Objednajte si do pondelka 20. decembra do 16:00, a objednávku vám doručíme pred Vianocami
365 dní na vrátenie tovaru
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
02 333 251 71 - (pracovné dni 9.00-17.00 )
Všetky doplnky
Doplnky k obleku
Šperky
Tašky & Peňaženky
Objednajte si do pondelka 20. decembra do 16:00, a objednávku vám doručíme pred Vianocami
Objednajte si do pondelka 20. decembra do 16:00, a objednávku vám doručíme pred Vianocami
Doručenie 5 € - Zadarmo nad 29 €
Trendhim
×
Trendhim
Jazyk:
Hodinky
Holenie
Ihly do saka / klopy
Klobúky / Čiapky
Kravaty
Manžetové gombíky
Motýliky
Náramky
Náušnice
Okuliare s priehľadnými sklami
Opasky
Peňaženky
Prstene
Retiazky / Náhrdelníky
Rukavice
Slnečné okuliare
Spony na kravatu
Starostlivosť o bradu
Tašky
Traky
Vreckovky do saka
Šály
02 333 251 71
Pracovné dni 9.00-17.00
Prezrieť si všetko

Pánske svadobné prstene a obrúčky – Vaša kompletná príručka

Váš príbeh sa líši od príbehu iného muža. A tak isto by sa mala líšiť aj vaša svadobná obrúčka. Od výberu správnej veľkosti po dokonalú povrchovú úpravu prsteňa- ukážeme vám, ako si vybrať svadobnú obrúčku a užiť si svadbu vo veľkom štýle.

Našli ste človeka, s ktorým chcete stráviť zbytok svojho života... a povedala vám áno! Jednoduchá časť je oficiálne za vami.

A od tejto chvíle budete zamestnaný už iba plánovaním svadby. Zatiaľ čo budete zahltený výberom kvetov, koláčov a schémami zasadacieho poriadku, je tu jedna vec, s ktorou vám môžeme pomôcť - vaša svadobná obrúčka.

“Ale čo s toľkými prsteňmi v internetových obchodoch? Kde by som mal začať?”. To je pravdepodobne to, čo si práve hovoríte. Po prvé, prestaňte hovoriť na obrazovku ... je to čudné. Po druhé, vytvorili sme sprievodcu, ktorý vám pomôže s rozhodnutím, s ktorým budete žiť (a nosiť ho), až kým vás smrť nerozdelí.

Prevedieme vás všetkými krokmi, ktoré súvisia s nákupom vašej svadobnej obrúčky - od zistenia jej veľkosti až po udržanie čistoty. Prečítajte si všetko, o čom ste nevedeli, že potrebujete vedieť o pánskych svadobných obrúčkach a o tom, ako nájsť tú, ktorá vyrozprávať váš príbeh.

Aká je najlepšia šírka pánskej obrúčky?

Pokiaľ ide o nakupovanie pánskej obrúčky, prvým krokom by mal byť výber šírky. Zatiaľ čo prstene a obrúčky prichádzajú v rôznych šírkach, my sa zameriame na najobľúbenejšie štýly: 4 mm, 6 mm a 8 mm.

 • Tenké obrúčky - 4 mm
 • Stredne hrubé obrúčky - 6 mm
 • Hrubé obrúčky - 8 mm

Ak nie sú pre vás prstene cudzie, pravdepodobne už máte svoju predstavu o šírke. Prezrite si svoju kolekciu prsteňov a rozhodnite sa pre šírku, ktorú budete vidieť na sebe každý deň - navždy. Obrúčka by mala byť dostatočne pohodlná na každodenné nosenie bez toho, aby vám prekážala pri práci.

Ak ste nováčik v nosení prsteňov alebo ak nakupujete pre svojho partnera, máme pre vás jeden tip. Zistili sme, že väčšina mužov kupuje snubné prstene v šírke minimálne 8 mm. Všeobecne platí, že muži s dlhšími alebo väčšími prstami sa cítia pohodlnejšie s 8 mm šírkou, zatiaľ čo muži s kratšími a štíhlejšími prstami uprednostňujú 6 mm.

