365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 4 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
Kontaktujte nás
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

130cm opasky

Prezentujte svoj štýl s naším 130cm opaskom. Opasky sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje jeho trvácnosť a odolnosť. Sú ideálne pre mužov, ktorí hľadajú praktický a elegantný doplnok k svojmu outfitu. Objednajte si opasok ešte dnes a získajte dokonalý doplnok do svojej kolekcie.

Najlepšie 130cm opasky pre mužov

Pozdvihnite svoj štýl na vyššiu úroveň s našimi najmodernejšími 130cm opaskami pre mužov! Vhodné pre všetky príležitosti, tieto opasky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a zaručujú kvalitu.

Ako si vybrať správny 130cm opasok

Nájdite ten správny 130cm opasok, ktorý dokonale ladí s vašimi obľúbenými oblekmi alebo casual outfitmi. Zvoľte si z našej širokej ponuky elegantných a robustných opaskov, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane kože, hodvábu a textilu. Zaručujeme vám výber toho najkvalitnejšieho opasku, ktorý si budete užívať dlhé roky.