365 dní na vrátenie tovaru - bez udania dôvodu!
Doručenie 3 € - Možnosť doručenia zadarmo nad 49 €-
02 333 251 71 - (pracovné dni 09.00-16.00)
Pripojte sa k Trendhim Tribe

Pripojte sa k Trendhim Tribe pre exkluzívne zľavy, inšpirácie v štýle a viac!

Zadaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Obchodnými podmienkami a so zasielaním e-mailových ponúk a novieniek o produktoch. Kedykoľvek v budúcnosti sa môžete z Trendhim Tribe odhlásiť.

Pánske biele kožené opasky

Prezentujte svoj štýl s naším pánskym bielym koženým opaskom. Tento opasok je vyrobený z kvalitnej kože a má elegantný dizajn, ktorý sa hodí k akémukoľvek outfitu. Je to dokonalý doplnok pre každého muža, ktorý chce vyzerať štýlovo a sofistikovane. Objednajte si náš pánsky biely kožený opasok ešte dnes a získajte dokonalý kúsok pre svoju kolekciu doplnkov.

Produktov: 0
Produktov: 0
FILTER_ZERO_RESULTS_MESSAGE_TITLEFILTER_ZERO_RESULTS_MESSAGE_TEXT

Kvalitné a elegantné pánske kožené opasky

Naša móda sa neustále mení, ale jedna vec zostáva konštantná - nutnosť vlastniť dobý opasok. S našou kolekciou pánskych kožených opaskov získate prémiový doplnok ku svojmu štýlu. Vyznačujú sa nielen vyššou kvalitou, ale aj trvácnosťou. Vyberte si biely kožený opasok a objavte tak nový spôsob, ako zvýrazniť váš outfit.

Značkový pánsky biely kožený opasok - dokonalá voľba pre všetky príležitosti

Ak hladáte dokonalý opasok na všetky príležitosti, biely kožený opasok je tá správna voľba. Vďaka jeho exkluzívnému dizajnu a kvalitnému materiálu bude ideálny na každodenné nosenie, ale aj na špeciálne príležitosti ako sú svadby, pracovné rokovania alebo firemné stretnutia.