Výber správneho kovu pre pánske svadobné obrúčky

Teraz, keď sme vyriešili šírku, na rad prichádza tá zábavnejšia časť… výber kovu. Je zrejmé, že to ovplyvňuje okrem vzhľadu aj cenu vašej obrúčky a to, ako sa o ňu budete musieť starať.

Ak zháňate prsteň, ktorý sa bude hodiť k prsteňu vašej partnerky, potom bude voľba jednoduchá. Vyberte si úplne rovnaký kov. Ak ale nechcete úplne rovnaký prsteň, môžete si vybrať rovnakú farbu, gravírovanie alebo povrchovú úpravu.

Obrúčka, ktorú si vyberiete, musí nielen sedieť na prste, ale musí sa aj príjemne nosiť, nespôsobovať alergické reakcie ani stratiť tvar, keď narazíte do niečoho tvrdého ... nechtiac, samozrejme.

Pánske svadobné obrúčky zo zlata

Svadobné obrúčky z číreho zlata sú mäkké, ľahko stratia svoj tvar a sú drahé. Väčšina vysoko kvalitných zlatých prsteňov je 18 karátových, čo znamená, že 18/24 alebo tri štvrtiny zliatiny (zmes kovov) je zlato. Ak chcete mať prsteň so vzhľadom zlata, ale bez vysokej cenovky, pozrite si pozlátené prstene.

 • Výhody: Klasické a tradičné na svadbu, nezakalia sa
 • Nevýhody: Drahé prstene z rýdzeho zlata môžu jednoducho zmeniť svoj tvar

Pánske svadobné obrúčky z platiny

Platina je vzácny hustý kov, ktorý je cennejší ako zlato. Okrem svojej vzácnosti je platina vynikajúcou voľbou pre pánsku svadobnú obrúčku, pretože je pevná a odolná tak, ako zlato nikdy nebude.

 • Výhody: Odolné a pevné, hypoalergénne, vhodné pre citlivú pokožku
 • Nevýhody: Drahé, môžu byť ťažké kvôli svojej hustote

Pánske svadobné obrúčky z titánu

Titán je pevný kov, ktorý je prekvapivo ľahký. Titánová svadobná obrúčka bude vážiť asi ⅕ z platinového prsteňa. Ak ste novým nositeľom prsteňov alebo sa obávate pocitu ťažkého prsta, titánová svadobná obrúčka bude pre vás správnou voľbou.

 • Výhody: Ľahké, veľmi pevné, odolné voči ohybu
 • Nevýhody: Môžu byť drahé a ťažko sa dá zmeniť ich veľkosť

Pánske svadobné obrúčky z mincového striebra

Väčšina striebra používaného na výrobu svadobných obrúčok pre mužov je zo striebra 925 alebo mincového striebra. To znamená, že 92,5% kovu je striebro, zvyšok je meď. Vďaka prídavku medi je mincové striebro tvrdé a odolné, na rozdiel od rýdzeho striebra, ktoré je mäkké. Toto striebro bude skvelou voľbou pre snubný prsteň.

 • Výhody: Klasická voľba pre obrúčku, pevné, lacnejšie ako zlato
 • Nevýhody: Náchylné k poškodeniu, pri každodennom nosení sa môžu ohýbať a poškriabať

Pánske svadobné obrúčky z volfrámu

Popri diamantoch je volfrám nejapevnejším materiálom na zemi. Pokiaľ neviete, kde kúpiť snubné prstene vyrobené z Vibránia, zvoľte si volfrám. Je veľmi blízko nerozbitnosti.

Volfrám je tiež mimoriadne odolný voči poškriabaniu a cenovo dostupný. Volfrámové obrúčky sa nebudú ohýbať.... takže sa pri náraze prsteň nezdeformuje a neporaníte si prst.

 • Výhody: Hypoalergénne, mimoriadne pevné a odolné voči poškriabaniu
 • Nevýhody: Dá sa ťažko zmeniť ich veľkosť, pri extrémnom náraze sa môžu zlomiť (nie ohnúť)

Kým zlato, platina a striebro sú klasické materiály svadobných obrúčok, neprichádzajú s rovnakou cenovkou.

