365 dní na vrátenie tovaru
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Okuliare s priehľadnými sklami
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Doplnky pre ženícha – Váš kompletný sprievodca

Vyberte si ich, skombinujte ich, dajte si ich na seba - zakončite svoj outfit na svadbu pomocou nášho kompletného sprievodcu o doplnkoch pre ženícha.

Kvôli svadobným doplnkom môžu byť aj tí najkrajší muži nespokojní počas svojho veľkého dňa. Oblečenie do kancelárie nie je to isté ako oblečenie na deň, kedy si idete povedať svoje áno.

V Trendhim máme radi dobré svadby! Pre nás je dôležité pomôcť ženíchovi obliecť sa na jedno z najväčších životných rozhodnutí. Ohľadne doplnkov, ktoré by ste si mali na seba vziať, sme sa opýtali Emily Burton z Emily Burton Designs a jej poznatky sme zhromaždili v tejto príručke. Emily je úspešná organizátorka svadieb; má vzdelanie, skúsenosti a štýl, ktorému dôverujme.

Ako sme začali vytvárať zoznam pre ženícha a družbov, prišla nám na myseľ táto otázka... existuje niečo také, ako príliš veľa doplnkov na ženíchovi? Emily rýchlo odpovedala: "Áno, niekedy. Moje pravidlo je, aby mal ženích iba jeden výrazný kúsok. Jeden doplnok vyzerá dobre a skompletizuje celý outfit, zatiaľ čo viac doplnkov sa môže medzi sebou biť a spôsobiť, že celý outfit bude vyzerať lacno.

Dávajte pozor na formálnosť udalosti a vždy to prediskutujte so svojou partnerkou. Nechcete predsa zistiť v čase, keď sa nevesta v kostole pomaly blíži k vám, že máte na sebe ihlu do klopy s motívom video hry , keď ona očakávala bielu ružu. Nie je to najlepšia predohra k manželským sľubom."

Kľúčový je výber jedného výrazného doplnku. Nižšie uvádzame naše obľúbené doplnky na svadobný deň. Ktorý z nich použijete na vytvorenie osobného vyhlásenia? Alebo sa chcete držať tradičného, nevýrazného vzhľadu a necháte nevestu v centre pozornosti?

Vaša tvár

Dobre, vieme, že „tvár“ nie je prvou vecou, ktorú by ste očakávali na zozname doplnkov, ale buďme k sebe úprimní ... je to dôležité. „Vaša svadba nie je správny čas na to, aby ste skúšali niečo nové alebo si zvolili divoký, neupravený vzhľad. Cieľom je vyzerať ako vznešená verzia seba samého.

Kľúčom k tomu, aby ste sa cítili čo najlepšie, je starostlivosť o pokožku. Upravenie okrajov vašej brady alebo hladké oholenie urobí toho viac, ako len dobre vyzerať… budete sa lepšie cítiť.“

Čo robiť?

Možno každý drevorubač žiarli na vašu bradu. Či už máte krásnu bradu alebo ste úplne oholený, dôležité je urobiť si plán. „Nepoužívajte nový zastrihávač brady po prvýkrát pred svadbou ani sa nepokúšajte o nový štýl, ktorý ste videli na sociálnych sieťach. Ak chcete niečo vyskúšať, uistite sa, že ste si to nacvičili a vašej partnerke sa bude páčiť výsledok! Určite nechcete, aby vás nevesta pri oltári nespoznala.

To isté platí pre hladké oholenie . Aj keď holenie nemusíte predtým nacvičovať (dúfajme, že to nie je vaše prvé holenie), musíte si pripraviť pokožku teplou sprchou a uistiť sa, že všetky používané produkty sú pripravené na splnenie dôležitej úlohy .

Kravaty

Výber vzorov, materiálov a uzlov znamená, že správna kravata sa bude hodiť na každú svadbu, ktorú plánujete - od tradičných až po neformálne.

