Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
365 dní na vrátenie bez udania dôvodu
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
i
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
i
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Okuliare s priehľadnými sklami
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Ako nosiť náramky – Bez toho, aby ste sa príliš snažili

Naučte sa princípy nosenia náramkov bez toho, aby ste vyzerali, že ste sa tomu venovali príliš intenzívne.

 

Pánske náramky zmenili svoju podobu už veľakrát. Od mušľových, ktoré sa nosili na dovolenke pri mori až po pásky , ktoré sa nosili na školách v 90-tych rokoch a boli zakázané. A nezabudnite na módu neónových plastových náramkov v roku 2004… a kópie, ktoré sa objavili na zápästiach po celom svete.

Zabudnite na rôzne módne štýly a všimnite si, že jedna vec stále ostáva – náramky.

Náramok je jeden z najjednoduchších doplnkov na nosenie. Malá páska z kože alebo koráliek môže dodať outfitu extra šmrnc. Taktiež nám to môže pomôcť zdieľať trochu z našej osobnosti bez toho, aby sme museli povedať čo len jediné slovo. Ale môže to byť aj spôsob vyjadrenia nášho života za dverami kancelárie alebo spôsob, akým vytvárame atmosféru okolo nás.

Kľúčom k noseniu náramkov je nosiť ich bez vynaloženia úsilia.

Pochopte to a nestanete sa obeťou každého módneho štýlu náramkov na svete - nebudete vyzerať ako z filmu WWJD a následne na to zmeníte výzor, ako keby ste práve vystúpili z lietadla po mesačnom kurze cvičenia jógy na Bali.

Ako si vybrať ten najlepší náramok

Bez vynaloženia úsilia môžete nájsť vhodný náramok zvládnutím niekoľkých zásad pre nosenie náramkov:

  • Rozmery a ako náramok sedí
  • Celkový štýl a vzhľad
  • Príležitosť, na ktorú ho nosíme

Rozmery a ako náramok sedí

Váš náramok musí byť vhodný pre veľkosť vášho zápästia a dobre sedieť.

Táto zásada sa redukuje na nosenie väčších náramkov na hrubších zápästiach a menších náramkov na tenších zápästiach.
 
Navyše by mal byť náramok dostatočne tesný, aby pohodlne sedel na zápästí. Niektoré náramky, ako sú elastické korálkové náramky, majú veľkosť "jedna veľkosť sedí všetkým" a nie sú obmedzené veľkosťou vášho zápästia.

Veľký kovový náramok, ktorý sa posúva hore a dole po vašej ruke, sa rýchlo opotrebuje. Náramok s výraznou hmotnosťou by mal dobre sedieť, zatiaľ čo ľahšie kúsky môžu mať na ruke trochu väčšiu voľnosť.

Ako si vybrať správu veľkosť

Náramok dobre sedí vtedy, keď sa medzi ním a zápästím nachádza trochu voľného priestoru... ale nie toľko, aby sa posúval hore a dole od predlaktia po ruku.

Medzi náramkom a zápästím by mal byť priestor na vsunutie 1 alebo 2 prstov.

Dobrý tip je zaobchádzať s náramkami ako s hodinami - noste ich pod rukávom. Pamätajte si na to hlavne vtedy, ak nosíte hrubý náramok, pretože môžete skončiť s vydutou manžetou, alebo ak nosíte náramok, ktorý vám na zápästí dobre nesedí.

Celkový štýl a vzhľad

Aký vzhľad náramku hľadáte? Toto je kľúčová otázka. Náramky - a všeobecne doplnky - sa používajú na zosobnenie celkového vzhľadu. Premýšľajte o odkaze, ktorý sa snažíte vyjadriť svojím štýlom.

Pamätáte si na "bez vynaloženia úsilia"? Mali by ste to vziať do úvahy.

Dobrý tip je zvoliť si prirodzený vzhľad.

Prírodné materiály, ako je koža, drevo a kameň, sa dobre nosia aj o niekoľko rokov a dokonca časom vyzerajú ešte lepšie. Farba týchto materiálov sa jednoducho nosí a hodí sa takmer k akémukoľvek oblečeniu.

Nosenie všetkých tých lesklých kovov môže vyzerať trochu ako z hip hopového klipu...toho zlého. Vyvarujte sa toho zmiešaním kovu s prírodným prvkom. Napríklad koža dodá kovu mužný vzhľad a podmaní celkové vyžarovanie... tým správnym smerom.

Váš náramok vyšle do sveta správu a niektorí ľudia sa budú pýtať, či má nejaký špeciálny význam. Vyberte si náramok, ktorý sa k vám hodí a rozpráva váš príbeh. Alebo si vymyslite príbeh o výlete na Bali alebo o tom, že ste boli v komparze klipu 50 Cent.