Pánska svadobná obrúčka je vyjadrením záväzku. Sľub, ktorý dávate svojej partnerke. Aby ste sa stotožnili s týmto zväzkom, budete potrebovať rovnako pevnú, ale stále cenovo dostupnú obrúčku.

Pánske svadobné obrúčky z nehrdzavejúcej ocele

Keď počujete slovné spojenie nehrdzavejúcu oceľ, pravdepodobne vás napadne kuchynské zariadenie - nie šperky. Ale kvôli odolnosti, kvalite, ale aj vzhľadu, je nehrdzavejúca oceľ jedna z alternatív k tradičným platinovým a zlatým prsteňom, ktorú by ste mali zvážiť.

Nakoniec, ak je dosť pevná na to, aby ste ňou mohli postaviť Empire State Building, potom zvládne naozaj všetko, do čoho sa vrhnete.

2 najbežnejšie používané typy nehrdzavejúcej ocele na pánskych svadobných obrúčkach sú:

 • 304 nehrdzavejúca oceľ – Prstene a obrúčky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 304 majú veľmi vysokú odolnosť voči oxidácii a korózii, čo znamená, že nezhrdzavejú. Tiež sa považujú za hypoalergénne.
 • 316 nehrdzavejúca oceľ – Pre vyššiu kvalitu ocele sa používa nehrdzavejúca oceľ 316L. Často sa nazýva aj chirurgicá oceľ, pretože sa používa na výrobu chirurgických nástrojov a je hypoalergénna. Zatiaľ čo chlór a slaná voda môžu poškodiť bežnú nehrdzavejúcu oceľ, 316L má väčšiu odolnosť voči korózii ako iné typy. Dobrá správa, ak ste si zabudli dať pred kúpaním prsteň dole.

Nenechajte sa oklamať odolnosťou obrúčky z nehrdzavejúcej ocele. Napriek svojej pevnosti je to mimoriadne ľahký kov, čo je dobré pre prsteň, ktorý plánujete nosiť každý deň.

Aj keď má každá krajina svoje svadobné zvyky a tradície, jedna vec ich väčšinou spája - cena. Svadby sú drahé. Okrem toho, že sú svadobné obrúčky z nehrdzavejúcej ocele odolné voči hrdzi a zakaleniu, sú aj cenovo dostupné.

V prírodnom striebornom odtieni získate vzhľad striebornej alebo platinovej obrúčky bez zodpovedajúcej cenovky. To isté platí pre prsteň z nehrdzavejúcej ocele v zlatom alebo pozlátenom prevedení - pevnosť ocele so vzhľadom zlata bez toho, aby ste museli zaplatiť celý majland.

Ale nedovoľte, aby vás všetky tieto reči o pevnosti, trvácnosti a odolnosti príliš nadchli. Svadobné obrúčky vyrobené z nehrdzavejúcej ocele sú stále šperky a je potrebné s nimi zaobchádzať opatrne. Kryptonitom pre svadobné obrúčky je chlór. Nehrdzavejúca oceľ je citlivá na chlór a obrúčka z tohto kovu by sa mala dať dole pred kúpaním v chlórovanej vode inak môže stratiť lesk.

Keď už hovoríme o lesku, pokiaľ ide o pánske obrúčky z ľubovoľného kovu, na výber je niekoľko povrchových úprav.