Uzol, ktorý si viažete na ten deň, "kedy si viažete uzol" by mal zodpovedať tomu, do akej miery je udalosť formálna. "Klasický je uzol Windsor. Samozrejme, môžete byť kreatívni a vyskúšať napríklad uzol Truelove, ale existuje dôvod, prečo uzol Windsor prežil aj desaťročia rôznych módnych trendov. Vždy vyzerá fantasticky."

Ako si vybrať správnu kravatu

"Vaša svadba má odrážať vás a osobnosť vašej partnerky. Mali by ste vyrozprávať váš príbeh cez oblečenie a výzdobu, jedlo a nápoje, a dokonca aj cez štýl zábavy, ktorý si zvolíte… všetko bez toho, aby ste museli povedať čo i len jedno slovo. Neznamená to ale, že veselá a spoločenská osobnosť by mala mať bláznivé farby.

Nie je to o tom, že by ste mali byť dokonale zladení, ale skôr o vyhľadaní takých farieb a vzorov, ktoré sa budú hodiť k obradu. Kúpte kravatu pre seba a pre družbov vopred, a overte u partnerky, či farba zodpovedá jej nápadom.

Len preto, že výzdoba na svadobnej párty je červeno-ružová, neznamená to, že potrebujete ružovú kravatu s červeným nádychom bez vzorov. Namiesto toho zvoľte tmavší odtieň v rovnakom farebnom príbehu, ale nie celkom rovnakú farbu. Ak chcete ísť do neformálnejšieho vzhľadu, vyberte si vzorovanú kravatu s odtieňmi ružovej farby, ktoré vás so svadobnou párty prepoja. “

 1. Čierna kravata spolu s čiernym oblekom je vždy víťaz. Toto nemôže pokaziť nikto.
 2. Ďalšou možnosťou s nízkym rizikom je šedá kravata alebo kravata v striebornom tóne .
 3. Na neformálnej svadbe môžete zapôsobiť aj s vlnenou alebo pletenou kravatou . Hodváb je najbezpečnejšia stávka na takmer každú situáciu.
 4. Kravaty sa rýchlo krčia. Uistite sa, že ste ich pred vaším veľkým dňom správne uskladnili .

Kravatové spony

Použitie kravatovej spony alebo klipsy skrášli váš už vyblýskaný vzhľad, a keď ju zladíte s inými kovmi, ktoré nosíte, prinesie to súdržnosť a kvalitu do vášho celkového vzhľadu… nehovoriac o tom, že vaša kravata nebude padať do hlavného chodu počas oslavy.

Ako si vybrať kravatovú sponu

Kľúčom k správnemu výberu kravatovej spony je to, aby ste použili kov rovnakej, či už striebornej alebo zlatej farby, na spone a na ostatných doplnkoch. Vymieňate si svadobné obrúčky ? Toto pravidlo sa vzťahuj aj na ne. „Zodpovedajúce kovy - na spone na opasku, hodinkách, manžetových gombíkoch atď. - sú skvelý spôsob, ako vytvoriť nerušivý vzhľad, ktorý bude vždy v móde."

 1. Kravatová spona by mala mať maximálnu dĺžku približne 70-80% šírky kravaty.
 2. Kravatová spona by mala byť umiestnená medzi 3. a 4. gombíkom na košeli alebo v rovnakej výške ako vrecko na saku.
 3. Výber veľkosti kravatovej spony závisí od kravaty, ktorú si vyberiete.

Motýliky

Motýliky sú menej časté ako kravaty a odlíšia vás od davu. „Ak sa objavíte v zábavnom motýliku s podobnými, ale nie úplne rovnakými farbami, ktorú sú použité na svadobnej párty, je to jedinečný spôsob, ako pozdvihnúť svoj vzhľad a udržať ho súdržný.“

Existujú aj situácie, keď je motýlik povinný. „Ak máte plisovanú košeľu - dajte si motýlika. Plisované košele sú určené pre formálne situácie a pre nosenie s gombíkovými cvokmi. Kravata by skryla cvoky a pokazila by vzhľad košele. “

Ďalšia situácia je, ak ste v smokingu. Máte síce rôzne možnosti, ale ak ho máte na sebe, zvyčajne to znamená, že je udalosť formálna a môže mať dokonca dress code. Black tie znamená, že sa vyžaduje čierna kravata . „Ak sa vzdávate tradície a nosíte kravatu aj so smokingom, vyberte si jednofarebnú čiernu hodvábnu kravatu.“

Ako si vybrať motýlika?