Príležitosť, na ktorú ho nosíme

Pamätajte si: Náramok si vždy môžete dať dole.

Môžete mať jeden alebo dva obľúbené náramky, ale nemusíte ich stále nosiť. Nie všetky náramky sú vhodné na každú príležitosť.

Pre väčšinu formálnych príležitostí by sme odporúčali tenký, diskrétny náramok v tmavej farbe. Môžete nosiť aj retiazku v striebornej alebo zlatej farbe, ktorá ladí s farbou vašich manžetových gombíkov.

Zobrazený produkt: Hnedý náramok William

Ale čo, ak chcete vyniknúť?

Niektoré príležitosti - nočné kluby, koncerty a športové podujatia - sú ideálne na výraznejšie a vkusnejšie oblečenie. Odlíšte sa od ostatných svojím štýlom. Nebojte sa výraznejšieho vzhľadu.

Ako nosiť náramok

Vďaka Instagramu vyzerá byť všetko také jednoduché. Ale je tu jeden problém. Myslíme si, že sa môžeme rýchlo stať "tým frajerom" napodobňovaním toho, čo vidíme na sociálnych sieťach. Chlap s náramkami. Akýsi typ karikatúry štýlového muža. Jediné na čo sa všetci zamerajú pri pohľade na jeho fotku, aj napriek celkovému outfitu, je počet náramkov na jednej ruke.

V jednoduchosti je krása.

Štýl a obliekanie by mali v sebe obsahovať istú rovnováhu (alebo miernu nerovnováhu). Predstavte si dve zápästia ako strany klasickej váhy. Jedno zápästie by malo byť trochu ťažšie ako druhé. Tento koncept sa nazýva vizuálna hmotnosť.

Určite nechcete nosiť niekoľko náramkov na jednom zápästí a druhé mať úplne prázdne. Taktiež na nich nechcete mať presne to isté... ak teda nechcete ísť do čisto retiazkového vzhľadu.

Postavte sa pred zrkadlo a pozrite sa na teba. Ak máte akékoľvek pochybnosti, dajte si náramok dole. Môžete si ho dať aj zajtra.

JEDEN: Ako nosiť jeden náramok

To je najjednoduchší spôsob nosenia náramkov. Začnite s 1 alebo 2 náramkami a nasaďte si ich na jedno zápästie. Hotovo.

Keď budete nosiť hodinky, dajte si náramok na druhú ruku. Alebo zabudnite na hodinky a dajte si iba náramok. Uistite sa, že hodinky a náramky nie sú rovnako široké (vizuálna hmotnosť) - k hrubším hodinkám by mal ísť tenší náramok.

Zvoľte si taký náramok, pomocou ktorého zjednotíte váš vzhľad - vybraním jemnej farby z vášho oblečenia. Použite základný odtieň košele alebo gombíka a zlaďte náramok s touto farbou alebo odtieňom. Alebo zvoľte prírodné farby náramku - drevo alebo koža - ktoré sa hodia k všetkému.

SÚBOR NÁRAMKOV: Ako nosiť viacero náramkov

Toto je vyhľadávaný spôsob, ktorý dokáže veľmi ovplyvniť náš vzhľad. Mnohí z nás ho chcú tajne okopírovať. Niekoľko náramkov na jednej ruke sa nosí pre dobre scestovaný, bezstarostný a individuálny vzhľad.

Zobrazený produkt: Náramok Harmónia

Pätnásť náramkov, ktoré sa posúvajú hore a dole po zápästí, síce vyzerá dobre na obrázku, ale nie sú vhodné pre každodenné nosenie. Sedíte celý deň za počítačom? Viaceré náramky môžu byť nepríjemné pri umiestňovaní zápästia na klávesnicu alebo myš... nehovoriac o tom, že by ste mohli vyzerať ako tanečník z filmu Bollywood.

Začnite kombinovaním 3 až 4 pánskych náramkov, ktoré majú spoločnú tému, ale nemusia sa dokonale zhodovať. Nenoste všetky náramky v rovnakej farbe alebo z rovnakého kovu.

Najlepšiu kombináciu dosiahnete zmiešaním farieb a materiálov. Vyskúšajte 2 korálkové náramky (s lávovým kameňom alebo tigrím okom) a 1 kožený náramok v prírodnej farbe. Ak to vyzerá dobre a máte pocit istoty, pridajte aj ďalší kožený náramok v inej šírke.

Náramkové hodinky sa počítajú ako súčasť rovnice vyváženia. To znamená, že na dosiahnutie plného efektu nepotrebujete viac ako 2 náramky.