 1. Leštená povrchová úprava – Leštená (alebo vysoko lesklá) povrchová úprava je klasická voľba pre pánske obrúčky. Popisuje prstene s hladkým reflexným povrchom. Na obrúčke by ste mali byť schopní vidieť svoj odraz. Jej nevýhodou je, že ľahko viditeľné budú aj škrabance.
 2. Matná alebo saténová povrchová úprava – Obrúčky s matným alebo saténovým povrchom sú tiež hladké na dotyk, ale nie sú také reflexné ako leštené prstene. Vyzerajú ako zahmlené zrkadlo - svetlo skôr odrážajú a rozptyľujú. Ale lepšie skryjú jemné škrabance.
 3. Brúsená povrchová úprava – Pre aktívny životný štýl je najlepšou voľbou pánska obrúčka s brúseným povrchom, pretože skryje škrabance lepšie ako iné typy. Tento štýl sa vytvára pomocou drôtenej kefy, ktorá dodáva kovu jemnú textúru. Má rovnako jemný lesk, ako matná povrchová úprava.
 4. Kombinovaná povrchová úprava – Pánske svadobné obrúčky s kombinovanou povrchovou úpravou kombinujú 2 typy do jedného kúska. Často ide o zmes lešteného povrchu so saténovými detailmi. Ak zmiešate 2 alebo viac druhov povrchovej úpravy, váš snubný prsteň bude mať extra textúru a bude vynikať od ostatných prsteňov.
 5. Tepaná povrchová úprava – Tento štýl získal svoj názov podľa drobných preliačin okolo prsteňa. Textúra vyzerá tak, ako keby bola vyrobená úderom kladiva do obrúčky. Stále má lesk lešteného prsteňa, ale s extra textúrou, ktorá zabráni tomu, aby bol príliš jasný.
 6. Povrchová úprava s detailmi – Toto ani nemusí byť nevyhnutne povrchová úprava - jedná sa skôr o doplnky, ktoré nájdete na mnohých pánskych svadobných obrúčkach. Pridaním malých kamienkov, dreva alebo gravírovania bude vaša obrúčka ešte jedinečnejšia a vernejšia vášmu osobnému príbehu.

Čo sú to damaškové oceľové prstene a svadobné obrúčky?

Damaškové prstene a obrúčky sa vyrábajú spojením 2 druhov nehrdzavejúcej ocele dohromady. Každý damaškový oceľový prsteň má jedinečný vzor, ​​ktorý pripomína drevo alebo tečúcu vodu.

Väčšina damaškových oceľových prsteňov je ručne vyrobená, čo môže mať vplyv na cenu. Tento fakt treba vziať do úvahy pri hľadaní takejto skutočne jedinečnej svadobnej obrúčky.

Technika používaná na výrobu damaškových oceľových prsteňov a obrúčok je rovnaká ako pri výrobe zváraných mečov v starom Japonsku a na Blízkom východe (odkiaľ pochádza aj názov).

Aj Vikingovia používali na výrobu mečov damaškovú oceľ. (My Dáni si nemôžeme pomôcť, ale o Vikingoch sa zmienime pri každej možnej príležitosti.)

Aj keď nebudete svoj prsteň ovládať tak, ako japonská samurajská katana, váš damaškový oceľový prsteň zvládne všetko, čo mu život hodí do cesty, bez zhrdzavenia. Rovnako ako v prípade obrúčok vyrobených len z nehrdzavejúcej ocele, aj prstene z damaškovej ocele majú achilovú pätu - chlór a slanú vodu. Pred ponorením si vašu svadobnú obrúčku zložte a bude ešte dlho vyzerať rovnako epicky ako príbeh, ktorý rozprávate.

Výhody a nevýhody damaškových oceľových prsteňov
Výhody

 • Sila prameniaca z éry Vikingov
 • Ľahko sa udržiavajú a čistia
 • Jedinečný dizajn

Nevýhody

 • Je ťažké zmeniť ich veľkosť
 • Musíte sa vyhýbať chlóru a slanej vode
 • Drahšie ako iné typy nehrdzavejúcej ocele

Ako nájsť svadobnú obrúčku v správnej veľkosti

Či už hľadáte niečo jednoduché, ako je napríklad leštená obrúčka z nehrdzavejúcej ocele, alebo niečo zložitejšie (ale nie príliš veľa, pretože ju budete nosiť každý deň), najdôležitejším faktorom je to, ako vám sadne na prst.

Nájsť perfektné riešenie je ako nájsť perfektného partnera. Nesnažte sa to zrýchliť a zjednodušiť.

To, že sa obrúčka posúva na vašom prste, ešte neznamená, že má správnu veľkosť. Ak je svadobná obrúčka príliš veľká, môže sa pri umývaní rúk zosunúť. Ak je príliš malá, môžete si spomaliť alebo poškodiť krvný obeh.

Ak chcete nájsť správnu veľkosť svojej obrúčky, najskôr si stiahnite našu Príručky o výbere správnej veľkosti prsteňa alebo si objednajte Pásik na meranie veľkosti prsta. Keď jednou z metód v príručke zistíte svoju veľkosť, pozrite sa na tabuľku veľkostí a zistite, akú veľkosť obrúčky by ste si mali kúpiť.