Nosíte kravatu každý deň do práce? Možno vám motýlik počas svadobného dňa zvýši sebadôveru a štýl.

 • Čím je svadba menej formálna - tým kreatívnejší môže byť váš motýlik.
 • "Nechať družbov nosiť motýliky, ktoré zvýrazňujú ich individualitu, je populárny trend. Uistite sa, že vy (a nevesta) ste schválili ich voľbu predtým, než si niekto niečo kúpi. Vybrali ste si družbov kvôli ich osobnosti ... mali by ste im dať preto priestor, aby vyjadrili svoju výnimočnosť."
 • "Nezabudnite, že existujú aj možnosti ako sú drevené motýliky . Textúra a prirodzená farba dreva dodávajú vášmu finálnemu vzhľadu ďalšiu dimenziu a vyzerajú dobre aj pri ostatných udalostiach."
 • Koniec motýlika by nemal presahovať vaše uši a nemal by byť užší ako vonkajšie časti očí.
 • Predviazané alebo viazacie motýliky . Voľba je na vás. Ak sa rozhodnete pre viazacieho motýlika, nezabudnite si viazanie vopred nacvičiť.

Kravatové šály

Hľadáte niečo špeciálne? Kravatový šál dodá štýlový nádych formálnejším príležitostiam. Avšak, kravatový šál, ktorý sa nosí vo vnútri košele, môže úplne zmeniť vzhľad a dodať uvoľnenú atmosféru tejto príležitosti.

Štylisticky by mal ženích vyčnievať od iných členov svadobnej hostiny. "Nosenie kravatového šálu ho odlíši od ostatných mužov na svadbe, pričom môžu mať kravatu v rovnakej alebo podobnej farbe. Vzhľad je stále zosúladený, ale určuje ženícha ako niekoho výnimočného... pretože aj je."

Navrhujeme 2 spôsoby, ako si uviazať kravatový šál. Oba spôsoby sa nosia s formálnou košeľou s krídlovým golierom.

Ako si uviazať tradičný kravatový šál?

 1. Dajte si kravatový šál okolo krku, prekrížte dlhší koniec cez kratší koniec.
 2. Preveďte kratší koniec popod dlhší koniec.
 3. Znova preveďte dlhší koniec späť nad kratší koniec.
 4. Vezmite dlhší koniec nahor a pretiahnite ho cez slučku na krku.
 5. Držte krátky koniec a jemne ťahajte uzol až po golier.
 6. Podľa potreby upravte.

Ako uviazať kravatový šál v štýle scrunch

 1. Dajte si kravatový šál okolo krku, prekrížte dlhší koniec cez kratší koniec.
 2. Preveďte kratší koniec popod dlhší koniec.
 3. Znova preveďte dlhší koniec späť nad kratší koniec.
 4. Vezmite dlhší koniec nahor, pretiahnite ho cez slučku na krku a potiahnite ho dole cez slučku.
 5. Chyťte krátky koniec a jemne ťahajte uzol až po golier.
 6. Podľa potreby upravte.

Vreckovky do saka

Skvelý spôsob, ako priniesť osobnosť a farbu do vášho oblečenia na svadobný deň, je vreckovka do saka . "Nosenie zábavnej vreckovky do saka, ktorá zobrazuje niečo z toho, kto vlastne ste, je zábavné, prijateľné a môže byť skvelým motívom na začatie konverzácie!“

„Vreckovku do saka, ktorú si vyberiete, si ľudia určite všimnú. A určite sa o nej bude hovoriť - každý sa rád rozpráva o tom, čo má na sebe nevesta a ženích - a bude žiť večne na fotografiách. Zoberte si, koľko peňazí a času strávila nevesta na prípravy svojho veľkého dňa. Myslíte si, že si nezaslúžte trochu viac pozornosti? “

Ako si vybrať vreckovku do saka?

