365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 3 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 09.00-16.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

140cm opasky

Prezentujte svoj štýl s naším 140cm opaskom. Tento opasok je vyrobený z kvalitných materiálov a je dostupný v rôznych farbách a vzoroch. Je to dokonalý doplnok pre každého muža, ktorý chce vyzerať štýlovo a sofistikovane. Objednajte si ho teraz a získajte ten správny prvok pre svoj outfit.

Získajte dokonalý doplnok: 140cm opasok

Niektoré veci sú jednoducho neodlučiteľnou súčasťou každodenného života mužov: hodinky, tašky a samozrejme opasky. Ale prečo sa uspokojiť s obyčajným a nevýrazným bielym opaskom, keď máte možnosť získať jedinečný a pozoruhodný doplnok?

Zavŕšte outfity so 140 cm opaskom

Pre niektorých sú opasky iba praktickým doplnkom, ktorý udržuje nohavice na svojom mieste. Avšak pre tých, ktorí chcú byť štýloví a pritom ostať v pohodlní, 140 cm opasok môže byť perfektnou voľbou. Nech už si vyberiete akýkoľvek štýl, farbu alebo materiál, môžete sa spoľahnúť na to, že tento pánsky doplnok zostane vaším verným spoločníkom dlhé roky.