Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Stále pracujeme a doručujeme ako obvykle!
365 dní na vrátenie bez udania dôvodu
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
i
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Stále pracujeme a doručujeme ako obvykle!
Trendhim EU shipping Objednávky doručujeme do EU z Dánska. Všetky dane a clá vzťahujúce sa na X_VALUE sú v cene.Pozrite si možnosti doručenia.
Stále pracujeme a doručujeme ako obvykle!
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
i
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Nápady na darčeky ku Deň otcov

Tento Deň otcov konečne neskončíte s prázdnymi rukami. Pozrite si naše odporúčania týkajúce sa nápadov na darčeky, vďaka ktorým si opäť upevníte pozíciu obľúbeného dieťaťa.

„Nemusíš mi nič dávať.“ Váš otec to pravdepodobne tak naozaj aj myslel, ale verte nám, bude veľmi rád, že ste ho nepočúvli.

Otec vás naučil niektoré z najdôležitejších - a často najpodivnejších - vecí. Nechal vás robiť chyby bez toho, aby vám nadával (príliš veľa) a vždy vás tlačil do toho, aby ste boli tým najlepším. Bez toho, aby na oplátku niečo očakával.

Aj keď väčšina otcov naozaj nič neočakáva, teraz máte skvelú možnosť prejaviť mu vďačnosť a lásku.

Či už je to váš otec, nevlastný otec, starý otec alebo učiteľ, ktorý vám vstúpil do života práve v dobe, keď ste potrebovali pozitívny vzor, pomôžeme vám nájsť pre neho taký darček, ktorý sa mu bude nielen páčiť... ale ktorý skutočne aj využije.

Dary ku Dňu otcov - Čo dať otcovi ku Deň otcov

Zvolenie ideálneho darček pre otca - ku dňu, ktorý je venovaný iba jemu - je iba o rovnováhe. Rovnováhe medzi tým, čo má rád a tým, čo považuje za užitočné.

Je váš otec typ muža, kto stále trvá na tom, že už má všetko? Je dosť možné, že chce byť iba slušný. Mali by ste mu dať ku Dňu otcov taký darček, ktorý by si sám nikdy nekúpil, ale okamžite si pomyslí: „Presne toto som potreboval!“.

Ak to tak chcete urobiť, popremýšľajte, čo má váš otec rád a čo potrebuje... a koľko chcete minúť.

 • Čo potrebuje váš otec? Chýba mu niečo zo sady na holenie? Existuje niečo, čo by mu uľahčilo život?
 • Čo sa mu páči? Má určitý štýl? Musí sa do práce obliekať nejakým predpísaným spôsobom?
 • Koľko chcete minúť? Aj keď pekný „vinš nikdy nie je na škodu“, niekedy mu chcete dať viac ako len zopár pekných prianí. Pri vyberaní darčeka je dôležité zvážiť, koľko peňazí chcete minúť vrátane dopravy.

Osobné darčeky ku Dňu otcov

Najlepšie darčeky pre otca sú tie osobné. Ručne napísané kartičky typu „Šťastný Deň otcov“, ktoré ste mu darovali ako dieťa, boli zvláštne, pretože vyjadrovali omnoho viac ako len čmáranice na kúsku papiera. Ukázali ste mu, že ste si našli čas a energiu, aby ste pre neho niečo urobili. A ktorý otec by z toho nezmäkol?

Teraz, keď ste starší, môžete toto umenie nechať na deti a svoju pozornosť zamerať na veci ako vygravírované manžetové gombíky alebo držiak na kartu z nehrdzavejúcej ocele s vygravírovanými iniciálami.

Ak je váš otec taký, ako sú otcovia v našej kancelárii, určite si počas tohto dňa ocení aj spoločne strávený čas. Prečo mu zároveň nedať aj vygravírovaný náramok ako spomienku na výlet alebo udalosti, ktorú ste spolu zažili? Keď kliknite na tlačidlo nižšie, môžete si prečítať viac ohľadne nápadov na gravírovanie.

Darčeky pre otca, ktorý už má všetko

Čo by ste mali dať vášmu otcovi, keď už všetko má? Pravda je taká, že váš otec nemá všetko. Možno vám povie, že áno - pretože nechce, aby ste míňali ťažko zarobené peniaze alebo aby ste pre neho robili niečo špeciálne - ale kto by sa nepotešil z darček?

Ak hľadáte nápady na darčeky ku Dňu otcov, popozerajte sa po užitočných a jedinečných darčekoch. Niečo, čo by váš otec nečakal a čo by si sám nekúpil.