Pre väčšiu presnosť si zmerajte prst, keď vám nie je príliš zima alebo príliš teplo. Teplo spôsobuje opuch a chlad spôsobuje, že váš prst je štíhlejší ako obvykle.

Nezabudnite tiež na to, že si prst musíte zmerať na konci dňa, pretože vtedy bude pravdepodobne najväčší. Ráno zistíte, že sú vaše prsty menšie. Len do toho. Zajtra sa otestujte a uvidíte to na vlastné oči!

Ak kupujete obrúčku ako prekvapenie alebo ako darček a nie ste si istý jeho presnou veľkosťou, začnite s priemernou veľkosťou.

Najbežnejšia veľkosť pre pánsky prsteň je 62,33 (veľkosť EÚ). Pamätajte, že širšie prstene zvyčajne lepšie priliehajú. Väčšina mužov si pri nákupe širších obrúčok zvolí o jednu polovicu väčšiu veľkosť.

Štýly pánskych svadobných obrúčok

Počkajte... mysleli ste si, že ste už skončili? Výber svadobnej obrúčky nie je iba o vzhľade - musí byť tiež nositeľná. Tu je popis 4 najobľúbenejších štýlov obrúčiek.

 1. Klasické obrúčky "Comfort fit" – Tento štýl pánskej svadobnej obrúčky je zaoblený zvnútra aj zvonka. Zvyčajne sa nazýva „Comfort Fit“, pretože sa pohodlne nosí na prstoch a relatívne ľahko sa nasúva a dáva dole. A keďže je svadobná obrúčka vec, ktorú si často nedávate dole, ide hlavne o pohodlie. Tento štýl je známy aj pod pojmami Full Court a Traditional Court a je najbežnejším tvarom a štýlom prsteňa.
 2. Kopulovité obrúčky a obrúčky v tvare D – Tento štýl prsteňov je rovnako populárny ako Full Court. Na rozdiel od klasickej obrúčky je vonkajšia strana okrúhla, zatiaľ čo vnútorná strana je plochá. To jej dodáva kupolovitý tvar... alebo tvar písmena D. Tento typ je ideálny pre mužov, ktorí chcú mať lepšie uchytenie prsteňa na prste, bez obetovania tradičného tvaru obrúčky. Kupolovité obrúčky, podobne ako klasické, sa menej často zachytávajú o odev alebo prístroje.
 3. Ploché prstene – Ploché obrúčky a prstene sú presne také, ako prezrádza ich názov ... ploché. Ploché obrúčky sú ploché zvnútra aj zvonka, a sú známe tým, že sú pohodlné. Ich nevýhodou ale je, že sa častejšie zachytávajú.
 4. Obrátené kopulovité obrúčky – Tento typ má obrátený dizajn ako obrúčky v tvare D - s plochým povrchom a okrúhlym vnútrom.

Čo vygravírovať na pánske svadobné obrúčky

V dobe rýchlych tweetov a emodži upadajú originálne nápady. Ale vďaka tomu môže byť vaša vygravírovaná obrúčka ešte osobnejšia. Je to ďalší spôsob, ktorým môžete vyjadriť svoju lásku, pripomenúť si vzácny okamih a urobiť svoj prsteň oveľa jedinečnejším.

Viete, kto ste a aký príbeh chcete rozpovedať. Vaša svadobná obrúčka by to mala odrážať. Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako ju zosobniť. Vygravírujte si napríklad dátum svojej svadby alebo iniciály svojej snúbenice. Vygravírujte si GPS súradnice miesta, kde ste sa prvýkrát stretli, alebo použite slovo, ktoré symbolizuje váš príbeh.

V Trendhim ponúkame laserové gravírovanie na vnútornej strane väčšiny obrúčok, vďaka ktorému bude vaša svadba oveľa špeciálnejšia.

Nie ste si istí, čo dať vygravírovať na obrúčku? Pozrite si viac ako 30 nápadov na gravírovanie tu.

Netradičné pánske svadobné obrúčky

Váš príbeh sa líši od príbehu iného muža a vaša svadobná obrúčka by sa mala tiež. Ak vás tradičný spôsob veľmi nezaujíma, pozrite si dve obľúbené možnosti pre jedinečné alternatívne svadobné obrúčky.

Pánske silikónové svadobné obrúčky

Silikónové obrúčky nie sú len pohodlné na nosenie, ale sú aj super ľahké, pružné a bezpečné na nosenie v posilňovni alebo pri manuálnej práci. Túto obrúčku si nemusíte dávať dole ani v sprche alebo pri bazéne, pretože je vodeodolná.

Naviac, silikónové svadobné obrúčky sú nevodivé a bezpečné pre tých, ktorí pracujú s elektrinou a bleskami. Thor by sa z nich zaiste veľmi tešil.

Pánske keramické svadobné obrúčky

Nosenie keramických svadobných obrúčok je skúsenosť sama o sebe. Sú také ľahké, že budete mať pocit, že na ruke nemáte vôbec nič. Dobrá správa pre toho, kto bude nosiť obrúčku každý deň.

Pretože keramika je nekovová, nespôsobuje problémy ľuďom s kožnými alergiami, a preto je hypoalergénna. Keramické obrúčky a prstene sú nevodivé a nebudete si ich musieť dávať dole, aby nedošlo k zraneniu alebo poškodeniu elektronických zariadení.

Ako vyčistiť svadobnú obrúčku doma

Bez ohľadu na typ svadobnej obrúčky, pre ktorý sa rozhodnete - od svadobných obrúčok z volfrámu a titánu, až po zlaté alebo obrúčky z nehrdzavejúcej ocele - je dôležité udržiavať ich v čistote. Nasledujúca metóda je bezpečná pre väčšinu typov svadobných obrúčok, čo znamená, že nepoškodí žiadne šperky ani kamene (ak ich váš prsteň má), a ani nepoškriabe kov.

 1. Nalejte do malej misky teplú vodu a pridajte niekoľko kvapiek jemného mydla.
 2. Mäkkú handričku, ktorá nepúšťa vlákna, ponorte do mydlovej vody a prsteň jemne utierajte, kým nie je čistý. Na pomoc si môžete zobrať aj mäkkú zubnú kefku.
 3. Obrúčku opláchnite čistou teplou vodou a prstom zotrite všetky zvyšky mydla.
 4. Dobre ju osušte čistým uterákom a pred nosením ju nechajte vyschnúť na vzduchu.

Na čistenie svadobnej obrúčky (alebo iného prsteňa!) nepoužívajte bielidlo, chlór ani acetón. Tieto chemikálie môžu rozložiť kov na vašom prsteni... dokonca aj nehrdzavejúcu oceľ. Mali by ste sa tiež vyhnúť brusivám, ako sú sóda bikarbóna alebo drsná zubná pasta, pretože by mohli poškriabať kov.

Vy sa pýtate - My odpovedáme

Kde si môžem kúpiť pánsku obrúčku online?

Trendhim ponúka širokú škálu pánskych svadobných obrúčok a prsteňov z nehrdzavejúcej ocele, keramiky, silikónu a titánu.


Aký je rozdiel medzi snubným prsteňom a svadobnou obrúčkou?

Pánske obrúčky sa označujú aj ako svadobné prstene. Nosia sa na prstenníku vašej ľavej ruky ako známka toho, že ste ženatý a ste mimo hru.

Obrúčky sú obyčajne hladké a majú menší dizajn ako prstene. Pánske obrúčky sú podskupina prsteňov.


Na akom prste sa nosí pánska obrúčka?

Väčšina Slovákov nosí obrúčku na ľavom prsteníku, ale nie je to stanovené pravidlo.


Aká je jedinečná pánska obrúčka?

Za jedinečnú pánsku obrúčku by sa dalo považovať všetko, čo porušuje tradíciu. Vyskúšajte silikónové, gumené alebo dokonca keramické obrúčky. Alebo si zakúpte obrúčku z odolnej nehrdzavejúcej ocele so vzorom alebo gravírovaním, ktoré ju bude odlišovať.

To isté platí pre farbu. Pre skutočne jedinečnú pánsku obrúčku choďte do modrej, červenej alebo dokonca čiernej. Nie sú to bežné farby a určite vytvoria netradičný štýl, ktorý hľadáte.


Nové kolekcie

Kolekcia náramkov Sanatio

Či už majú mystické sily alebo nie, kolekcia Sanatio ponúka prírodné kamene. Každá korálka je špecifická, každý náramok...

Zatiahnite závesy

Skeletové hodinky odhaľujú hodinkový strojček poháňajúci ručičky a nútia nás pýtať sa: „prečo bol tento nádherný mechani...

Kolekcia Amager

Náhrdelník o vás môže veľa povedať. Ale zvyčajne nesie jedinú správu. Tieto náramky a náhrdelníky majú mnohostranný vzhľ...

Zatieňte si oči - Dodajte životu farby

Zatieňte si toto leto oči s kvalitnými okuliarmi. Kolekcia Waykins Thea - 39 nových štýlov pánskych slnečných okuliarov.

Vodotesné hodinky so zafírovým sklom

Váš príbeh sa nikdy nezastaví, tak prečo by sa mali zastaviť vaše hodinky? Vďaka vodotesnosti do 100 metrov, nehrdzavejú...

Vaše vianočné doplnky

Od motýlikov a vreckoviek do saka, až po manžetové gombíky a kravaty - všetky vianočné doplnky dostanete pekne zabalené....

Personalizovaný darček pre neho

Inšpirujte sa a vyberte si z našej širokej ponuky personalizovaný darček, ktorý sa bude hodiť ku každému štýlu.

Chronografy z chirurgickej nehrdzavejúcej ocele so zafírovým sklom

Vďaka presnému zobrazovaniu času a najlepším materiálom vo svojej triede vám kolekcia Ray umožní stráviť čas štýlovo.

Skladacie okuliare Waykins + 31 nových štýlov

Od skladacích slnečných okuliarov po šošovky odolné voči poškriabaniu, naše najnovšie slnečné okuliare sú vyrobené tak,...

Zobraziť všetky kolekcie

Nové články

Ako sme navrhovali kolekciu Traveller

Všetci túžime spoznávať svet. Táto túha taktiež inšpirovala výrobu našich doplnkov určených na dobrodružstvo.

Liečivé náramky pre mužov – aký majú význam jednotlivé šperkové kamene

Zistite, čím sú pánske liečivé náramky so šperkovými kameňmi výnimočné a ako si vybrať ten pravý.

Valentínsky darček pre neho

Vyberte mu na deň sv. Valentína darček, ktorý bude pre neho znamenať veľa - od hodiniek, až po prstene, náhrdelníky a ná...

Čo sú 24-hodinové jednoručičkové hodinky a prečo by ste ich mali nosiť?

Objavte, ako nastavovať 24-hodinové jednoručičkové hodinky a ako na nich čítať čas, a pozrite sa, prečo by ste ich mali...

Hodinky s mesačnými fázami a ako ich nastaviť

Naučte sa, ako čítať a nastavovať najstaršiu funkciu hodiniek na svete - fázy mesiaca.

Ako čistiť a starať sa o pánske náramky

Odpovieme vám na všetky otázky týkajúce sa čistenia a starostlivosti o pánske náramky. Dozviete sa všetko od toho, či mô...

4 otázky, na ktoré by ste si mali odpovedať pred kúpou skeletových hodiniek

Ak si položíte tieto 4 otázky, pomôže vám to vybrať si tie správne pánske skeletové hodinky a budete vedieť ako ich udrž...

Ako nosiť vreckové hodinky so štýlom?

v tejto príručke sa naučíte, ako nosiť vreckové hodinky správnym spôsobom - od výberu retiazky na vreckových hodinkách a...

Ako oprať beanie čiapku?

Pomocou jednoduchých pokynov a obrázkov sa naučte, ako oprať čiapku v rukách.

Zobraziť všetky články
Späť
Zmeniť moje heslo

Ďakujeme vám! Ak máte účet, dostanete od nás e-mail. Ak od nás nedostanete e-mail, je to preto, že nemáte účet. Účet si môžete vytvoriť kliknutím na VYTVORIŤ ÚČET v našej ponuke „Prihlásiť sa“

Oops! Potrebujeme Vašu emailovú adresuVaša emailová adresa je nesprávna