva. Kresťania, prenasledovaní za vieru, nosili šperky s kotvami ako symbol sily a používali kotvy na označenie bezpečných domov pre tých, ktorí utekali pred ostražitými očami Rimanov.

Háčik na ryby má tiež základ v symbolizme. Tento námornícky symbol reprezentuje energiu, silu, prosperitu a hojnosť. Hovorí sa o ňom, že prináša šťastie. Na Havaji má háčik na ryby, zvaný aj Makau, hlboké prepojenie s oceánom, históriou a kultúrou. Náramok s háčikom na ryby je navrhnutý tak, aby vám pripomenul vonkajšie prostredie a odhalil záujmy nositeľa - toho, kto sa nebojí ísť z kancelárie rovno do lesa, vyliezť na vysoké hory a objavovať prírodu.

PÁNSKE NÁMORNÍCKE NÁRAMKY

Zatiaľ čo majú kotva a háčik na ryby korene v symbolizme, môžete ich stále nosiť bez ohľadu na príbeh, ktorý chcete vyrozprávať. Pánske náramky s kotvou a háčikom na ryby majú uvoľnený a neformálny dizajn, ktorý je trendový a perfektný, keď idete večer alebo cez víkend von. Pridajte takýto náramok do vášho outfitu, aby ste pridali doplnok, ktorý upúta a pomocou neho môžete začať konverzáciu.

ŠTÝLY NÁRAMKOV S KOTVOU

Trendhim má veľké množstvo rôznych štýlov náramkov s kotvou. Hlavné rozdiely sú v povrchovej úprave kotvy. Tieto kúsky sú skombinované s rôznymi lankami a šnúrkami, takže si určite vyberiete náramok s kotvou, ktorý sa bude presne hodiť na vaše námornícke dobrodružstvo... alebo na váš nočný výjazd.

Veľa z našich pánskych náramkov s kotvami je plne nastaviteľných a budú sa hodiť na väčšinu zápästí. Nemusíte mať žiadne špeciálne spony, aby ste ich zabezpečili. Jednoducho pripojte kotvu cez slučku.

ŠTÝLY NÁRAMKOV S HÁČIKMI NA RYBY

Naše náramky s háčikmi na ryby tvoria neustále rastúcu kolekciu. Všetky tieto náramky majú jednu veľkosť a dajú sa nastaviť posunutím uzlov na šnúrke alebo lanku, aby perfektne sadli na zápästie. Náramky s háčikom od Trendhim sú navrhnuté s farbami inšpirovanými morom a tradíciou námorníctva.

AKO NASTYLOVAŤ NÁRAMOK

Aj v tomto prípade platia všetky zásady ako u všetkých kovových náramkov. Zlaďte kovy náramku s kotvou alebo háčikom na ryby s inými doplnkami, ktoré máte na sebe. Napríklad, ak nosíte hodinky v striebornej farbe a prsteň v striebornej farbe, najlepšou voľbou bude náramok s kotvou alebo háčikom tiež v striebornej farbe. Samozrejme, že môžete zmiešať kovy rôznych farieb pre kontrastný vzhľad... ale najlepšou voľbou sú vždy kovy v rovnakých farbách.

Aké ďalšie doplnky nosíte? Preskúmajte našu kolekciu náramkov s kotvami teraz, aby ste našli váš nový skvelý doplnok.... alebo nájdite náramok s háčikom na ryby, ktorý je ako stvorený pre vás.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske náramky