Držiak na vreckovky do saka pomôže udržať vreckovky vášho vyfinteného otca v perfektom Panovníckom štýle skladania. Stráca váš otec neustále okuliare ? Prekvapte ho skladacími okuliarmi , ktoré si môže zastrčiť do vrecka.

Alebo mu ku tohtoročnému Dňu otcov dajte koženú peňaženku s odnímateľným držiakom na karty. Je to niečo iné ako klasická pánska peňaženka a to si váš otec veľmi ocení. Plus ... koža je materiál, ktorý v v priebehu času vyzerá ešte lepšie.

Nápady na darčeky pre otca, ktorý má rád klasiku

Existujú darčeky ku Dňu otcov, ktoré nikdy nevyšli z módy - šálka na kávu s nápisom „najlepší otec na svete“! Tieto klasické darčeky pre otcov z nejakého dôvodu... fungujú!

Či už je to kravata, sada na holenie alebo sada na starostlivosť o bradu, tieto klasické darčeky spravia vášmu otcovi určite radosť. Ak hľadáte niečo extra špeciálne, pridajte ku kravate aj vygravírovanú kravatovú sponu a kozmetickú tašku , do ktorej si môže uložiť sadu na holenie.

Darčeky pre otcov, ktorí cestujú

Či už váš otec často lieta alebo cestuje iba vtedy, keď vás ide navštíviť, tieto veci by mu nemali chýbať.

Ak váš otec nosí obleky, zvoľte držiak, vďaka ktorému nebudú jeho kravaty pokrčené. A čo tak skladací batoh na dovolenku? Lazy Bear má v kolekcii vodeodolný batoh, ktorý si môže zabaliť do batožiny, a vybaliť ho, až keď sa dostane do destinácie.

A ak ešte stále váhate, pozrite si aj naše peňaženky s RFID blokovaním. Neexistuje lepší spôsob, ktorým dosiahnete, aby bol váš otec (teda aspoň jeho informácie) v bezpečí.

Ako napísať kartu s blahoželaním ku Dňu otcov

Ručne napísané karty môžu pôsobiť staromódne, ale práve preto sú také špeciálne. Ak chcete využiť túto príležitosť a povedať svojmu otcovi, že ho máte radi, úprimne, mali by ste to robiť častejšie, ručne napísané prianie bude pre neho veľmi cennou pamiatkou.

Nemusíte ku Dňu otcov napísať báseň... ale keď napíšete, bude to skvelé! Namiesto toho mu pripomeňte spoločnú spomienku, ktorá symbolizuje váš vzťah, alebo napíšte niečo, čo ste sa od neho naučili.

Najdôležitejšou vetou na karte je tá, kde mu preukážete, že svoje poslanie vykonal dobre, a dáte mu uznanie, ktoré si zaslúži. Ukázalo sa, že žijete dobrým životom. Poďakujte sa mu za to.

História Dňa otcov

Keď prekvapíte otca nejakým darčekom k tohtoročnému Dňu otcov je jedna vec. Ale keď ho ohromíte náhodnými vedomosťami - ako napríklad pôvod tohto sviatku v USA - to je už niečo celkom špeciálne.

Ako veľa dobrých vecí, aj príbeh Dňa otcov sa začína ženou. Po vypočutí kázne o hnutí založenom na Deň matiek sa Sonora Smart Dodd cítila, že by oslavu mali mať aj otcovia. Jej otec totiž vychoval sám šesť detí, a preto by si aj on zaslúžil uznanie.

Prvé podujatie ku Dňu otcov sa konalo tretiu nedeľu v mesiaci - 19. júna 1910. Prezident Lyndon B. Johnson neskôr zoficiálnil sviatok prezidentským vyhlásením a Richard M. Nixon z neho urobil v roku 1972 štátny sviatok.

Vy sa pýtate - My odpovedáme

Aké sú najlepšie dary na Deň otcov 2020?

Požiadali sme všetkých otcov v našej kancelárii, aby si vybrali najlepšie darčeky vhodné k tomuto sviatku. Pozrite si naše odporúčania exkluzívne pre Trendhim.

Aké sú vhodné personalizované darčeky ku Dňu otcov od dcéry?

Ak hľadáte jedinečné, osobné darčeky pre otca, ktoré mu pripomenú, prečo ste jeho obľúbená dcéra, pozrite si naše návrhy:

 • Pánske hodinky
 • Pánsky náramok
 • Pánska peňaženka
 • Pánska kozmetická taška
 • Bekovka

Aký je dobrý darček k Dňu otcov, ktorý môžete poslať poštou?