"Nenoste vreckovku do saka a kravatu v rovnakej farbe, iba ak chcete dosiahnuť jednotnejší a formálny vzhľad." Je dôležité brať do úvahy farby, ktoré sa používajú na obrade - máte rovnakú farbu pre kvety alebo šaty družičiek, ktorú vybrala vaša nevesta? Zvoľte si túto farbu a vyberte ej tmavší alebo svetlejší odtieň. Môžete si tiež vybrať 2 doplnkové farby alebo farby na opačnej strane kolesa farieb. To vám dodá výrazný a uhladený vzhľad… namiesto toho, aby ste nosili úplne rovnaké farby.

 • Vreckovka do saka zažiari najlepšie, keď je vyrobená z iného materiálu ako je sako. Hodváb je vždy bezpečná voľba a vyzerá elegantne.
 • Zvoľte si ručne rolované okraje , pretože vyzerajú pekne, keď vytŕčajú z vášho vrecka, prinášajú jedinečnosť každej vreckovke do saka a dodávajú štruktúru poskladanej vreckovke.
 • Výber spôsobu skladania je tak individuálny ako vy. Je to vaša šanca vniesť kúsok zábavy a zdieľať ešte viac zo svojej osobnosti. Pre istotu si skladanie precvičujte každý deň.

"Posledná poznámka o vreckovkách do saka je, že ak máte na sebe kvet boutonniere alebo honosnú ihlu do klopy spolu s vreckovkou do saka, potom si zvoľte vreckovku do saka v jednoduchej farbe, ako je biela, a konzervatívny spôsob skladania, ako je Prezidentský spôsob skladania . Boutonniere alebo ihla do klopy vynikne vďaka farbe a umiestneníiu. Ak túto kombináciu udržíte v jednoduchosti, zabezpečíte si elegantný vzhľad."

Manžetové gombíky

Ženích nemusí nosiť veľa šperkov počas svadobného dňa, pretože nevesta je vizuálnou hviezdou celej šou. To však neznamená, že musí úplne zaniknúť alebo byť zbavený charakteru.

„Pamätajte si - chcete, aby bol váš vzhľad zlepšenou verziou vás samých. Toto môžu urobiť tie správne manžetové gombíky… dodajú vám určitú sofistikovanosť a štýl, ktorý odlíši váš veľký deň od tých obyčajných.

Tieto malé položky sú tiež skvelé aj pre družbov. Existuje nejaký koníček alebo film, ktorý majú vaši kamaráti radi? Zapracujte ho do svojho vzhľadu."

Ako si vybrať manžetové gombíky

Výber manžetových gombíkov začína s manžetami na košeli. Volajú sa francúzske manžety. "Sú takmer povinné, keď nosíte smoking, ale pravidlá sú flexibilnejšie s oblekom." Len sa uistite, že sa zhodujú s ostatnými kovmi na doplnkoch a hodia sa aj so šperkami nevesty."

Ak máte manžetové gombíky a oblek , kravata alebo motýlik je nutnosť. "Francúzske manžety sú príliš elegantné na to, aby sa nosili s roztvoreným golierom."

Bez ohľadu na to, ktoré si vyberiete, "ak si na ne necháte vygravírovať dátum svadby, bude to krásna spomienka vášho veľkého dňa. A ak si čítajú tento článok aj nejaké nevesty... vygravírované manžetové gombíky sú skvelým darčekom pre ženícha!" A my s tým určite súhlasíme.

Ihly do klopy

„Ihly do klopy vám dodajú dokonalý dekoratívny šmrnc.“ So všetkými možnosťami, ktoré sú momentálne na trhu, tento doplnok môže byť extravagantne výrazný alebo jemný. Zvoľte si štýl, aký chcete. Na väčšine svadieb sa stretnete s boutonniere - živou kvetinou s históriou zo 16. storočia.

Boutonniere je po francúzsky „gombíková dierka pre kvet“. Spočiatku bolo účelom nosenia boutonniere odvrátiť nešťastie a zamaskovať nepríjemné ľudské pachy, ktoré boli v tých dobách bežné. Dúfame, že ju budete nosiť len z estetických dôvodov a nie preto, že ste sa zabudli osprchovať.

Ako nosiť ihly do klopy & Boutonniere

Je tu jedno zlaté pravidlo pre ihly do klopy – noste ich približne tam, kde je alebo by mala byť gombíková dierka na klope. To je horná časť na ľavej strane.

Ihla by mala byť umiestnená paralelne s vašou klopou namiesto toho, aby k nej bola umiestnená priamo alebo naprieč. Toto je obzvlášť dôležité pre dlhšie stonky, kde nesprávny uhol môže zhoršiť celkový vzhľad.

Existujú určité jednoduché zásady, ktorými sa treba riadiť, aby vyzerala kvetina boutonniere čo najlepšie:

 • Rovnako ako ostatné ihly do klopy, aj kvetina by mala byť umiestnená v blízkosti gombíkovej dierky alebo tam, kde by dierka mala byť.
 • Na mnohých formálnych sakách nájdete za klopou záhyb, ktorá drží stopku na mieste a skryje ju.
 • Kvetina by mala smerovať preč od hrudníka.
 • Všetky listy by mali byť zastrčené za okvetnými lístkami, aby sa minimalizovala ich viditeľnosť.
 • Ak vaše sako nemá gombíkovú dierku, pripevnite celý kvet na klopu pomocou ihly.

"Uistite sa, že má kvetinárka správnu ihlu pre boutonniere - čiernu pre tmavšie obleky a bielu pre svetlejšie obleky - nie všetci kvetinári vedia, ako pripojiť boutonniere tak, aby bola ihla neviditeľná. Informujte sa o tom vopred. “

Opasok a traky

Poďme začať s opaskami , pretože ich nosenie je zložitejšie. Či nosiť opasok alebo nie, závisí od stupňa formality konkrétnej udalosti a od toho, či sa hodí k obleku. "Ak váš oblek dokonale sedí, nebudete ho potrebovať. Ak sú vaše nohavice trochu voľné, mali by ste opasok použiť, aby neskončili dole na členkoch. Všimnite si, že smoking si nevyžaduje nosenie opasku."

„Na druhej strane, traky sa dajú nosiť za účelom funkčnosti, alebo na dodanie vintage alebo retro štýlu." Kombinovanie trakov s motýlikom bez saka dodáva individualitu old-school štýlu, ktorá funguje dobre pre svadby, ktoré nie sú priveľmi formálne.

"Ale buďte opatrní. Napriek tomu, čo vidíte na Pintereste, nenoste súčasne opasok a traky. Sú navrhnuté tak, aby plnili presne tú istú funkciu, takže nosenie oboch je zbytočné. Rozhodnite sa pre jeden typ a pracujte s ním."

Ako nosiť opasky alebo traky?

Požiadali sme Emily o jednoduchý návod:

 • Nenoste oboje - vyberte si opasok alebo traky.
 • Traky by mali smerovať priamo od ramien k pásu.
 • Nenoste traky s vestou.
 • Ak nosíte opasok, koža sa musí zhodovať s kožou pre kompletný vzhľad. Nosenie kože v podobnom tóne (topánky a opasok) bude vyzerať menej formálne, ako nosenie úplne rovnakej farby kože, ale je to úplne v poriadku.
 • Traky prichádzajú v širokej škále farieb od divokej po tú krotkú. Berte do úvahy ostatné farby na svadbe a zlaďte sa s nimi.

Náramkové hodinky a vreckové hodinky

Ak obrad trvá príliš dlho, nemôžete vytiahnuť telefón a skontrolovať čas alebo sa zahrať hru Candy Crush. To isté platí aj pre hosťov. Ak ešte nenosíte hodinky , vaša svadba je ideálna príležitosť na túto investíciu.

"Pánske hodinky sú praktické a krásne dopĺňajú vzhľad ženícha." Keď chcete vyzerať veľmi elegantne, zvážte vreckové hodinky . "Vreckové hodinky sú ďalší zábavný spôsob, ako vyjadriť vašu osobnosť, štýl a dodať trochu starodávneho sveta do svadobnej hostiny. "Obdarovanie družbov, takými istými hodinkami, tiež nie je zlý nápad."

Ako vybrať tie správne hodinky?

"Je dôležité, aby všetky šperky, ktoré nosíte, boli v súlade so šperkami nevesty. Myslite na to ako na prvý krok, ktorý urobíte ešte pred koordináciou a kompromisom v manželskom páre. A keď si budete pozerať svadobné fotografie, nebudete ľutovať, že ste si na to vyhradili čas."

Dajte si strieborné hodinky, ak má nevesta strieborné alebo biele zlato, a dajte si zlaté hodinky, ak má na sebe zlato. "Zvážte aj štýl jej šperkov. Chystá sa na klasický vzhľad s jednoduchými perlami? Ak áno, potom hodinky, ktoré si vyberiete, by mali byť rovnako klasické a jednoduché.“

Šerpy

Šerpy sú vyhradené pre smokingy. Ak sa obalíte šerpou a oblečiete si oblek, budete vyzerať naozaj bláznivo.

Pôvodne ich začali nosiť Briti v Indii. Hlavným účelom dnešnej šerpy je zakryť pás. Výsledkom je, že vyzeráte vyšší a chudší, a vaša košeľa sa nebude vydúvať - nie je to zlý dôvod na nosenie šerpy, však? Tradičné pravidlá pre formálne oblečenie určujú, že všetky pohybujúce sa časti outfitu musia byť zakryté. To je tiež dôvod, prečo sa manžetové gombíky používajú na nahradenie košeľových gombíkov.

Ako nosiť šerpy

"Pravidlom číslo jedna ohľadne šerpy je, že by sa mala nosiť na vašom prirodzenom páse so záhybmi smerujúcimi nahor. To znamená, že nohavice by ste mali nosiť na pupku a polovica šerpy by mala pokrývať košeľu a polovica nohavice. Ak ju nosíte príliš vysoko alebo príliš nízko, môže to pokaziť zoštíhľujúci účinok a budete vyzerať hlúpo."

Ďalšie pravidlá ohľadne nosenia šerpy zahŕňajú:

 • Šerpy sú synonymom smokingového štýlu a majú sa nosiť s motýlikmi... nie s kravatami. Kravata prechádza cez šerpu a celý outfit potom vyzerá veľmi chaoticky.
 • Šerpy nepatria pod traky. Ak ich ale budete nosiť na trakoch, dodá to vášmu konečnému vzhľadu štýl a čistotu.

Slnečné okuliare

Slnečné okuliare nie sú naozaj vhodné pre väčšinu svadieb. Ak sa teda v polovici popoludnia nedostanete niekde na pláž.

Niektorí muži dávajú svojim družbom rovnaké okuliare kvôli foteniu. Voľba závisí od vás a nevesty. "Nemôžem viac súhlasiť. Áno, na vašej svadbe sa chcete zabaviť, ale nezabudnite sa spýtať vašej snúbenice, čo si myslí o tom, že vy a vaši kamaráti budete mať slnečné okuliare. Môže mať úplne iný nápad ako tento... bude to jeden z prvých kompromisov, ktoré urobíte ako pár. “

Ktoré okuliare by ste mali nosiť?

Ak si chcete dať slnečné okuliare, "uistite sa, že budú také pekné, že aj keď sa po rokoch pozriete na svadobné fotografie, nebude vám pohľad na vás vadiť. Polarizačné šošovky znížujú odlesky od vody a sú skvelé, ak sa naozaj vydávate na slnečnej pláži… alebo vedľa rybníka plného krásnych labutí. A nezabudnite na ochranu pred UV žiarením.

