Kravata je z jemného polyesteru s tkaným vzorom, ktorý jej dáva pekné padanie a jemný lesk. Na čiernom podklade sú malé motívy jeleních hláv v teplých hnedých a krémových odtieňoch, ktoré pridajú decentný detail bez toho, aby dominovali oblečeniu. Strih a povrchová úprava sú vhodné do profesionálneho prostredia.
- Kvalita materiálu: Polyester odoláva krčeniu a pri bežnom nosení zostáva látka hladká.
- Pohodlné nosenie: Hladký povrch pomáha, aby uzol sedel plochejšie a pohodlne na krku.
- Jednoduché nosenie: Opakujúci sa motív sa hodí k jednofarebným alebo jemne vzorovaným košeliam a pomáha, aby uzol zostal upravený počas celého dňa.
Noste ju k tmavému obleku alebo k svetlej kancelárskej košeli. Výsledok je upravený, nenápadný vzhľad s jemnou osobnosťou, stále vhodný do práce. Z diaľky vzor pôsobí nenápadne, zblízka ukáže teplejšie tóny, takže kravatu ľahko skombinujete s inými kravatami a neutrálnymi doplnkami.
Nadčasová kravata, ktorá patrí do každej pánskej zbierky.