Poštovné zvyčajne závisí od veľkosti a hmotnosti darčeka. Posielanie gravírovných manžetových gombíkov váži oveľa menej ako puzdro na hodinky.

Bez ohľadu na darček, ktorý pošlete otcovi tento rok, nezabudnite na pekné balenie.

Balenie v našom obchode ponúkame a dokonca vyberieme pre váš darček aj správnu veľkosť a jednotlivé darčeky zabalíme do značkových vreciek.

Ani nemusíte bežať von a kúpiť si kartu na blahoželanie. V balení je aj štítok na venovanie, ktorý je pripravený pre napísanie vašej správy.


Aký je najlepší darček ku Dňu otcov?

Najlepším darom ku Dňu otcov je dar, ktorý vytvára rovnováhu medzi tým, čo má váš otec rád, a tým, čo naozaj použije.

Ak si váš otec roky pestoval bradu, nekupujte mu sadu na holenie.

Mohli by ste zvážiť, ako sa váš otec oblieka. Nosí často sako alebo oblek? Ihla do saka na pridanie farieb by mohla byť pravdepodobne vhodným darčekom - je to niečo, čo môže použiť a niečo, čo by si sám nekúpil.


Čo kúpiť pre otca, ktorý naozaj nič nechce?

Ak váš otec vážne nechce ku Dňu otcov nič, potom mu dajte to, čo žiaden rodič nikdy neodmietne... váš čas.

Stretnite sa alebo zdvihnite telefón a zavolajte mu. Obaja budete radi, že ste sa porozprávali.


Aké sú vhodné narodeninové darčeky pre otca?

Nakupovanie darčekov na narodeniny nemusí byť také ťažké. Môžete použiť ktorýkoľvek z vyššie uvedených darčekových nápadov k narodeninám pre každého muža vo vašom živote.

Keď dostane nejaký osobný darček, určite ho to vždy poteší. Či už je to od syna alebo dcéry.


Ako nájsť darčekové inšpirácie ku Dňu otcov?

Najjednoduchším spôsobom, ako nájsť darčekovú inšpiráciu k tohtoročnému Dňu otcov, je zamyslieť sa nad týmito otázkami.

 • Čo nosí?
 • Kam rád chodí?
 • O čom v posledných dňoch hovorí?
 • Čo mu môže uľahčiť život?

Zamerajte sa na tieto otázky a odpoveď by vám mala byť jasnejšia. Medzitým si prezrite našu ponuku s viac ako 6 000 jedinečných produktmi a inšpirujte sa ešte viac.


Pozrite si naše odporúčané darčeky ku Dňu otcov

Nové články

Cestujete niekam? Ako sa pobaliť na služobnú cestu

Naučte sa, ako zbaliť naľahko na ďalšiu pracovnú cestu. Naši služobní cestovatelia rozoberajú, čo si so sebou vziať a ak...

Urobte to prvý krát správne: Tipy a nápady na gravírovanie

Váš sprievodca pre darčeky s gravírovaním. Tak, aby vám to vyšlo na prvýkrát.

Čo si obliecť na pracovný pohor: Príručka pre mužov

Náš kompletný sprievodca vám pomôže vytvoriť vzhľad, ktorý je štýlový a vhodný pre každý pracovný pohovor.

Štetka na holenie: Vaša kompletná príručka o štetke na holenie

Váš kompletný sprievodca o štetkách na holenie z jazvečích, diviačích, konských a syntetických štetín.

Mokré holenie – Vaša kompletná príručka

Nikto si nezaslúži porezať sa. Naučte sa, ako sa najlepšie oholiť pomocou tejto kompletnej príručky o mokrom holení.

5 tipov na starostlivosť o bradu – Priamo od holiča

Chceme vám zjednodušiť starostlivosť o bradu s našimi 5 tipmi.

Ako nosiť bekovku a nevyzerať pri tom nudne?

Nie ste si istí, či si môžete dať na seba bekovku? Presvedčíme vás, že áno a ukážeme vám, že sa to dá spraviť aj inak, a...

Ako nosiť motýlika (A ako ho nosiť dobre)

Ako si uviazať motýlika: Krok za krokom sprievodca, aby si vedeli uviazať motýlika vždy správnym spôsobom. A všetko, čo...

Ako si uviazať kravatu: 30 spôsobov viazania kravaty

Naučte sa 30 rôznych spôsobov, ako si uviazať kravatu krok za krokom s naším sprievodcom a inštrukciami - od klasických...

Zobraziť všetky články
Späť
Zmeniť moje heslo

Hurá! Poslali sme Vám email. Už čoskoro sa budete môcť prihlásiť!

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna