365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

120cm opasky

Prezentujte svoj štýl s naším 120cm opaskom. Tento opasok je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý vydrží dlhé roky. Je ideálny pre mužov, ktorí hľadajú praktický a elegantný doplnok. S jeho dĺžkou 120cm sa hodí pre väčšinu postáv a môže byť použitý na rôzne príležitosti. Objednajte si náš 120cm opasok ešte dnes a získajte dokonalý doplnok pre svoj šatník.

Typy personalizácie
Produktov: 12

Objavte jedinečnú kolekciu 120cm opaskov

Predstvujeme vám nádherné 120 cm opasky pre mužov, ktorí si radi doprajú štýlové detaily.


Tieto opasky nie sú len o tom, aby držali nohavice na mieste. Sú to elegantné, sofistikované a kvalitné kúsky, ktoré odrážajú váš štýl.


Kvalita materiálov a precízne spracovanie sú kľúčovými prvkami pri výbere správneho opasku. Pretože sme zabezpečili čo najlepšiu kvalitu, môžete si byť istí, že váš nový 120cm opasok bude spĺňať práve tieto požiadavky.


Pripojte sa k mužom, ktorí si vybrali štýlový 120cm opasok pre dokonalý vzhľad.

120cm opasok - ideálny darček pre nezabudnuteľné okamihy

Vyberať správny darček pre mužov môže byť niekedy náročné, ale s 120cm opaskom sa nemôžete pomýliť.


Či už hľadáte darček pre svojho partnera, otca, brata alebo priateľa, tento opasok je ideálnym riešením pre každú príležitosť - či už ide o narodeniny, Vianoce alebo výročie.


Tieto jedinečné kúsky nájdete iba u nás, preto neváhajte a potešte svojich blízkych exkluzívnym 120 cm opaskom.


Dobrá kvalita, luxusné materiály a jedinečný dizajn sú prvky, ktoré urobia z tohto doplnku nezabudnuteľný a cenový zážitok.


Objednajte si ešte dnes svoj 120cm opasok a darujte svojim najbližším okamihy radosti, na ktoré budú spomínať ešte dlhé roky.