Zopár štýlov, ktoré by ste mali vyskúšať:

  • Mix rôznych štýlov/veľkostí
  • Nosenie bledohnedých kožených náramkov a oceľových náramkov
  • Kombinácia kožených a korálkových náramkov pre bohémsky vzhľad
  • Kombinácia rôznych retiazkových a ID náramkov pre mužný vzhľad

Tipy pre kombinovanie náramkov

Vyhnite sa príliš farebným kombináciám tým, že budete nosiť 1 neutrálny náramok na každé 2 farebné náramky.

Vyhýbajte sa kombinovaniu hrubých kovových náramkov.
 
Viaceré náramky noste iba na jednej ruke. Na oboch zápästiach to vyzerá "ťažko" a náramky sa nebudú pohodlne nosiť... pokiaľ nie ste pirát.

KOMBINÁCIA NÁRAMKU A HODINIEK: Ako nosiť náramok s hodinkami

Ide o nosenie 1-2 náramkov a hodiniek na rovnakom zápästí. V tejto kombinácii fungujú dobre tenké náramky a mali by byť umiestnené pod hodinkami - bližšie k vášmu zápästiu (v blízkosti vašej ruky) - namiesto toho, aby ste ich nosili nad hodinkami (v blízkosti lakťa).

Zobrazený produkt: Čierny náramok William 925

Dobre vyzerá, keď medzi vašimi hodinkami a náramkami nie je veľký kontrast. Pozrite sa na vaše hodinky , opasok , kravatovú sponu a náramky. Podľa toho zlaďte kovy a odtiene kovov.

Vedľajšia rola v šou v podobe náramkov by nemala prevalcovať hlavnú hviezdu - vaše hodinky. Robustnejšie hodinky sa môžu skombinovať aj s väčšími náramkami. A rafinovanejšie kúsky môžeme skombinovať aj s tenšími náramkami. V každom prípade by mali vaše doplnky vysielať rovnaký odkaz.

Dobrý náramok robí to, čo by mali robiť všetky dobré doplnky - dokončuje váš vzhľad.

Pri nosení náramkov si vždy pamätajte na dôležitosť vizuálnej hmotnosti a nebojte sa experimentovať.

Ak sa rozhodnete, že náramok nie je pre vás to pravé, vždy si ho môžete dať dole. To platí pre všetky doplnky - máte možnosť zmeniť názor a nenosiť ich. Pohrajte sa s nimi a rozhodnite sa.

Ste pripravený dať hodinkám najlepšieho priateľa? Máte dve zápästia a teraz už aj vedomosti. Tak na čo ešte čakáte?

Vy sa pýtate – My odpovedáme

Na ktorom zápästí by som mal nosiť náramok?

Ak chcete nosiť náramok s hodinkami... noste ho na rovnakom zápästí ako hodinky. V opačnom prípade ho noste na opačnej strane.

Neexistujú žiadne pravidlá - iba preferencie. Dávajte si pozor, aby vám náramok nezavadzal počas práce. To znamená, že by ste ho mali nosiť na svojej nedominantnej ruke.

Zápästie, na ktorom nosíte náramky, nesúvisí s vašou sexuálnou orientáciou. Neexistuje homosexuálne alebo heterosexuálne zápästie.


Aký náramok môžem nosiť do posilňovne?

Odporúčame korálkový náramok, ktorý bude pevne sedieť na pokožke. Prečo? Elastická páska neabsorbuje pot a nemusíte riskovať, že by vám spadol zo zápästia počas vášho posledného Angličáku.

Ak chcete náramok, ktorý vyzerá dobre s vašimi fitness hodinkami , zvoľte si mužnú čiernu retiazku . A nehrdzavejúca oceľ vás môže odprevadiť aj do sprchy.


Môžem nosiť hodinky s náramkom?

Áno môžete! Je úplne v poriadku kombinovať náramok alebo náramky s hodinkami. Uvedomte si, aký typ náramku chcete nosiť a či nemôže poškriabať vaše hodinky.


Môžem nosiť náramky na oboch zápästiach?

Na čo iné by ste mali dve zápästia?

Nosenie náramkov na oboch rukách je o vizuálnej hmotnosti. Uistite sa, že jedna strana je vizuálne ťažšia ako druhá strana a ste pripravený!


Je tigrie oko nebezpečné?

Kúpili ste si náramok s tigrím okom a máte obavy z azbestu? Alebo ste možno ani nevedeli, že by ste sa mali azbestu obávať?

Nemusíte sa báť. Tigrie oko je bezpečné . A pre informáciu… azbest je zlý.


Môžem nosiť náramok v sprche? Je vodeodolný?

Všetko závisí od materiálu, z ktorého je vyrobený. Náramky vyrobené z voskovanej bavlny (a niektoré modely z nehrdzavejúcej ocele) sú bezpečné a vodeodolné.

Väčšina pánskych náramkov sa dá dať celkom jednoducho dole. Takže pred skokom do mora vydržte ďalších 15 sekúnd a zvlečte ich. Určite budete spokojnejší.


Vyzerajú medené náramky dobre?

Opýtajte sa niekoho z roku 1920 a odpovie vám áno! Medené náramky majú zmierniť artritídu, ale aj táto informácia sa ukázala byť nepravdivá.


Ako zistím veľkosť svojho náramku?

Na meranie veľkosti zápästia použite meter alebo kúsok šnúrky. Aby ste získali správnu veľkosť náramku, merajte tesne nad zápästnou kosťou a k veľkosti zápästia pripočítajte 2 cm.


Ako čistiť náramok?

Dúfame, že nenechávate stekať zmrzlinu po vašom zápästí... alebo to možno aj robíte. V podstate nezáleží na tom, či áno alebo nie. Náramky sa v priebehu času znečistia.

Kovové náramky: Prvým krokom je určiť, o aký typ kovu ide. Ak je z nehrdzavejúcej ocele a je vodeodolný, umyte ho v teplej vode s trochou mydla. Uistite sa, že ste ho úplne vysušili. Dajte ho skontrolovať klenotníkovi, či je z pravého striebra alebo zlata.

Kožené alebo korálkové náramky: Náramok utrite vlhkou handričkou. Nenechávajte ho vo vode a nepoužívajte mokrú tkaninu, z ktorej kvapká voda. Jemne ho utrite a potom ho osušte suchou handričkou.


Aký náramok by som mal nosiť na black tie udalosti?

Na oficiálnu udalosť sa hodí strieborný alebo zlatý retiazkový náramok. Bude vyzerať dobre s vaším oblekom alebo frakom. Uistite sa, že ladí ku kovom, ktoré nosíte – náramok v striebornej farbe s manžetovými gombíkmi v striebornej farbe .


Čo sú to otvorené náramky?

Tieto náramky sa zvyčajne vyrábajú z kovu a ľahko sa nasadzujú na zápästie. Vyzerajú ako klasické náramky, ale na zápästí sa nezapínajú. Hodia sa k neformálnym a elegantným outfitom. Zvyčajne budú vyzerať ešte lepšie nosením, a keď sa na nich objaví patina.

Nemýľte si ich s putami. Putá sú niečo úplne iné a nevyzerajú dobre so žiadnym outfitom.


Ako dlho môžem nosiť náramok z festivalu?

Dajte si ho dole na parkovisku na ceste domov. Festival skončil... a musí skončiť aj tento látkový náramok.


Nové kolekcie

Skladacie okuliare Waykins + 31 nových štýlov

Od skladacích slnečných okuliarov po šošovky odolné voči poškriabaniu, naše najnovšie slnečné okuliare sú vyrobené tak,...

Šály a čiapky príjemné na dotyk

Každý šál a čiapka z kolekcie Montagna je premyslene navrhnutá pre tie najchladnejšie dni, pretože zadržuje teplo, ale j...

Hodiny s viditeľným mechanizmom

Dante hodinky sú poháňané pohybom. Kým sa budete pohybovať vy, hodinky sa budú pohybovať s vami.

Skladacie tašky pre mestského objaviteľa pripravené na cestovanie

Každá ľahká taška v Kolekcii skladacích tašiek od Lazy Bear je odolná voči vode a navrhnutá v Dánsku. Dá sa ľahko zabali...

Kolekcia talianskych kožených opaskov

Každý kožený opasok je výsledkom kombinácie talianskeho remesla a dánskeho dizajnu. Je to spojenie dlhotrvajúcej funkcie...

Kolekcia Kite

Kolekciu Kite tvorí univerzálny výber ľahkých čiapok. Každý kus je vyrobený zo 100% organickej bavlny, ktorá zaisťuje pr...

Kolekcia Lincoln

Každá peňaženka a taška, vyrobená z jemnej kože v rôznych farbách, kombinuje funkčný dizajn s kvalitou. Koža bude časom...

Kolekcia Moda

Kolekcia Moda v sebe spája talianske remeselné spracovanie a dánsky dizajn. Obsahuje klobúky a čiapky pre daný moment a...

Kolekcia okuliarov Vista

Kolekcia Vista s polarizovanými šošovkami a 100% ochranou proti UV žiareniu bola vytvorená tak, aby ste mohli žiť život...

Zobraziť všetky kolekcie
Späť
Zmeniť moje heslo

Hurá! Poslali sme Vám email. Už čoskoro sa budete môcť prihlásiť!

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna