365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

PÁNSKE OKULIARE S OCHRANOU PRED MODRÝM SVETLOM

Pozeranie do škodlivého modrého svetla namáha vaše oči, čo môže zhoršiť spánok. Namiesto toho, aby ste sa vzdali obrazovky, použite okuliare s ochranou, ktorá blokuje škodlivé modré svetlo a redukuje namáhanie očí. Pozrite si naše počítačové okuliare navrhnuté iba pre mužov.

Produktov: 7

DOPRAJTE VAŠIM OČIAM PRESTÁVKU POMOCOU PÁNSKYCH OKULIAROV S OCHRANOU PRED MODRÝM SVETLOM.

Pozeráte sa na ňu! V tomto momente hladíte na modré svetlo prichádzajúce z obrazovky. Príliš veľa tohto svetla môže unaviť vaše oči. A keď to skombinujete s tým faktom, že málokto z nás dostatočne veľakrát žmurká pri používaní obrazovky, máte naozaj veľký problém. Žmurknite teraz.

Modrému svetlu sa nemôžete vyhnúť, ale môžete si pred ním ochrániť oči - pomocou okuliarov, ktoré ho blokujú. Okuliare s ochranou pred modrým svetlom - nazývané aj počítačové okuliare - pomáhajú zredukovať digitálne namáhanie očí a ochránia vaše oči pred nekonečným sedením za počítačom alebo spájaním farebných diamantov na telefóne. Náš výber týchto okuliarov môže zredukovať oslnenie a filtruje modré svetlo.

Najlepšie okuliare s ochranou pred modrým svetlom ponúkajú aj 100% ochranu pred UV svetlom. Viete, že nie všetky slnečné okuliare sú tmavé - dôležitejšie je, aby mali UV ochranu. Waykins má počítačové okuliare v dánskom dizajne so šošovkami, ktoré blokujú modré svetlo a ponúkajú kompletnú ochranu pred slnkom.

Zlepšenie zraku je jedna vec... ale my ponúkame aj množstvo štýlov, ktoré vyzerajú dobre. Od okuliarov v štýle browlines až po aviator, naše okuliare s ochranou pred modrým svetlom majú štýl, ktorý si zaslúžite a ochranu, ktorú potrebujete.

NA AKOM PRINCÍPE FUNGUJÚ OKULIARE S OCHRANOU PRED MODRÝM SVETLOM?

Okuliare s ochranou pred modrým svetlom majú šošovky, ktoré sú navrhnuté tak, že absorbujú modré/fialové svetlo, ktoré vyžaruje obrazovka alebo okolie. Počítačové okuliare sú zvyčajne priehľadné a prichádzajú v rôznych pánskych štýloch. Táto technológia blokujúca modré svetlo potenciálne pomáha znížiť únavu očí, bolesti hlavy a pomáha regulovať vaše telo a spánok. Pri digitálnom namáhaní očí je potrebné vziať do úvahy aj mnoho ďalších faktorov. Okuliare s ochranou pred modrým svetlom nie sú liekom na všetko, ale sú malým krokom k zlepšeniu zdravia vašich očí.

Tu si môžete pozrieť všetky pánske okuliare s priehľadnými sklami.