"Okuliare v štýle browline s rámami, ktoré ladia s vašimi topánkami a kovovým doplnkom, je klasická, štýlová alternatíva k plastovým okuliarom zo supermarketu." Ak máte čierne topánky a zlaté manžetové gombíky, vyberte si na čierno-zlaté okuliare. Alebo strieborno-hnedé okuliare, ak sú vaše hodinky strieborné a topánky hnedé.

Či už stojíte pri oltári sami alebo máte vedľa seba najlepších kamarátov, stále platia nejaké pravidlá, aby ste vyzerali čo najlepšie. Určite chcete, aby kamaráti vyzerali rovnako dobre ako vy... alebo takmer tak dobre ako vy.

"Je vždy ľahšie, ak ženích a družbovia používajú tú istú spoločnosť na nákup oblekov na mieru, čo zjednodušuje problém„ zladenia sa“, a umožní vám, aby ste vyzerali súdržne. To isté platí aj pre doplnky - nájdite si spoločnosť, ktorá sa vám páči, a nakupujte iba od nich."

A napokon, "Nevesta má čo robiť - pomôžte jej aspoň tak, že sa oblečiete sami." Teraz máte know-how a dôveru, aby ste to urobili.

Vy sa pýtate – My odpovedáme

Ako dlho pred svadbou by som mal začať plánovať oblečenie?

"Najlepšie je začať 3-4 mesiace pred svadbou. To vám dáva dostatok času na to, aby ste si oblek prispôsobili, objednali si ďalšie doplnky, nacvičili veci ako uzol Windsor alebo zistili, ktoré manžetové gombíky vyzerajú najlepšie s kravatou."


Mal by nosiť ženích a hlavný družba ten istý oblek?

„Závisí to od toho, aká formálna je svadba. Rovnaké oblečenie vyzerá uhladene, ale nie je povinné. Ak nosíte ten istý oblek, zvážte vizuálne rozlíšenie prostredníctvom doplnkov, ktoré si zvolíte."


Mal by mať ženích iné oblečenie ako družbovia?

"Znova to závisí od celkového vzhľadu, ktorý chcete. Navrhujem ženíchovi, aby mal na sebe vždy niečo, vďaka čomu vynikne a bude vyzerať inak ako muži vedľa neho - môže to byť iná kravata, kvetina boutonniere alebo dokonca aj vreckovka do saka."


Ako môžem udržať svadobnú košeľu na mieste počas svadby?

Odpoveď tvoria 3 slová... traky na košeľu . Vaša košeľa zostane úhľadne zastrčená, bez ohľadu na to, koľkokrát zdvihnete prípitok alebo koľkokrát budete tancovať odzemok.

Aké štýly sú teraz prijateľné, ale neboli populárne pár rokov dozadu?

"Toto sa líši v závislosti od krajiny a regiónu. Všimla som si, že sa do svadieb začali vkrádať aj biele obleky a dokonca aj žabky. Vaša svadba je o tom, kto ste ako pár... urobte váš deň vaším dňom! "

Stretnite sa s Emily Burton – svadobnou koordinátorkou

Emily Burton je majiteľkou, vedúcou dizajnérkou a vizionárkou Emily Burton Designs . Jej inšpirácie pochádzajú z prírody, módy a jej klientov. Má rada, keď sa môže stať špeciálnou súčasťou príbehu páru. A rozumie tomu, že sú to práve menšie detaily, ktoré robia deň perfektným.

Jej skúsenosti na pozícii Senior Dizajnér podnietili v roku 2008 jej túžbu rozbehnúť svoju vlastnú firmu. Od tej doby, Emily a jej tím vystupoval v národnej televízii, mali články v mnohých časopisoch a stali sa jednou z najvyhľadávanejších agentúr pre plánovanie svadieb na juhovýchode Spojených štátoch. Agentúra Emily Burton Designs sa nachádza v Brunswick, Georgia, USA a jej tím cestuje po celom svete.

Zoznámte sa s naším párom

Chceli by sme sa poďakovať milému páru Aurélie a Pierre za zdieľanie fotografií z ich nádhernej svadby vo Francúzsku. Nadaný fotograf z Brian Photographer zachytil ich magický deň a sme poctení, že sa o ne môžeme podeliť v tomto článku. Pozrite si viac fotografií z ich svadobného dňa tu .

Nové kolekcie

Vodotesné hodinky so zafírovým sklom

Váš príbeh sa nikdy nezastaví, tak prečo by sa mali zastaviť vaše hodinky? Vďaka vodotesnosti do 100 metrov, nehrdzavejú...

Chronografy z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele so zafírovým sklom

Vďaka presnému zobrazovaniu času a najlepším materiálom vo svojej triede vám kolekcia Ray umožní stráviť čas štýlovo.

Skladacie okuliare Waykins + 31 nových štýlov

Od skladacích slnečných okuliarov po šošovky odolné voči poškriabaniu, naše najnovšie slnečné okuliare sú vyrobené tak,...

Šály a čiapky príjemné na dotyk

Každý šál a čiapka z kolekcie Montagna je premyslene navrhnutá pre tie najchladnejšie dni, pretože zadržuje teplo, ale j...

Hodiny s viditeľným mechanizmom

Dante hodinky sú poháňané pohybom. Kým sa budete pohybovať vy, hodinky sa budú pohybovať s vami.

Skladacie tašky pre mestského objaviteľa pripravené na cestovanie

Každá ľahká taška v Kolekcii skladacích tašiek od Lazy Bear je odolná voči vode a navrhnutá v Dánsku. Dá sa ľahko zabali...

Kolekcia talianskych kožených opaskov

Každý kožený opasok je výsledkom kombinácie talianskeho remesla a dánskeho dizajnu. Je to spojenie dlhotrvajúcej funkcie...

Kolekcia Kite

Kolekciu Kite tvorí univerzálny výber ľahkých čiapok. Každý kus je vyrobený zo 100% organickej bavlny, ktorá zaisťuje pr...

Kolekcia Lincoln

Každá peňaženka a taška, vyrobená z jemnej kože v rôznych farbách, kombinuje funkčný dizajn s kvalitou. Koža bude časom...

Zobraziť všetky kolekcie

Nové články

Pánske svadobné prstene a obrúčky – Vaša kompletná príručka

V tejto príručke sa dozviete všetko - od výberu správnej veľkosti prsteňa až po nakupovanie netradičných obrúčok a prste...

Valentínsky darček pre neho

Vyberte mu na deň sv. Valentína darček, ktorý bude pre neho znamenať veľa - od hodiniek, až po prstene, náhrdelníky a ná...

Hodinky s mesačnými fázami a ako ich nastaviť

Naučte sa, ako čítať a nastavovať najstaršiu funkciu hodiniek na svete - fázy mesiaca.

Ako čistiť a starať sa o pánske náramky

Odpovieme vám na všetky otázky týkajúce sa čistenia a starostlivosti o pánske náramky. Dozviete sa všetko od toho, či mô...

4 otázky, na ktoré by ste si mali odpovedať pred kúpou skeletových hodiniek

Ak si položíte tieto 4 otázky, pomôže vám to vybrať si tie správne pánske skeletové hodinky a budete vedieť ako ich udrž...

Ako nosiť vreckové hodinky so štýlom?

v tejto príručke sa naučíte, ako nosiť vreckové hodinky správnym spôsobom - od výberu retiazky na vreckových hodinkách a...

Ako oprať beanie čiapku?

Pomocou jednoduchých pokynov a obrázkov sa naučte, ako oprať čiapku v rukách.

Ako nosiť beanie čiapku: Váš kompletný sprievodca

Túto príručku berte ako svojho sprievodcu svetom štýlov čiapky beanie, materiálov a tipov na nakupovanie, aby ste presne...

Pánske náhrdelníky – Vaša kompletná príručka

Naučte sa, ako štýlovo nosiť pánsky náhrdelník - od výberu správnej dĺžky retiazky, až po nosenie psích známok a krížov

Zobraziť všetky články
Späť
Zmeniť moje heslo

Hurá! Poslali sme Vám email. Už čoskoro sa budete môcť prihlásiť!

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna